Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz tak na to koukam, kolik je to veselych a bohatych lidi, co je nejake placeni nezabije, mela by to EA s temi DLC udelat jako donate. Kdo chce zaplatit, zaplati, ostatni zadarmo. Treba by se vybralo skoro stejne. Verim, ze nadsenci do placeni by treba dali jeste vic, 15, 20, 30, 40! A vyvazilo by to ty, co pocitaji kazdou korunu :)
  • ved vies, typek ak si zaraba, tak zije s rodicmi, nepotrebuje sa o seba starat, jemu je jedno o kolko ho zbytocne oberu :)
  • "15 eur ma nezabije"

    Gratuluji jsi prikladnou oveckou, kterou musi v EA a podobnych kolosech, velmi milovat.
  • Oni to snad mysli vazne a ne jako vtip, to sou veci. *1*
  • MishKonn
    Neřekl bych to líp.
  • Cahir
    " když je něco špatné, tak je třeba o tom diskutovat a chtít zlepšení. "
    Jedinou cestou je přestat DLC kupovat, bojkotovat je. Jenže to nikdo neudělá a to právě kvůli specifičnosti zábavního průmyslu. Nechci se tě dotknout, ale tvoje skoro až politicko-společenské myšlenky jsou značně přestřelené. Tady nejde lidem o svobodu, o práci, o kriminál, jednoduše řečeno o existenciální otázky. Jde tady o hru, o zábavu a kvůli tomu se ti nikdo upalovat na náměstí nebude. Většina lidí si to prostě za nějaký to kilčo koupí a nebudou si rozčilováním zavdávat na vředy. Na to mají ostatně ony "skutečné" problémy.
  • Cahir
    Tahle musí vidět každý rozumný člověk. I mě to sere a to mám BW hry rád. Jenže rád mám vývojáře, tu bandu kreativních lidí, kteří hru píšou, designují apod. Marketing mám u prdel*, budu muset ty jejich kolotoče holt nějak skousnout...

    Problém je, že taktika CD Projektu je značně nestandardní. Většině developerům za DLC platíš, takže se z toho bohužel stala taková norma. Kdyby to bylo obráceně, tak si hráči řeknou, že co to je za nehoráznost, chtít za DLC peníze. V současné situaci je to ale tak, že jsou přístupem CD Projektu překvapeni a eskapády ostatních je nijak nevytrhnou.
  • Proč zase postujete lzi?!?Tahle postava uz byla v leaknutem scenari, tak jaky pracuje samostatne??? Ja zapomnel tady je to ted vlastne EAgames.
  • Neviem co mate za problem :+) je ako kazde ine, ak ho chcete mat v cene tak si kupte CE a koniec koncov date navyse tak maximalne 20 eur, u mna cez eshop stoji ME3 48 a CE ME3 63 (s donaskou) suma sumarov 15 eur ma nezabije a okrem peknej krabice a obsahu navyse dostanem aj dlc-cko :D cize za CE si priplatim tak 5 eur za artwork,krabicu,ost,dlc zbrane ...

    Este k Darkhawk - rozhodne lepsie DLC nez Arrival bol Shadowbroker :+)
  • DarkHawk
    Tak klidně, ale diskutuj o tom s EA tady nic nevyřešíš.
  • MishKonn
    Chlape...já ti nevim. U her relaxuju, jsem sice celoživotní, vášnivý hráč, ale...pokud se prostě jednou hry dostanou na takovou úroveň, že mě budou natolik otravovat už při koupi a instalaci, tak prostě hrát přestanu. Bude mě to mrzet, ano, ale proboha, srovnávat to s komunismem? Get a life.
  • Ringwraith
    Hmm, ok.

    No, já zase věřím, že když je něco špatné, tak je třeba o tom diskutovat a chtít zlepšení.

    Aneb "kdyby všichni jen drželi hubu a krok, tak jsme pořád v Rakousku-Uhersku". Nebo tak něco. Určitě chápeš, co tím příměrem myslím.
  • case ;]
  • Dlccka stahuji zasadne po case zdarma z warezu (a bez vycitek). Doted kdyz si vzpomenu jak tomu bylo u ME2 a kolik dlc postupem casu bylo (vc. pribehovych, "nutnych" pro pochopeni ME3 viz. to posledni "arrivel" nebo jak), tak to vydalo za cenu nove hry, zda-li ji dokonce nepredcilo. At vydaji casem ferovy datadisk (kompilaci vseho, tak jako bylo kdysi za zlatych casu zvykem) a nereknu ani prd. Tyhle dlc kolikrat avizovany uz pred vydanim samotne hry je humus.
  • No nevim, ale prohlaseni, ze to DLC vlastne vzniklo ve ,,volnem,, je celkem nepodstatne, vyhledem ke skutecnosti, ze je pry celkem dulezite pro dej samotne hry. To jako zkrati dej hry, kterou prohlasi za hotovou, pak na ni jeste 3mesice makaji a nakonec za to mame zaplatit navic ??
  • Ringwraith
    Vskutku asi se ti v živitě nic nezměnilo.
    No, existuje taková slavná citace: (v rámečku)
    http://en.wikipedia.org/wiki/First_they_came%E2%80%A6

    Co takhle?
    First I installed Origin,
    because I didn't mind...


    Ani nechci domýšlet jak by to asi pokračovalo... a právě možná pokračování jsou to, co lidem na Originu vadí, mimo ho samotného.
    No, doufám, že žádná pokračování nenastanou.
  • MishKonn
    Je to trošku jinak. Za Vanguarda mě naopak tak neuvěřitelně baví PvP, že místo vedlejších questů levelím postavu skrz Warzony, a dělám jen hlavní, příběhové questy. Jistě, že vedlejší questy člověka omrzí, když jsou pro fakci napříč planetami stejné. Pořád je do nich dáno ale více péče, než do jakýchkoli questů jiných MMO.

    A že s tím EA počítá, to je jasný. Proč nasadili Origin povinně první na BF3? Je to jasný...ale upřímně, můj život se ani o chlup nezměnil po nainstalování Originu, so what.
  • Ringwraith
    Hmm, to je právě to s čím EA počítá.

    Že touha zahrát si jejich hry zvítěží and znechucením nad jejich jednáním.

    A jistě, že se mi zpovídat nemusíš. No, já zase viděl spoustu komentářů od lidí, co SWTOR bavil za první postavu, ale za druhou jim to přišlo až moc stejné a questy až příliš šablonovité. No, takříkajíc "good for you", pokud tě hra bavila víc než ostatní. *3*
  • Mám taky před objednanou ME3ce a jsem rád že jsem to udělal. Celá série mě naprosto pohltila a rád za ni vývojářům zaplatím. U ME2 jsem si všechny DLCčka stáhnul (když nešli, stačilo přepnout jazyk na ENG a nainstalovat prográmek od p. M. Tvrdého, který dělal i překlady). Zbylo mi pár bodů od ME2, takže i další DLC které vyjde a už nebude v ceně mé ME3ce si stáhnu. Ta hra za to prostě stojí. Jediná věc co mě asi bude hodně iritovat bude to, že budu muset mít v PC Origin, který se mi naprosto nelíbí a stačí mi jedna platforma a to je Steam. Ale tomu se bohužel nijak nevyhnu. Prostě to překousnu a další hru kdyby přišla si už asi od EA kupovat nebudu (pokud bude vyžadovat Origin).
  • DarkHawk
    Ringwraith: To bych byl taky radši hrát to bez té služby. Ale když už tu je a používam jí, tak nebudu řešit p*coviny. Kdoví kolik bude From Ashes stát, ale aspon to bude kvalitní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit