Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejen hry, i lidi kolem her byli dřív lepčí...
  • Dobře pravíš:D Ted tu jen hloupě spekulujeme a dohadujeme se a je to na......jaká hra doopravdy bude se uvidí až vyjde.
  • Ve dvojce zase byly debilni vznasedlo mise...........
  • Sorry, ale DA2 je nejhorší hrou Bioware. Ano, je to pořád nadprůměr, ale z jejich produkce je nejslabší. Neverwintery nebyly špatné a Jade Empire je náhodou velmi povedená a neprávem opomíjená hra, která ukázala, jak lze udělat akčnější přístup k RPG od Bioware. Snad jediné, co ještě mohlo DA2 konkurovat je Sonic, kterého Bioware udělali pro DS. Ten nebyl špatný, ale spojení ježka, japonského RPG bojového systému, západních dialogů a skákačky bylo až moc překombinované.
  • Upřímně si připadám trochu jako magor, ale ME2 mě bavila víc jak jednička: nebyly tam debilní MAKO mise a ani si to nehrálo na nějaké RPG (kterým nebyla ani jednička). Ten akčně-spektakulární ráz mi víc sedl i k šablonovitým prefabrikovaným postavám alá Bioware: prostě mnohem čistší vypni mozek blockbuster - který se přece jen občas hodí.
  • no jiste dragon age 2 byla dobra hra a vse ostatni jsou jen keci , co mi chytrejsi hraci davno vime.. zejo. A Callof duty je taky skvela zabava pro nas a ostatni jsou jen keci.

    Ano Dragon Age 2 je zabava presne pro tebe.
  • koukam , ze si inteligentni supercestinar, di se odvalit ke zhulencum dacane
  • SA-reg
    Nehodnotím, jestli máš pravdu nebo ne... ale povím ti toto:

    tvých 12 let z tebe jde cítit na sto honů...
  • Hmm dragon age 2 byla dobrá hra možná ne nejlepsi ale dobra co furt valita za keci, no a co ze bioware odělalo nějaký nesmyslný a prebytečný rpg prvky právě díky tomu podle vás zjednodušení bylo DA2 2 skvělá hra ty vaše starý rpg už nefrčí tak se stim smiřte když dnes někdo udělá hru jako před lety má nízkou prodejnost zaručenou. a tvrdit že hry byly dřív lepší může jen zapšklej suchar
  • SA-reg
    jj
    Dubbed WoW vrátí Bioware na výsluní.
  • Cahir
    hysterie v plném proudu *6* ...
  • Cahir
    Jasný, ještě jsi zapomněl dopsat, že bys dal DA2 2/10 *7* O historii Bioware toho moc nevíš, jak na to koukám, jinak bys DA2 nenazýval nejhorší hrou - těmi jsou NWN a Jade Empire a i ty jsou relativně nadprůměrné.
  • Pro nme uz Bioware neexistuje. Potom potencialu co meli diky DAO a jak to promrhali v DA2, coz je podle mne hra pro totalni nemyslici idioty, hra, ktera vas nenuti premyslet, nejhorsi hra, ktera je urazkou tvurcu nej RPG - Baldurs Gate, mam o RPG hru v podani Bioware obavu. To co predvadi Bioware pod pritakavanim EA to nema s RPG nic spolecneho. Komu proboha vadilo spojeni Bioware + CD Projekt z ktereho vysel kouzelny Mass Effect1? A co s Mass Effectem provedli EA? Vzdyt je to akcni rubacka prines/uprav/zabij. Ne Vazeni, ja mam ze spojeni Bioware/EA obavu, ze jsou to hrobari RPG stylu.
  • jj DA2 je zdaleka nejhorší Bioware hra, která nespadá ani do průměru. Většina budgetovek je mnohem lepších. Řekl bych,ž e v tomto případě už veřejnost konečně otevřela oči a řekla co si myslí navzdory tomu, že jde o nedotknutelné Bioware. Tenhle hnus už nikdy víc a myslím, že v Bioware to pochopili a příště udělají opět kvalitní hru alespoň an úrovni jedničky DA.
  • Jednicka me bavila hodne.Dvojka me prisla jako priklon k jednoduchosti,coz me moc nenadchlo,ale hra si porad udrzela sve kvality co se atmosfery tyce a taky me bavila,i kdyz jednicka byla imho povedenejsi.
    Co vyleze z trojky se uvidi,ja jen doufam,ze si vzali k srdci nektere z veci co jim u dvojky byly vytykany a ze to bude dustojny zakonceni.
  • Kdykoli nekdo rekne,ze se inspiroval Call of Duty,tak se zacinam strachovat *1* .
  • Oni se inspirovali Call of duty? :D tak to chci teda vidět *1*
  • Ja hlavne doufam, ze se budu vyborne bavit jako u predchozich dilu (je jedno jestli je to atmosferou, hratelnosti ci cimkoliv) a muze mi byt jedno, jestli to bude vic RPG nebo FPS, jestli tam bude vice ci mene toho a tohohle. Cim me hra pobavi, zaujme nebo nadchne je jeji vec, hlavne, ze to umi. Takze tahle prohlaseni jsou mi svym zpusobem u ... :)
  • "Možná v tom tkví trocha snahy předejít nesmyslné antikampani, jaká potkala Dragon Age II"

    Že si necháte s radostí kakat do pusy tak prosím, to je vaše věc. Já se těšil na Dragon Age hru a né jakousi zmutovanou verzi GoW.
  • V případě ME jim věřim, oba předchozí díly byli výborný, tedy aspoň pro mě.
    Spíš by se měli snažit u dalšího DA, první díl byl bezvadnej, jak po herní, tak i grafickej stránce, ale DA2 nemůžu přijít na chuť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit