Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně mám pocit že většina hráčů se cítila smutně z ME3 proto, že hráli ultimátní druhý díl (podle mě asi nejlepší gameplay z celé série) a doufali v typický happy end třetího. Neříkám že jsem proti aby Shepard přežil - přeci jen, skákat do Synthesisu mi nepřijde jako zdraví prospěšný nápad - ale bylo prostě dané, že Shepard a dění okolo něj byla trilogie a potřebovali to uzavřít.
    Navazování na třetí díl by bylo [možná] dobrej tah, ale záleželo by na jeho obsahu. Jestli to bude jen nová postava, která má armádní trénink a je drsná, pak je to o ničem. Sequel nechci, už tady pár lidí řeklo, že bychom se nedočkali moc epických situací.
    Frostbite mi příjde v pohodě, většina lidí co chce CryEngine 3 jsou zažraní milovníci Crysisu a porovnávají většinu her s Crysisem (neříkám že všichni), to je podobné jako porovnávat CoD s např. BF.
    Možná sem měl výhodu že jsem hrál nejdříve třetí díl a konec mě tolik nezasáhl.
    Každopádně jsem zvědav co páni z BioWare vymyslí.
  • smejki: Co to meleš za kraviny? Kdo psal že EA vlastní Crytek? Pokuď naražíš na můj předchozí příspěvěk tak nic o vlastnictví tam není. A to že by se nemohlo EA a Crytek dohodnout o podmínkách o užívání enginu o tom si nikdy neslyšel, viď? To že EA výhradním vlastníkem neznamená že ten engine bude zadarmo, protože k nákladům musíš přičíst zaškolení personálu, protože pochybuji že se na této hře bude podílet Dice který má na starosti battlefild a možná i jiné hry které nejsou ohlášeny. :)
    • Viktor_H
      " protože pochybuji že se na této hře bude podílet Dice který má na starosti battlefild a možná i jiné hry které nejsou ohlášeny." - Mike Laidlaw při oznámení DA3 explicitně řekl, že jim Dice s enginem ochotně pomáhali.
    • smejki
      Aha, no tak pro příště prosím definuj vztah "patřit pod".
      Já furt nechápu, co se snažíš říct. EA, který si za těžký prachy (nikdy jsem neřek, že je zadara, ale že nemusí nikomu platit nějaký licence... taky mě lépe čti *2* ) interně vyvinulo novej engine, by si on jiný firmy mělo za jiný těžký prachy ještě licencovat jinej engine, když to ten jejich zvládne? Navrhuješ, aby se EA chovali jako blbci? To má bejt fajn alternativa? Vysvětli mi to jak malýmu děcku, prosim tě.

      a jen tak bokem. zaškolení personálu na CryEnginu 3 by nedělali? Protože? Nebo je to tak, že nula od nuly pojde a tím pádem jsi to zmínil zbytečně?
    • Cosi
      "Jo ale mohly taky použít i CryEngine 3, kterej patří Crytecu a ten je také pod EA"

      Z tvého příspěvku to jasně vyplynulo a Smejki reagoval zcela logicky. To že v této větě není slovo "vlastní" význam věty nemění.
  • Vzhledem k tomu, že ME trilogie je u konce a z toho hlediska, že mě nejvíce bavil ME, protože se dal jako jediný označit za taktickou thirdperson střílečku(a jako jediný neměl trapně osekané rpg prvky), tak už mě to ani moc nebere. Navíc nevím co mají pořád EA s tím frostbite 2...
  • Podle mě by nejlepším řešením bylo restartovat celou sérii - navazovalo by se těžko a prequel by byl zbytečný. Zapomenout na reapery, gethy, prostě všechno to vesmírné svinstvo a dělat to co autoři umí a u čeho je atmosféra fantastická - postavy s rozdílnými osudy, různé tajné organizace, prostředí na způsob omegy a hodně lokací - mise na způsob Shadow Brokera a některých loality misí - to by bylo naprosto skvělé, jen by to chtělo pár let počkat.
    • emo
  • Chomaco
    To sem tady jediný co se neskutečně těší? Co byla ME trilogie jeho jedna z nejoblíbenějších?
    • Jj, dost dobrá downgrade-kopie Gears of War third-s papírovými charaktery. Zní to super.
    • Tiez sa tesim :D Hlavne na novy pribeh a uplne nove postavy s ich vlastnymi osudmi. Dufam, ze to az tak dlho nepotrva a budeme si moct zhliadnut aspon malu ukazku :)
    • Neboj rozhodně nejsi jediný, taky se těším. Doufám, že to půjde s příběhem dál po trojce, ale vcelku vzato i když to bude jakoby z jiné osy během událostí dvojky trojky tak mi to nebude vadit.
  • A bude na konci zase zelena, modra a cervena exploze? Na Frostbitu to bude jeste vic cool nez na Unreal 3!
    • Brown Explosion ending to isti... PS: Hladajte na BSN v sekcii Camp&Story
    • Magister_Peditum
      http://www.youtube.com/watch?v=rPelM2hwhJA *3*
  • Hmm 3 dili verni Unreal Engine 3 a u 4 budou delat hru na jinem Engine? Kdyz uz tak 4 dil meli delat az to hezky vypada na Unreal Engine 4 (Mass Effect 4) uz ME3 na UE3 vypadal viborne ale podle me ME3 nebyl delany na Samaritan verzi (verze ktera je na prelomu UE3/UE4). A pokud jde O destrukci vseho tak to UE4 taky ma.
    • Viktor_H
      V tomhle neměli možnost, řekl bych. Frosbite pochází od Dice a ti jsou pod EA. Asi tedy už tušíš, odkud vítr vane... Výhodou je to, že budou moci s Dice spolupracovat a rychleji ty technologie dostat do krve. Navíc prý mají zkušenosti díky DA3...
      • Jo ale mohly taky použít i CryEngine 3, kterej patří Crytecu a ten je také pod EA. :D
        • deridon
          spíše si myslím, že jde o to, že CryEngine je uvolněn pro širokovou veřejnost a Frostbite nikoliv, takže je to exkluzivní engine a na tom chtějí stavět
          • No nevím jaká ta exkluzivita vlastně je, jasně Frostbite 2 engine vypadá dobře, a není veřejný což je podle mě špatně(alespoň omezený editor), z hlediska modovatelnosti a komunitního obsahu pro hru.
        • smejki
          Crytek není EA vlastněn. EA jim jen vydává nějaký hry. Kdo vlastní značku Crysis, to je jiná otázka.
          • Něaký? všechny. Tak to nevím ale asi to bude stejné jako tenkrát s Far Cry, anebo možná že Crytek se už poučil a patří jim, v což doufám.
            • smejki
              Všechny? Homefront 2...

              prostě argument "Crytek patří pod EA, ergo by mohli použít jejich engine" je levej. Mají smlouvu o vydávání her, nic víc. V týhle pozici je potom jejich vztah k Unreal enginu (třeba) i CryEnginu stejný. U Frostbitu je to jiné. DICE jsou vlastnictvím EA, tudíž EA vlastní i Frostbite. Už jen z logiky věci - za CryEngine by museli platit, za Frostbite nemusej. A proč taky kupovat cizí engine, když mám svůj vlastní, výkonnej?
  • nedusovali se nahodou ze trojka je posledni dil? to jim tedy moc dlouho nevydrzelo :D
    • Ronox
      Ne neříkali, že 3ka je poslední díl, ale že 3ka ukončí putování Sheparda.
    • ale zas celkem chapu, vymyslet neco noveho da praci, stoji to penize, tak proc to delat, kdyz se da vyrobit dalsich 15 dilu Mass Effectu a radne to pozdimat, ze je to parodie na rpg pro deti snad ani nezminuju
      • Jasne, prece neposlou na jatka kravu, co se jeste da podojit. Podle mne se (naivne) domnivaji, ze za rok, za dva vsichni jak mavnutim proutku zapomenou, co za s*cku byl ME3 a houfne se pohrnou to koupit. No panove z EA Edomnton, nepohrnou. Kazdy normalni clovek si pocka na objektivni recenze a nazory hracu a muzete si uplacet "profesionalni" magaziny ala IGN jak chcete.
  • No more
    Bioware si chce zřejmě postavyt nový parkoviště a potřebuje podojit svoje fandy.
    • Tiez nechapem preco chodia ludia co danu hru vobec nemaju radi do diskusii a zbytocne vyria prach..
      Zeby nuda?
    • x_ander
      Jaktože tu otravuješ a ještě nehraješ nové CoD? Ještě není na torrentech?
      • CoD si zásadně kupuji. za kvalitu si člověk rád připlatí
        • Kronoss1
          To pak nechápu asociaci s CoD.
        • x_ander
          Otázka zůstává. Proč už nehraješ a místo toho otravuješ v diskusi o hře, která tě nezajímá?
          • Protože je potřeba poučit neznalé hlupce
            • Vaše mala slovní zásoba je skoro stejně ubohá jako váš vkus. Lamky
            • x_ander
              Ach táák. Já myslel, že jsi zůstal dneska po škole...
            • GlaDOS
              Neboj. My tě poučíme *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit