Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu proč tu někteří vyšilují - dneska se dojí brandy až na kost. Crysis to samé - trojka uzavře trilogii, ale korporátní značka žije dál.

    Už dost prosím.
  • Nechapu proc tady nekteri tak vysiluji. To ze budou dalsi hry z ME sveta bylo prece jasne. A nikdo nerika, ze se dalsi ME bude opet tocit kolem Sheparda. Jeho pribeh je uzavren v ramci trilogie.
    Ale to univerzum skyta nespocet moznosti kam se vydat dal. A nemusi se nutne odehravat po udalostech ME3, spise naopak. Ja osobne se do toho sveta vratim rad.
  • Zítra nám EA řekne, jaká DLC pro hru budou
    • DLC budou, New Game, Save Game, Load Game, Exit Game a multiplayer bude pridan datadiskem pri vydani za plnou cenu. K tomu bude mit hra toli verzi kolik je obchodu aby se to nepletlo.
  • Magister_Peditum
    Jsem zvědav s čím přijdou. Konce trojky až na "červený" konec celkem znemožňují nějaký rozumný sequel i při delším odstupu let. A prequel? No, máme tady Válku prvního kontaktu, ale ta zase byla celkem krátká a na hráče by nečekalo žádné moc velké překvapení, protože její průběh je detailně popsán v Kodexu. A to je asi tak největší událost od objevení emzácké základny na Marsu až po události v ME1. Vzdálenější minulost? Tam by nebyli lidi, a to by byl docela odvážný krok - což by se asi ne každému líbilo. No, jsem zvědav. Nějaké návrhy? *4*
    • V kodexu je spousta poznámek ohledně ztracených lodí apod. Nedivil bych se, kdyby hra rozvíjela paralerní děj, nebo využít mysli Sheparda s protheanským otiskem a jakoby prožít pád říše protheanů *2*
    • MrSanta
      Třeba vesmírná poletucha ztroskotaná na neosídlené planetě a hráč by se v roli velitele musel postarat o posádku a její přežití. To znamená vybudovat základničku, získat nějaké ty suroviny aby nám lidi nehladověli a do toho by se pletla místní ne zrovna přátelská fauna a flóra.
      Spojení s okolním světem by žádné nebylo, takže by neměli tuchu kdy a jestli vůbec je někdo zachrání.
      Klidně by se tam mohli objevit nějací domorodci libovolné rasy, kteří by byli na nízké technické úrovni a bylo by jen na hráčovi rozhodnout se jestli s nima bude žít v míru, nebo je zotročí nebo rovnou vykydlí.
      Na strategické mapě by se budovala základna, z které by se vyráželo na různé mise.
      Hlavní dějová linka mě nenapadá, asi něco ve stylu tajemného (bububu) artefaktu, který na planetě najdou a jeho následného zkoumání, což je protáhne po několika místech na planetě. A hlavně bych tam vrátil Mako, pan Santa miluje Mako (to zas bude mínůsu, chjo *1*).
      Dějově zasazené za události v ME3
      • Magister_Peditum
        pan Santa není sám, který by rád návrat Mako vozítka. *3*
        • Viktor_H
          Ať mako klidně vrátí, ale pod podmínkou, že a) nenechají krajinu udělat v generátoru, ale pěkně ji vymodelují a narvou obsahem b) totálně překopou zákony, podle kterých se ta hrůznost pohybovala. Vždyť to bylo neovladatelné!
          • MrSanta
            Mě se s ním jezdilo suprově. Těch hor co jsem se s ním našplhal. A navíc můj oblíbený manéver pomocí trysek vyskočit, ve vzduchu se otočit a seslat zlobu na enemíky. Žůžo *1*. Krajina byla většinou na prd, to souhlasím. Povinnost dodat pěkný svět k ježdění je samozřejmá.
      • x_ander
        Neříkám, že by hra s tímto námětem byla špatná, to ne. Ale nebyl by to Mass Effect. Resp. kromě faktu, že "se to odehrává ve světě Mass effectu" by to s ním nemělo nic společného. A imho by lidi za tohle Bioware sežrali. Ztroskotání a přežití na neznámé planetě je fajn námět, ale rozhodně ne na celou Mass Effect hru. Mass effect je předurčen k tomu, aby byl víc epic (zachraňování vesmíru, války mezi rasami atd., ne jen záchrana vlastního zadku na no-name planetě). Každopádně jako námět na nějakou kapitolu ze hry to vůbec není zlé.
        • MrSanta
          Jediné co by chybělo, by byla vesmírná mapa, po které se "létalo" lodičkou. Místo toho by byla mapa planety, po které by se "létalo" lodičkou. Zas tak velký rozdíl v tom nevidím *4*.
          Je mi jasné, že to není dostatečně epic, to je právě to, co by se mi líbilo. Udělat to trochu ve stylu Dragon Age 2, klidně i se skokama "o pár let později".
          Předpokládám, že nechystají pouze jednu hru, takže by se to mohlo vzít jako úvod k nové trilogii. Z toho tajemného (bububu) artefaktu by se vyvinul nosný příběh pro další díly.
          Není mi moc jasné, jak by chtěli lítat ve vesmíru, když potřebná udělátka udělala ka-boom.
      • Viktor_H
        Tohle bohužel není moc pravděpodobné. Roy někde tvrdil, že lítání v lodičce vstříc daleké předaleké galaxii určitě zůstane...
    • Viktor_H
      Paralela s ME-ME3.
      • MrSanta
        Jen to ne *13*
  • Frostbite 2 .... Frostbite 2.... Frostbite 2...
    http://youtu.be/BFqHyCoypfM
  • Tyhle hry si ještě někdo kupuje ?
    • Ano :)
  • Trojka dopadla dost hrozně s tím, že na konci nešli vidět následky rozhodování, na které hra kladla celou trilogii důraz. Nakonec museli vydat DLC s rozšířeným koncem a oni se chtějí pustit do Čtvrtého dílu uzavřené trilogie?! Bioware u mě opravdu klesá v důvěře i oblíbenosti!
    • Blue.Shark
      Jestli jsem to dobře pochopil, tak nikdo neříkal, že Mass Effect má zůstat u trilogie, ale že příběh Sheparda bude trilogie. A mně to třeba úplně vyhovuje. Ten vesmír, co vytvořili, má neuvěřitelné možnosti, tak proč ho ještě nevyužít? Už jen ta historie obsahuje dost materiálu, tak nevidím důvod, proč neudělat další díl, když se bude laťka držet stejně vysoko. A ať si lidi říkají, co chtějí, ale Mass Effect jako celek je špičková série, to prostě nikdo popřít nemůže. A ten konec, to už je věc názoru. Na mě třeba zabral :)
    • Trilogie je uzavřená, ale další díl přece nemusí být přímé pokračování...
  • prosim nekažte to už je jednou konec tak to nechte bejt
    • smejki
      od začátku říkaj, že universum bude žít dál. ME1-3 je uzavřený příběh comba reapeři+shepard(wrex), nic víc.
      • ano žije ale tak ať se to jmenuje jinak
        • Ano to dává smysl. BW si vymysleli celé universum, ale teď se to bude jmenovat jinak, protože skončil Shepardův příbeh ? Fakt důležitá věc.
          • Vy byste sli do kina na/hrali hru Star Wars, kde nebudou ani Jedi, ani Sithove? A ne jen, ze nebudou pritomni na obrazovce, ale nebudou tam vubec? Nebo na Indiana Jonese, kde se to bude jmenovat Indiana Jones, ale ten tam nebude, protoze je tuhej?
            • Myslim že jsem hrál Mass Effect, ne Shepard Effect
            • Blue.Shark
              To je ale přece úplně odlišný případ :) Mass Effect pořád zůstane Mass Effectem, jen tam, dejme tomu, nebude postava Shepparda. Vlastě sis vyvrátil sám svoje tvrzení, protože, jestli se nepletu, například ve Star Wars se příběh vyvíjí a třeba v posledním díle už budeš marně hledat nějaké větší kvantum postav z prvního dílu :)
        • a proc? :D je to universum mass effectu proc delat stejnou hru v jinacim nazvu? po 2 rikali ze dalsi hry z ME budou nwm proc tu brecis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit