Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj, dost dobrá downgrade-kopie Gears of War third-s papírovými charaktery. Zní to super.
  • Tiez sa tesim :D Hlavne na novy pribeh a uplne nove postavy s ich vlastnymi osudmi. Dufam, ze to az tak dlho nepotrva a budeme si moct zhliadnut aspon malu ukazku :)
  • Magister_Peditum
    Tak jinak, bez těžby toho nerostu na planetě modráků by došlo k energetické krizi na Zemi a zemřely by miliony ne-li miliardy lidí, takže tím, že jsem jim přál úspěch, jsem snad ukázal, že mám srdce na správném místě. *1*
  • Vaše mala slovní zásoba je skoro stejně ubohá jako váš vkus. Lamky
  • Kronoss1
    To pak nechápu asociaci s CoD.
  • x_ander
    Ach táák. Já myslel, že jsi zůstal dneska po škole...
  • Viktor_H
    co to má společnýho se srdcem? To jenom znamená, že nejsi frigidní. *1*
  • Magister_Peditum
    Tak třeba Neytiri (ta šmoulinka, co za ní pálil ten vozejčkář) byla celkem kus. *3*
  • GlaDOS
    Neboj. My tě poučíme *3*
  • Protože je potřeba poučit neznalé hlupce
  • Cryengine 3 je v mnoha ohledech lepší než Frostbite 2, ten vyniká akorát v destrukci struktur, nic co by nezvládl kterýkoliv jiný engine. :I
  • Viktor_H
    Ty snad nemáš srdce! *1*
  • Kronoss1
    Ono je už smutné, že doufáš ve fiktivní konec. Radši fiktivní konec, než ten, co ti Bioware a EA dalo. Docela by mě zajímalo, jak se dostali z výborného konce ME2 ke špatnému konci ME3. Tam je propastný rozdíl.
  • Mr.Lolendo
    "umožňuje tvorbu rozlehlých lokací" to umí i Source engin *1* . Technologicky pokročilejší? V čem? Poslední verze UDK podporuje všechno na co jsi vzpomeneš
  • Jo ale mohly taky použít i CryEngine 3, kterej patří Crytecu a ten je také pod EA. :D
  • Neboj rozhodně nejsi jediný, taky se těším. Doufám, že to půjde s příběhem dál po trojce, ale vcelku vzato i když to bude jakoby z jiné osy během událostí dvojky trojky tak mi to nebude vadit.
  • Kronoss1
    Mass Effect 3 něco skvěle uzavřel?? Jako tím zpackaným koncem s barvičkami? To snad nemyslíš vážně. Mass Effect 3 je výborná hra, ale jak je ta hra dobrá, tak ten konec je špatný. A bohužel ještě nic uzavřeno není, stále máme DLC, takže Mass Effect 3 ještě pokračuje.
  • Chomaco
    To sem tady jediný co se neskutečně těší? Co byla ME trilogie jeho jedna z nejoblíbenějších?
  • Ronox
    Ne neříkali, že 3ka je poslední díl, ale že 3ka ukončí putování Sheparda.
  • Blue.Shark
    To je ale přece úplně odlišný případ :) Mass Effect pořád zůstane Mass Effectem, jen tam, dejme tomu, nebude postava Shepparda. Vlastě sis vyvrátil sám svoje tvrzení, protože, jestli se nepletu, například ve Star Wars se příběh vyvíjí a třeba v posledním díle už budeš marně hledat nějaké větší kvantum postav z prvního dílu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit