Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shaker
    Extended cut by sis mel zahrat... pravek se nekona.
  • Nechci jiné postavy. Oblíbil jsem si ty které jsem na Normandy zanechal a neví co s nimi je. Tím nevylučuji poznat nové postavy. Mimochodem neviděl jsem jediný záběr který by indokrinaci vyloučilo.
  • Vy byste sli do kina na/hrali hru Star Wars, kde nebudou ani Jedi, ani Sithove? A ne jen, ze nebudou pritomni na obrazovce, ale nebudou tam vubec? Nebo na Indiana Jonese, kde se to bude jmenovat Indiana Jones, ale ten tam nebude, protoze je tuhej?
  • Magister_Peditum
    http://www.youtube.com/watch?v=rPelM2hwhJA *3*
  • Jasne, prece neposlou na jatka kravu, co se jeste da podojit. Podle mne se (naivne) domnivaji, ze za rok, za dva vsichni jak mavnutim proutku zapomenou, co za s*cku byl ME3 a houfne se pohrnou to koupit. No panove z EA Edomnton, nepohrnou. Kazdy normalni clovek si pocka na objektivni recenze a nazory hracu a muzete si uplacet "profesionalni" magaziny ala IGN jak chcete.
  • Ano, to dovedou. Zadna herni postava mne nevytocila jako hvezdny spratek a zadna herni firma mne nenas*ala tak, jako EA Edmonton...
  • Magister_Peditum
    Já fandil lidem, a doufal jsem, že na konci přiletí armáda ze Země, a hodí na modráky atomovku. Bohužel to nenapadlo Camerona, ale až týpka, co dělá "How it should have ended" videí. *4*

    http://www.youtube.com/watch?v=rbPQ5fDoaks
  • x_ander
    Otázka zůstává. Proč už nehraješ a místo toho otravuješ v diskusi o hře, která tě nezajímá?
  • Magister_Peditum
    V podstatě souhlasím. Jen k tomu poslednímu odstavci. DA operuje trochu jinak s hl. hrdinou (alespoň v jedničce - dvojku beru jako fantasy klon ME) než Mass Effect. V Mass Effect kopeme za člověka, protože to je vlastně příběh o "dospívání" lidstva v galaktické společnosti. A kromě toho, DA měl být "duchovním" nástupcem klasických DnD her, k kterým je neodmyslitelně spojena možnost hrát za zástupce každého hnusáka, co se po daném světě pohybuje.
  • CoD si zásadně kupuji. za kvalitu si člověk rád připlatí
  • morokura
    Přesně tak. Hlavně to se mi líbilo na ME, že hlavní hrdina neni no-name, no-voice nýmand, jako v některých ostatních západních RPG. Takhle se člověk líp vžije do hrdiny a do příběhu. Na druhou stranu neslouhlasim s tim, že v dalším díle musíme hrát za člověka. Za "human-like" ufona bych hrál rád, když by ho vytvořili nějak originálně a neokoukaně. Příkladem je třeba Avatar, kde díky příběhu lidi prostě fandili Na'vi a ne naší vlastní rase...
  • Viktor_H
    V tomhle neměli možnost, řekl bych. Frosbite pochází od Dice a ti jsou pod EA. Asi tedy už tušíš, odkud vítr vane... Výhodou je to, že budou moci s Dice spolupracovat a rychleji ty technologie dostat do krve. Navíc prý mají zkušenosti díky DA3...
  • Magister_Peditum
    Oni už to tak dělají, vis Mass Effect knihy, kde taky berou (logicky) jen jednu dějovou linii.
  • ale zas celkem chapu, vymyslet neco noveho da praci, stoji to penize, tak proc to delat, kdyz se da vyrobit dalsich 15 dilu Mass Effectu a radne to pozdimat, ze je to parodie na rpg pro deti snad ani nezminuju
  • A bude na konci zase zelena, modra a cervena exploze? Na Frostbitu to bude jeste vic cool nez na Unreal 3!
  • Hmm 3 dili verni Unreal Engine 3 a u 4 budou delat hru na jinem Engine? Kdyz uz tak 4 dil meli delat az to hezky vypada na Unreal Engine 4 (Mass Effect 4) uz ME3 na UE3 vypadal viborne ale podle me ME3 nebyl delany na Samaritan verzi (verze ktera je na prelomu UE3/UE4). A pokud jde O destrukci vseho tak to UE4 taky ma.
  • Ano, mozna tak ME1. Dvojka a nemluve o trojce o hlave a pate nikdy neslysela.
  • Magister_Peditum
    Proč?
  • Viktor_H
    Ať mako klidně vrátí, ale pod podmínkou, že a) nenechají krajinu udělat v generátoru, ale pěkně ji vymodelují a narvou obsahem b) totálně překopou zákony, podle kterých se ta hrůznost pohybovala. Vždyť to bylo neovladatelné!
  • nedusovali se nahodou ze trojka je posledni dil? to jim tedy moc dlouho nevydrzelo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit