Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MarekTV
    Nakonec ale nezpoplatnili, takže nám úspěšně vlezli do zadku a já je odtud rozhodně vyhánět nebudu :)
  • Že hra je 2 roky stará neznamená, že vydají reedici se všemi DLC nebo že opraví všechny chyby. Vy jeste někde viděl prodávat Mass Effect 2 Complete Edition?
  • Já věděl, že na něco zapomenu. Ach jo.
    Jinak článek je o DLC od BioWare, tudíž GTAIV a TW2 jsou poněkud mimo.
  • Na GoG jsou pouze 3 moduly - Kingmaker, ShadowGuard a Witch's Wake -, Pirates of the Sword Coast, Infinite Dungeons a Wyvern Crown of Cormyr nejsou v Diamond edici obsaženy. Navíc tyto tři moduly mají DRM, a narozdíl od Kingmaker, ShadowGuard a Witch's Wake nikdy bez DRM nevyšly...

    A první 3 moduly se shánějí špatně (mimo ebay) v krabicovém vydání.
  • Hairy_Ass
    To zní celkem rozumněji než, jak se to jeví teď, alespoň bychom měli jistotu, že jeho silná role v příběhu zůstane tak jako tak zachována. Takže jsem snížil svoji naštvanost o 50%, pokud je to tedy pravda. *3*
  • No ja nevim, ja mam NwN 1 z Gog.com za 9.99 USD vcetne premium modulu...
  • A kde je zmíňka o "DLC" k Neverwinter Nights? Premium Modules jsou DLC, která jsou dnes hodně špatně k sehnání a část z nich již nelze sehnat legálně, a to ani v případě, že si je člověk koupil...

    A ještě je minimálně jedna kategorie pro DLC, do které patří například epizody pro GTA IV či DLC pro Two Worlds 2. Doplňují hru o množství obsahu, kterého často ani datadisky nedosáhly, ale jsou to DLC.
  • Jo nebo Catwoman u Batmana.
  • proč se vzrušovat, zde je návod, jak si vychutnat plnou hru včetně všech dlc, legálně, bez nervů
    --------------počkejte si rok, spíš dva, tři--------------------
    klady:
    1) cena - za pár kilíček kompletní hra, proč platit víc že
    2) patche - hra je odladěná a bez chyb
    3) návody - hra je dohraná a kdo se zasekne, najde pomoc
    4) čeština - pokud hra neni česky, za pár let ji nějakej nadšenec zdarma udělá
    5) grafika - hra vám pojede na maximální detaily, máte novej, rychlejší počítač
    zápory
    1) ego - jenom to vám brání to vydržet nehrát, velmi obtížně providitelné u uhrovitejch puberťáků, u kterých nehrát tu a tu hru hned rovná se společenský sebevraždě, budiž jim to přáno, ať se chlapci vztekaj, my ostatní si počkáme, MU HE HE HE HE HE HE HE
  • Asharak
    jo potvrzuji *4*
  • CD projekt jenom lezl fanouškům do zadku, samozřejmě, že to chtěli zpoplatnit.
  • No říkam takže jsi předchozí díly nehrál já stejně nechápu ty lidi co si koupí trojku a nehráli předchozí díly neznalost postav prostředí a všeho ostatního se postarají o okleštění zážitku na polovinu.
  • Ringwraith
    Nebudu to moc rozvádět, ale gameplay mě nezaujal a některý prvky hry mi přišly vyloženě nedobrý.

    Ale to je pouze můj osobní názor.
  • Mayuri12
    LOL někdo tu všem bez ohledu na názor dává mínuska
  • Co se ti zdá na demu tak špatného oproti předchozím dílům? Pokud jsi ale předchozí díli nehrál tak to chápu.
  • SE sehnáním ME 2 zběratelky nebyl problém tak snad to pujde i s trojkou
  • Lawliet
    mě vyhovuje stříbrná ale když jsme měli dobrej tým tak jsem si zahrál celkem dlouho i v goldu *1* jsem čuměl ..
  • Ringwraith
    Proti samotné sérii ME nic nemám.

    Trojku určitě hrát nebudu, to po projití dema vím naprosto jistě, ale pokud někdo samotnou hru má rád, tak mu to neberu.
  • Jenom dotaz -nic osobního- máš něco konkrétního proti ME serii nebo ti vadí vskutku otřesná politika EA co se týka DLC
  • Mayuri12
    OK až zjistím jak to funguje tak si tě přidám.
    moje přezdívka Genkishi666
    PS: Mě chybí turian a drell a za boha si nemůžu drella odemčít.
    PS 2 jakou hraješ obtížnost doufám že né gold ta je zabijácká *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit