Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za ty DLC platit nemusíš daj se sehnat jinak. *3*
  • Joha
    Bol by to normálny príspevok keby si nezačal s tou polievkou *1*

    Ďakujem za spestrenie dňa *15*
  • MarekTV
    Byli by se řídit Poláky a jejich zaklínačskou taktikou :) takhle se hýčkají fanoušci! Koupil jsem si oba díly, a byť druhej díl nerozjedu zrovna nejlíp, nadávat na tu hru nemůžu. Dostat obrovskej patch zadarmo, který nejen opravuje, chyby, ale i přidává něco málo obsahu navíc...EA by teď měl se sklopenou hlavou šoupat nohama.

    Ale abych jen nehanil, třeba k druhému Mass Effectu vyšlo něco málo výborných DLCček. Nejlepší byl asi Lair of the Shadowbroker. Supr zápletka, dobrá akce, lokace, 2 bossfighty (a soulož s Liarou)...Tady jsem rozhodně nelitoval svých peněz, které jsem poslal na účet EA. Vlastně i Arrival nebyl vůbec špatný, jsem zvědav, jestli mě budou Batariani v trojce mít rádi :)
  • Hairy_Ass
    To další extrémní příklad. *9*
  • MrSanta
    U nás se krabicovka ultimátky neprodává. Musel bys jí objednat v zahraničí. I krabicová Dragon Age: Origins Ultimate Edition obsahuje všechny DLC a datadisk. Jak je to s vnucením češtiny do ní nevím. "Legálně" by čeština snad ani k volnému stažení být neměla, protože je oficiální a je volitelná normálně při instalaci.
  • Asharak
    A má to každá ultimate edice ? Resp. z obchodu krabice? Čeština se dá stáhnout ne jinak? By bylo super *4*
  • MrSanta
    Aj sorry, nějak jsem si neuvědomil, že mluvíš o X360 verzi.
  • Na Xboxu ME2 nebyl rozhodně lokalizovaný, proto to vůbec nechápu. Nejdou stáhnout ani ta DLC, která byla zdarma k cerberus network.
  • To je pravda, zbrane tim jak tam byly lehci, tak byly i zabavnejsi a melo to vic takovej arkadovej nadech :) Kazdopadne snad jeste v zadny jiny hre jsem jeste na publicu nevidel, ze by lidi dokazali tak spolupracovat ve 32 lidech jako ve Vietnamu. Asi to zeleny peklo lidi dokazalo na tu chvili vzdycky tak spojit :)
  • MrSanta
    Můžeš koupit na Steamu Dragon Age: Origins Ultimate Editon - ta obsahuje všechny DLC i datadisk. Akorát je bez češtiny.
  • *15* *15* *15* *7* palec nahoru brachu
  • Ringwraith
    Já bych řekl, že většina DLC je bohužel "vydelat jeste mnohem navic za každou cenu"...

    Jinak ano, Vietnam to vyhrál atmosférou. A já se klidně přiznám, ale u mě i tím, že byl mírně lehčí k hraní... zbraně přesnější, sniperky lehčí k míření a trefování, vrtulník mnohem lehčí k ovládání. A to mě bavilo... v normál BC2 bych snipera do ruky nevzal, ale ve Vietnamu sem tam jo... v normál BC2 jsem raději nechával pilotování zkušenějším, ve Vietnamu jsem klidně lítal sám.
  • Úplně na začátku šlo jedním kódem zaktivovat všechny bonusy. Takže pár kódů bylo po fórech a všichni aktivovali jak vzteklí. Ale pak změnili systém aktivace a jeden kód pak šlo opravdu použíi pouze na jeden bonus.
  • Už si nepamatuju jak, ale ty helmičky ze zátek jsem nějákym způsobem v tý jejich síti aktivoval a určitě jsem si žádný imperialistický nápoje kupovat nemusel...
  • taky taky ^^ neuveritelna atmosfera. Co bych dal za Vietnam pro BC3. Za to bych klidne zaplatil jako za puvodni hru.

    Jinak DLC jako takovy neodsuzuju. Beru to jako takovej kompromis mezi "zavdecit se fanouskum" a "vydelat jeste neco navic" ( samozrejme, kdyz to neni vytvoreny jeste pred vydanim puvodni hry, ale na zaklade ohlasu ).
  • Ringwraith
    Souhlas. BFBC2 Vietnam mám taky. Koupil jsem to spolu s BC2, které mě vyšlo 7,5€ a Vietnam asi 13€.

    Taky nelituju. Vietnam mě bavil víc než původní hra.
  • Vlastne jedno mam - BFBC2 Vietnam. Priznavam, ze to byla vyborna koupe :)
  • Ringwraith
    Tak DA:O se začalo dělat ještě předtím, než EA koupilo BioWare. A jde to poznat.
    DA2 už je produkt EA. A taky to jde poznat.
  • Ringwraith
    Já už se k tomu nebudu nějak rozepisovat, protože už jsem to dost řešil v článku k ME3 DLC.

    Jen jsem rád, že to řeší a upozorňují na to i ostatní.
  • DLC nejsou nic jineho, nez pridavky pro fanatiky, kteri se nesmirili s tim, ze hru dohrali a je konec. Osobne bych si je nikdy nekoupil, ale to je hodne dano tim, ze hry uz nejsou takovy zazitek, jako byval rekneme kolem roku 98 ( cest vyjimkam ). A opravdu to neni nostalgii ani vekem :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit