Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    ehm, Starcraft 2 ??
  • Ano, místo pěti odstavcu tři věty, které to vystihují uplně přesně. Palec
  • Asharak
    nejhorší je, že sem prošel ToB dřív než SoA *15*
    ale to em byl menší hold *9*
  • A jako vždy si lidi nechávají doslova s*** na hlavu s úsměvem. Kdy si konečně lidi řeknou ,,A dost, tohle překročilo mez únosnosti?" a vyrazí na celém sětě cinkat klíčemi do ulic s hesly jako ,,Žádná DLC!" nebo ,,1200 Kč za 3 hodiny zábavy není fér!".
  • Asharak
    Přesně tak... ale teď mám trochu dilema... chci si zaplatit DA:O ale když o tom přemýšlím, tak nebudu mít DLC *13* zaty se mi nechce platit *10* a zas kopuit to do poličky je trochu nefér, páč bych si rád prošel originál hru *16*
  • A já si včera koupil na GOGu Zaklínače za 9.99$ *1* Co z toho bude mít asi delší herní dobu? *3* (ME3 mám preorder na CE, ale 10$ za DLC je síla)
  • Článek měl být původně jen příspěvkem do diskuze. Ale brutálně jsem se rozepsal a rozhodl se z toho udělat článek. Ten jsem dokončil předvčerem v noci a poslal do redakce. Jenže včera se objevil onen slavný twitter příspěvek od producenta o kterém pochopitelně tento server informoval. Já jsem kvůli toho musel část svého článku upravit a doplnit, ale nechtěl jsem to zase nějak odkládat, aby neztratil ze své aktuálnosti. Pokud někoho chcete vinit, pak ne redakci tohoto serveru, ale přímo mě.

    Arrival není vytržen, je to prostě spojovací díl mezi ME2 a ME3 podobně jako například komixy či knihy. Arrival byl jednoznačně navržen a naprogramován až po dokončení ME2.
  • I ten engine dělali lidi z BIS. Ona ta jejich provázanost je daleko větší, než se dneska tuší. Schválně si porovnejte seznam lidí, co pracovali na BG1 a IWD1 a nemám na mysli management.

    Jinak kompilace BG1+BG2+ToB je často označována jako BG Trilogy a myslím, že na to má plné právo.
  • Chtěl jsem napsat přesně tuhle větu, ale byl jsi rychlejší. Tak jen palec nahoru : )
  • No je fakt že ToB se rozsahem dal srovnat s jinými hrami (ne datadisky), ale o tom, že mělo jít o BG3 jsem nikdy neslyšel a ani se mi moc nezdá, že by to změnili na datadisk jenom kvůli stejnému enginu jako má BG2 (který už využíval i BG1..+ ještě Icewind Dale 1 a 2 včetně datadisků, ale to už je práce Black Isle Studios a ne BioWare, ti udělali jen engine).

    Navíc i přesto, že je ToB na poměry datadisků velmi rozsáhlý, tak stále by se rozsahem nepřibližoval BG2 a že by udělali BG3 "jen" jako kratší BG2 s dokončením příběhu Bhaalova potomka (-ů) a rozšířením vývoje postavy o další úrovně (myslím že dalších 20? Teď si nejsem jistý) se mi moc nezdá. Podle mě byl ToB od počátku plánovaný jako datadisk, ale třeba máš informace od někoho zasvěceného a bylo to jinak.. :)

    Jinak s poslední větou samozřejmě souhlasím.
  • No tak ale Limitka Battlefield 3 sa oplatila
  • MrSanta
    Tyhle DLC jsou nešikovná, no pomoc je velmi jednoduchá - tento gear nepoužívat. A nepřišlo mi, že by bonusové předměty v Dragon Age nebo Mass Effect byly nějak extra silné. V Dragon Age byly navíc bonusy dračí zbroje vyváženy její ošklivostí *3*
  • na samostatnu hru bol prilis kratky. Ale sranda to teda bola, o tom potom :)
  • dřív jsem kvalitní gamesky s chutí nakoupil a byl jsem šťastnej, že je můžu mít vystavený na poličce. chtěl jsem hru mít projitou a řádně jí poznat než stihne vyjít datadisk. dneska už jsem ochoten platit jen za MMO kde dochází za ty peníze alepoň ke konstatním updatům a dalšímu rozvoji hy (jak jsem byl nadšen po relogu do riftu po 4 patchích když jsem viděl toho nového osahu a odlazení hry).
    dnes je u mě efekt dlc takový, že si řeknu, že si hru zahraju až vyjdou všechny dlc a postupně o ní uplně ztratím zájem a nakonec nemám ani chuť jí hledat na internetu a stahovat...ano dlc jsou tak otravná a urážející záležitost, že nejen mě, ale i mé přátelé odrazují často i od toho, abysme hru byť i "pirátili" - ass efekt tak znám jen ze screenshotů a ve výsledku ani nestojím o víc...
  • MrSanta
    U ME3 se to opakovat nebude, jelikož ME3 lokalizaci nemá. Celé to bylo kvůli oficiální lokalizaci, jak píše Marek.
  • Ten technický důvod je, že neobsahují českou lokalizaci, ale základní hra ano. A proto by si zákazník stěžoval, že má nějednou kus hry anglicky. Aby předešli stížnostem či žalobám, tak prostě a jednoduše tyto nelokalizované DLC z "technických důvodů" nejsou určeny pro daný region. Co se Xbox týče, neznám situaci, ale slyšel jsem hodně stížností na nabídku Xbox Live.
  • Throne of Bhaal je de-facto Baldur's Gate III, ale jelikož byl na stejném engine jako BGII, tak se v té době prodával jako datadisk. Dneska by ho prodávali jako stand-alone datadisk či jako novou hru (viz série Assassins Creed).
  • Ale já nejsem zaměstnanec EA, jak si pořád mnozí myslí. Já jsem zamšěstnanec Sony a povšimněte si, že o Sony moc nemluvím, abych se vyhnul nařčení, že propaguji svého zaměstnavatele.

    Datadisk se dá prodat v bazaru. DLC je tvrdě navázáno na účet. Dokud konzole nepřevezmou systém sériových klíčů ala Steam, tak se prostě DLC vyplatí více, než klasický datadisk. Navíc pokud se DLC nepovede, tak to producenta bolí daleko méně.
  • Ale Zaeed je zdarma, kdežto From Ashes za 10 dolarů.
  • Mě nejvíc zaráží, že někde (v Americe *7* ) jsou ty předměty exkluzivně pro nějakého prodejce a zbytek světa si je "musí" dokoupit, já se bez přídavnýho brnění obejdu, ale stejně. Ale přiznávám, že Blood Dragon Armor v ME2 se mi moc líbilo a používala jsem ho pořád místo zbroje N7. *5*
    V tomhle ohledu se mi líbí DaO, tam si můžete hromadu parádních věcí stáhnout zadarmo z nexusu (a věci tam bývají mnohem lepší než ty oficiální, placené). Ať žijou modeři! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit