Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Casey Hudson se zdál bejt takovej sympaťák, ale tenhle žvást mu tak docela nevěřím...
  • A ještě jedna NEPOTVRZENÁ (a ani přímo nevyvrácená - když na to někdo z BioWare reagoval, tak napsal, že nemůže nic prozradit, ale že to možná není moc daleko od pravdy) informace/spekulace - Prothean možná bude i v "základním" Mass Effect 3 (třeba ho objevíme v rámci nějakého questu), ale jako člena týmu ho budeme moct mít pouze v DLC.
  • *žádné interní
  • Ten závěr se mi moc nezdá. Vývoj a dění okolo Zaklínače 2 jsem celkem pečlivě sledoval a vývojáři mnohokrát říkali, že žádné placené DLC nebudou - že se tomuto trendu chtějí vyloženě vyhnout.
    Zmínili jen něco jako, že nějaký opravdu velký přídavek by mohl být zpoplatněn, ale že o ničem takovém není rozhodnuto.
    Co se těch DLC, které vydali, týče (specifické podle prodejce), tak u nich došlo ke změně snad jen v tom, že původně měly opravdu zůstat jako exkluzivní, ale nakonec je společně s patchem zpřístupnili všem.

    To jsou ale samozřejmě jen informace, které vypouštěli zaměstnanci CD Projektu, žádní interní informace nemám, takže to možná bylo trochu jinak, ale z mého pohledu neudělal CD Projekt nic jinak než původně slíbil (naopak udělal ještě i některé kroky vůči hráčům/fanouškům navíc)
  • Lawliet
    jo máš pravdu to jsem toho teda nadělal.. *3*

    PS:bojkot není špatný napad ikdyž se dost lidi nenajde ja osobně to asi taky koupím v nějakém bargainu.. ten mulťák mě docela chytl..
  • Lawliet
    si mě přidej "Emoraper" *1* ten systém odemykaní je fakt na houby ale doufejme že to bude nemoc pouze demíčka ani za boha nemužu odemčít turian soldiera *9* jinak taky jsem si už na ten ME3 multák taky zvykl ikdyž jsem si ho kdysi ani nedokázal představit že by to mohlo fungovat
  • DLC From Ashes s protheanem bude součástí sběratelské edice. Pokud si koupíte normální edici, musíte za něj doplatit. V předobjednávkách získáte akorát nějaké zbraně či brnění.
  • Hmm, myslím že to není vázané na "předobjednávky", ale čiště na Sběratelskou edici. Takže pokud se ti podaří koupit CE i po vydání hry (což nebude nic lehkého vzhledem k tomu, že předobjednávky už jsou prakticky všude vyčerpány), tak by mělo obsahovat kód pro zaregistrování/stažení From Ashes DLC
  • Mayuri12
    ME 3 multiplayer je perfektní (až na ten systém odemikání) takže ano já ho hraju každou chvíli.
  • Takže dlc s protheanem bude normálně součástí zběratelky? nebo je potřeba koupit zběratelku v předobědnávce
  • Teď jsem si procházel starší informace o ME3 a o Protheanovi jako členovi týmu se vědělo (respektive neplánovaně unikla informace) už před více než 9ti měsíci! Dokonce se tou dobou objevil v popisu předobjednávky Sběratelské edice (jen na cca hodinu, pak byl text změněn) jako bonusové DLC - takže už před 3/4 rokem měli v BioWare jasno, že půjde o DLC, že bude zdarma v CE a pro ostatní placený.
    Navíc tou dobou unikly i první přepisy scénáře a také první nahrávky jeho dabingu. Jo a samozřejmě jsem taky narazil na spoustu reakcí zástupců BioWare, kteří cokoliv týkající se živého protheana a navíc ve formě DLC popírali, ale to na bioware fóru není nic nového a probíhá to tak u každého "leaku" .. často zapírají ještě i den před tím, než danou věc oficiálně oznámí..holt mají své kalendáře, kterých se drží zuby nehty :)

    No ale abych to shrnul - BioWare už na From Ashes aktivně dělali (a měli rozhodnuto, že půjde o DLC) minimálně třičtvrtě roku, takže kecy jako že validace hry trvá 2 měsíce a tak teď měli 2 měsíce na dělaní neplánového DLC si můžou strčit do řitního otvoru.
    Kdyby to udělali jako v případě Zaeeda/Shale (tedy zdarma pro všechny originální = nebazarové hry), tak neřeknu ani ň, ale takhle je to k zblití
  • smejki
    a četl jsi úplný závěr článku? Oni to zas tak svatě naplánované neměli.
  • V limitce byl Zaeed taky zdarma, ale pro normální verzi si šel dokoupit. Stejně jako From Ashes je v Limitce zdarma a pro normální verzi půjde dokoupit. Nebo ne?
  • Zkus bojkot. Nekupuj hru ani DLC. Už to naštvalo celkem dost lidí, jestli bude opravdu hodně, tak se s tím budou muset něco dělat.

    http://www.youtube.com/watch?v=Ri0vrJ-y2zM&feature=g-u-u&context=G236e7f9FUAAAAAAAAAA
  • Už jenom to mluvení znamená, že s tím něco děláš. Výsledkem je tento článek.
  • Neostava mi nez suhlasit. DA:O malo svoje chyby, aj ked po hratelnej stranke bolo krasny navrat ku starej skole, story by sa dal odladit trosku viac atd... No v porovnani s DA2... Ako vravis, pred a po. Kvalitne herne studio a dojna k*ava (cenzura slovicka kr*va je naozaj uz trosku moc *1* ).
  • Lawliet
    Co na to říct novej trend se mi taky nelíbí ale nenadělám nic *7*
  • Lawliet
    přesně o něčem takovém viz text "Mass Effect a Dragon Age: historie DLC ve hrách od BioWare" jsme diskutovali nepletuli se a nejsme koukám sami.. *7*

    PS:hrajete někdo multiplayer demička? *1*
  • Článek velmi dobrý. DLC je skutečně potřeba takto rozlišit. Je nebetyčný rozdíl me Arrivalem a From the ashes. Politika vydávání DLC jako takových není špatná naopak - nabízí možnost volby. Když nechci úžasné supr nové itemy prostě si je nekoupím. Připadá-li mi posádka v ME2 už tak přehnaně velká, kašlu na Zaeeda a Kasumi. Ale Liaru a Arrival si zaplatím tato tématika mě zajímá.

    Co je zlo jsou 1 day DLC. Za jednu hru by se mělo platit jednou, bez umělého navyšování ceny.
  • no Arrival byl hodne spatny hlavne svoji nelogicnosti...uvest do pohybu pomoci motoru asteroid, ktery by dokazal znicit mass branu ? a za tak relativne kratkou dobu a s tim, ze si nikdo nevsiml ze se tam nachazi ,,tajna,, zakladna ?? To proste bylo uplne cele spatne a absurdni. To by stejne dobre mohlo nekoho napadnout nalozit kamion plny vybusnin s tim, ze se mu podari znicit temelin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit