Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak každému vyhovuje něco jiného, já si radši zastřílel než hrál za "mága" takže čistý voják pro mě byla jasná volba a střílení měl bavilo nejvíc v jedničce, dvojka měla lepší ovládání spojenců. V dalších dílech mě strašně nebavily minihry, to už jsem radši jezdil po poloprázdné planetě než skenoval planety pravým tlačítkem nebo lítal s minilodičkou na minimapičce a uhýbal dalším minireaperům to mi přišlo fakt uhozený, ve trojce aspoň zahodily to skenování
  • Zábavná byla jen trojka, a i u tý jsem si při hraní chvílemi připadal jak magor (třeba pasáž s virtuální realitou ... ani nechci vědět, jak moc byli vývojáři zfetovaní, když to tvořili). Jednička měla frustrující combat systém a dvojka se mi po cca 5ti hodinách jebla kvůli DLC, tak jsem se na to vysral.
  • Veskoslav
    To se budu hádat:) Zbraně nevyhovují pouze zbraňovým povoláním jako jsou právě voják či infiltrátor. Naopak zbraně jako pistole a lehké samopaly jsou ve 2. a 3. díle mnohem lépe vyřešeny. Jinak RPG prvky v 1. díle také byli na palici, protože Tě to nutilo sebou brát určitý typ lidí jenom proto, aby jsi mohl otevírat skříňky atd. (většinou tedy Tali+Garrus). A to raději nemluvit o tom, když jsem zapomínal otevřít inventář a pak jsem tam měl naráz 50 věcí, co jsem musel pokaždé jednu po druhé podívat se a pak rozložit. Nejlépe má podle mě systém vyřešený ME3, co se týče RPG prvků. Ten také považuji, co se týče příběhu za nejlépe zpracovaný a po úpravách mi už ani nevadí konec. Nejlepší mise je pro mě ve 2. díle a to poslední mise. Nejoblíbenější postava Tali, nejvíce pesimistická a dobře napsaná pak Javik. Navíc ME3 obsahuje podle mě nejlepší příběhovou misi Citadelu. Ideální by byla kombinace. Protože jednička má mnoho skvělých prvků, ale prostředí a reálie jsou prázdné, navíc jeden jediný typ nepřátel po celou dobu hry mě vyloženě vytáčel. A systém zbraní je nejlépe vyřešen také ve 3. díle, kdy si zbraně upravíš dle sebe. Sice typ munice musíš buď mít jako doprovodnou schopnost nebo u spojenců, ale to mě zase tak netrápí. Tam nejsem omezen jako v ME1 či ME2. Jako Sentinel klidně můžu mít Windows odstřelovačku, ale musím také počítat s tím, že se mi omezí schopnosti. Což Sentinel či Adept jsou v 1. díle také řešeni nešťastně a člověk musí využívat pistol, což fakt nemusím.
  • skusal som hd textury ale nesla uplne spravne cestina co je podla mna u takeho rpg problem, pri tej kope nedohranych hier v steam kniznici sa da v klude pockat ale mate pravdu hratelnost to neovplyvni, je to ako nepozriet dvd verziu ked si chcte pockat na blueray *1*
  • Hrál jsem tedy až trilogy a tohle se mi nestávalo. U zbraní mě naopak v dalších dílech velmi naštvala změna na systém nabíjení, který uplně změnil taktiku hry(alespoň než člověk vymaká skill u té které zbraně), kdy hráč musel přemýšlet kdy vystřelí, zvlášť u brokovnice, o zredukování již tak chudých rpg prvků raději nemluvím. I když mám rád celou trilogii jednička je pro mě nejlepší, a to i nejsilnějším příběhěm a nejepičtější závěrečnou bitvou, klidně by ani nemusela mít pokračování
  • Veskoslav
    Graficky dvojku podle jedničky? Tak to zase ne. A hlavně si nevzít zbraňový systém z jedničky, ten je vyřešen strašně. Obzvlášť když se zbraň zasekne a následně ti píše přehřátí neustále. A to u povolání voják či infiltrátor je docela problém. Navíc Ghetové vypadají mnohem lépe ve 2. díle než v 1. díle.
  • Veskoslav
    Se Steam nepočítej. Třetí díl ti jede pouze na Originu a ME2 je provázána ze sítí Cerberus, což je defacto taky Origin (sice jede i na Steamu, ale mnohdy na Steamovský ME2 nešly nainstalovat DLC, neptej se mě proč, řešilo se to jenom na fóru:))
  • Kozy
    Na Steamu těžko, maximálně na Originu. I tak bych to bral.
  • lol
  • já chci utimate edition celé trilogie, bude to vůbec někdy na steamu?
  • souhlasím, že první díl je moc povedený, ale zároveň se mi zrovna u něho líbila grafika a ta stylizace nejvíce (i bez film grain). Jedničku bych nechal tak, jak je, spíš bych dle jedničky upravil 2:)
  • tak konecne se i konzolisti dockaji HD grafiky a aspon 30fps
  • Magister_Peditum
    Jediný díl, který potřebuje trochu "zmodernizovat" je ten první. Shodou okolností je to z trilogie taky ten nejlepší. Takže jedničku bych si klidně znova zahrál. *4*
  • 1 bych zahrál určitě, 2 možná a 3 určitě ne *2*
  • Abych pravdu řekl, tak jsem obrovský fanda Mass Effectu pro mě je samotná trilogie to nejlepší co mě kdy v herní scéně potkalo, ale i tak beru v potaz, že pro ostatní lidi Mass Effect vůbec není ono a jsem si vědom, že celá trilogie není dokonalá a některé díly mají vskutku zajímavé bugy a tak dále a tak dále. Prostě každý člověk má jiný názor a to mu neberu.
    Ale co se týče tohohle? Ne... Prostě si myslím, že EA jenom tlačí Bioware pro další prachy... Mass Effect ještě vůbec není natolik starý, aby si pro něj udělal HD remake. Jde jim bohužel jen o peníze.
    Radši ať se plně soustředí na nový díl a snad jim EA dá dostatek času!
  • Shaker
    Me gameplay ME nijak nevadil, nemuzu rict, ze bych z toho mel orgasmus, ale nebyl to rusivej prvek a tim padem nemam duvod si na nej stezovat. Melo to par much jako treba v jednicce jednou za cas prohrabavanim se inventarem, coz zabralo i ctvrt hodiny, abych to procistil od zbytecnosti nebo treba ve trojce mezernik na vsechny akce, kde sem se hlavne v multiplayeru casto misto utikani zasekaval krytim za prekazky a zbytecne chcipal.

    Ale podivej se treba na Spec Ops: The Line, ta hra ma tuctovej gameplay (mimochodem ovladani hlavniho panaka je porad lepsi nez v Max Payne 3), tuny nepratel, ktery me i otravovaly, ale pribeh z ni udelal ten uzasnej kousek, kterym je. Proto rikam, ze at uz te hra nebo film pohlti jakymkoliv svym aspektem, tak je dobra, ackoliv nektery jeji casti jsou prumerny.
  • michaliuz18
    sak som vravel ze kedysi som south park miloval, zabavil som sa , no casom ma to uz prestalo bavit, ako aj simpsonovci, 20 rokov pozerat na to iste nieje pre kazdeho
  • Takovejch mínusek to si nezaslouží *7*
  • A kdo říkal že jedině já mám ty schopnosti zachránit vesmír? S tou super silnou strojovou rasou už bojovalo mnoho civilizací pře de mnou a současná civilizace se spojuje s ostatními aby měli alespoň nějakou šanci. A není ani zaručeno že na konci tě stejně porazí ( je to jedna z voleb )
  • Presne, ved pri filmoch to v Hollywoode pochopili uz davno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit