Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Nevadí, bude se hrát Atomic Heart.
  • Já bych jen chtěl vidět reakce těch lidí, co si objednali krabicovou verzi v dobré víře, že to bude přes Steam a za pár týdnů zjistí, že je tam jakýsi Epic store. Ne každý sleduje, co se kde šustne a podle mne to většina z nich vědět nebude.

    • Paul_cz

      Jo, to bude v obchodech naštvaných lidí. Já jsem rád že to sleduju a aurora edition jsem zrušil a koupil to na steamu.

    • Aspoň to odnaučí lidi předobjenávat. To se taky cení. 

    • Veskoslav
      Všichni velcí hráči u nás už na to upozorňují, ale pár lidí se asi najde, co to přehlédnou. No zrušil jsem kompletní edici včetně Steelbooku. A v okolí nejsem jediný...Tohle je vyloženě podraz.
    • Carnage666

      Přesně, obchody už to mají teď upravený ale kdo to třeba předobjednal a nesleduje tu herní scénu tolik ani neví a nebo koupí v den vydání s tím že klasicky Steam a ono ho*no. Celá ta situace je neštastně řešená distributor playman v tiskovce prohlásil že budou Steam klíče a pak ani né o hodinu později už dostali echo že to tak teda není a museli se opravovat.

  • Phillios191

    Taky si počkám, není kam spěchat :)

  • Veskoslav
    Krabicovka zrušena. No což, rok si klidně počkám.
  • MARTASLJ19

    Čistý fail. Ľudia hlavne to na Epic Store🤮 nepodporujte.

  • Phillios191

    Po roce to alespoň bude odladěné a rovnou GOTY za polovic :)

    • MARTASLJ19

      Nie tak to nebude. Na Steame to 14.února 2020 bude za 60€ ako nová hra. 

      • Carnage666

        To by byl dobrej stunt 😂 jestli čekají že to po roce někdo koupí za plnou cenu tak jsou hodně naivní.

  • triptich

    pekne agresívna konkurencia. neverím, že toto je rozhodnutie vydavateľa bez intervencie mocného čínskeho gigantu. u mňa osobne to pôsobí značne odpudivo a neviem si predstaviť "exkluzivitu", ktorá by mi to ospravedlnila. pokiaľ to bude ohlásené v dostatočnom predstihu, budiž, ale 3 týždne pred vydaním?

  • celoush

    A polovina lidí, co brečí, že nechce další account ho beztak má kvůli Fortnite, akorát si to neuvědomují :D

  • ringmancz

    Jsem pro konkurenci pro Steam, ale ne takhle nucenou, kdy si musí druhá platforma kupovat hry a agresivně je přetahovat. Nebýt hry pro děti, tak k tomu vůbec nedojde, ale ono se jim to brzo vrátí. Dávám jim rok, maximálně dva.

    • A jak tedy začít konkurovat?

      • Carnage666

        Prodávat to stejný za lepší ceny?

        • Vzhledem k postavení Steamu to nejde...

  • walltar

    No zatím to nějak na Epic Store nevidím... To že mají lepší provizi pro vydavatele je sice pěkný, ale mě jako zákazníkovi jde spíš o podporu a celkově služby, který na Epic Store dostanu... Jakmile budou na úrovni steamu, tak klidně nainstaluju druhej klient a nakoupím věci na Epicu.

    Ale takovýhle exkluzivity jen abych začal používat horší službu jsou podle mě proti zákazníkovi. Konkurence má být založená na poskytnutí stejných, nebo lepších služeb, ne na  tom, že drží moje hry jako rukojmí.

    Takže Epic Storu držím palce a těším se až nabídnou to co mám u konkurence.

    • Carnage666

      Přesně tak, každej o tom píše jako u konkurenci ale přitom to tak není, konkurence by to byla kdyby ta hra byla na obou klientech a jeden by to měl třeba levnější ale tohle je nucený cpaní jiného klienta a smazání z druhého po dobu jednoho roku.  Opravdu nejvíc mě mrzí ty krabicovky, že budou taky na Epic store.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit