Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    Bože prečo nechali toto zhodnotiť, Grygara? Úplne zhovadil túto hru, najhoršie napísaná recenzia, vravím to už roky, že Grygar hrám nerozumie, jeho názory nie že by boli nesprávne, ale sú proste vždy niečím čudné....
    • maros.goc
      ja som sa napr. ani nedocital aky ma recenzent na hru nazor..pretoze ten nazor v recenzii vlastne ani nepovie ..hroza :D
  • Trošku zarážející recenze o několika odstavcích. Snad by si hra zasloužila trochu více textu. Zatím mě baví moc, uvidíme...
  • Hanzales
    Koukali jste někdo na to divadelní představení? :) Taky koukám okoukali žonglujícího týpka z Bioshock Infinite, ale tady ten ovládá trajektorii těch míčků tak trošku telepaticky :) Každopádně zatím hodně super, tak nějak se mi to hraje líp, než první metro. Možná bych se ani nebál říct, že je to tak trošku CoD, tedy alespoň zatím je to tunel se spoustou (ovšem nádherných) scriptů, ale celkově je to z mého skromného pohledu (či imho) tak tisíckrát lepší! Akurát jsem kůpil key za pekelných 666kč :D ...nevěřícím hodím později updatem proof. Tahle hra si zaslouží všech 666 peněz, i když počítám k vývojářům dojde 66 peněz, ale doufám, že se toho hodně prodá a bude třeba ještě lepší a více rozlehlejší a promakanější pokračování. Letos už jsem koupil větší blbiny, tohle si zaslouží podporu o to víc! Btw. ten SSAA je takový jakože extra AA. Standardní AA už je co jsem se dočetl na guru3d už defaultně implementován a to SSAA pak sampluje i to klasické AA, proto to tolik žere výkonu. Počítám to SSAA nás má vyplé víc, jsem si i říkal, že když je to vypnuté a tak jsem zrovna fáral na tesselaci, že je to nějaké hladké :)
    • Kronoss1
      Satanistické číslo, zajímavé. :)
      • Hanzales
        Taky se mi to za tuhle cifru nechtělo moc kupovat :) Ne že bych byl pověrčivý, zatím všechno šlape a hra moc moc baví. Btw. tu je ten proof, že nekecám a i když jsem prve sosnul, tak jsem po ověření, že je to kvalitka i koupil ;o)
        http://steamcommunity.com/id/Hanzales/games
    • hra má defaultně zaplý post-process custom FXAA a SSAA je super sample AA (tj klasické non post-process AA)
      • Hanzales
        Já si to myslel, že tam bude FXAA v defaultu :) Každopádně pokud se zapne SSAA, tak to sampluje i to FXAA (tzn že se FXAA nevypne). Doufám, že vývojáři, či komunita časem zpřístupní troške bohatší nastavení (u prvního metra se tuším pak dal taky vyšpekulovat kompromis mezi full a very high).
  • h0p3
    málem jsem na vás zapomněl.. http://www.youtube.com/watch?v=gUU76Sg5gxw
  • Ste na tom Tiscali asi P R I J E B A N Y s tou reklamou. A daj mi ban ty hovne *12*
    • Proto tady uz zasadne nepoustim zadne video a rozhodne doporucuju www.gametrailers.com/‎ !
  • no dohráno,ale čekal jsem teda větší příběh,vím grafika,strategie,boje apod. jsou lepší ale i tak příběh mohl být delší.
    • Chudinko, ty si to tak poctivě zpirátíš a oni si ani nedaj práci aby to bylo dlouhý :(
      • takze tim naznacujes, ze ti, kteri si to koupi, budou mit hru delsi?
        • Ne, tím chtěl jen taktně naznačit, že když to ukradl a měl to tedy zadarmo, měl by raději mlčet.
          • Pochybuju ze sel do obchodu a vzal to. Takze to neukradl. Pripad uzavren.
            • To má pravdu.Když stáhneš, tak to není krádež.
  • vrcholny trapas, tak po dlhosom case poriadne fps hra a 7 z 10, nj, hlavne, ze CoD moze vydat akukolvek sracku, dostane minimalne tolko ci dokonca viac. Asi vam nedali obalocku ako vidim, hanba, kadejaka sr4cka a priemerna hra tu dostane 8
    • tiez mam podobny nazor. celkovo sa mi zda ze tu ,,vyrasta,, nova vlna KRITIKOV, ktora za najlepsiu hru na svete povazuje WOW alebo diablo a kadejake ine kraviny kde sa krutis s carovnou palickou a magickym uzasnym svetelnym lucom zabijas potvorky..... ale co uz sto ludi sto chuti. games.cz je niekedy zbytocne prisne a inokedy zbytocne chvali uplne kraviny.
    • A co si takhle přečíst celej článek :D. Ono kouknout jenom na číslo je dosti hloupé :)
      • A ty jsi ten článek četl? Po jeho přečtení jsem nebyl ani o trochu moudřejší. Informační hodnota mizerná. Pokud se Lukáš diví tomu, že se lidem jeho pokus o recenzi nelíbí a snaží se opět vytahovat trapné argumenty s čísly, tak by si měl v první řadě uvědomit, že číslo je v jeho recenzi jediná informace, která za něco říká. Za to ale nemůžou lidé, ale jeho špatná práce.
      • Číslo by mělo odpovídat článku, pokud ne tak to psal hotentot.
  • Takže hra je naprosto super. Čekání na metro se vyplatilo. Vy jak tu písete o ty optimalizaci tak se chyte za nosy a vyndejte si hlavy ze zadků. Na poradnou hru musim mit pořádnou grafiku. Ja jedu na gtx 660 a v klidu na ultra. Optimalizace se nezda byt tak spatna. Hra je proste pecka. Za mě 9/10.
    • optimalizace je 10/10 k o k o t i co si neumi nastavit grafiku nemaj hrat hry cerus
    • Také hraji na gtx 660, vše na max a až na malé výjimky v pohodě. Nic proti, ale AMD bych nechtěl právě už kvůly zbytečným sratostím, že mi něco nepůjde, nebo pojede s problémy a v ceně karty mám PhysX zdarma.
      • Přesně tak, radši si koupím Nvidii s jistotu, že rozjedu všechny hry, než abych si koupil AMD, a třásl se, jestli se hra náhodou spustí, nebo ne, co se týče PhysX, tak ho má v dnešní době každá druhá hra, né-li úplně každá.
        • GlaDOS
          Chtěl jsi spíš říct, že sis koupil highend Nvidii. Protože samotná značka není zárukou toho, že spustíš vše. Jinak mám AMD a nechápu, proč bych se měl třást. Ono je fajn opakovat ty dogmata, co se různě válí na netu. No a zmíněný PhysX je mi vážně někde. Ta hrstka fyzikálních efektů se špatnou hratelností stejně nic nezmůže.
          • Radioaktivni_surikata
            PhysX je mi taky putna, ale já šel nakonec do nVidie kvůli Cudě. To už je slušnej argument si myslím. 560ti dává mýmu core i5 2500k na 4 ghz dost slušně na perdél *3* Navíc je fakt, že nVidia tak nějak leje víc prachů do her, takže jich dost bejvá optimalizovanejch pro zelený už od začátku. Ale taky se najdou hry, kde je to opačně. Každopádně je to věčně debilní spor a nemá to smysl moc řešit.
    • Optimalizace nestojí za nic, je sice hezke že ty si zahraješ ale mi všichni co máme AMD utřeme nos, jenom kvůli tomu že hra má na začátku zelené logo.
      • Nesmysl!! mám Amd 6870 OC a jedu na plné detaily s vypnutou teselací naprosto bez problému.
      • nemáš si kupovat zmetek AMD
        • Prosím? Jaký zmetek? Procesory sice nedělají jako Intel, ale graf. kartama se Nvidii minimálně vyrovnají a kupovat kvůli physx, které má dneska minimum her je od Nvidie trochu ubohost, jak nalákat lidi, stejně to bez problému zvládne i AMD s i3.
          • a přesto pro mě byl PhysX to jediné kritérium při výběru GK ;)
          • Ano minimalne se vyrovnaji. A diky tomu jejich hiend cip v 79xx dotahl vykonem mainstreamova 680.
            V ovladacich se taky vyrovnaji. Ten stutter 7950tek je funkce k nezaplaceni. *7*
            • * oprava GT 630 M
            • No, mám Ntb Samsung r580, i5 2,27GHz (s přetaktem na 2,52), 4GB ramky a grafárnu Nvidii gt 660m, stál 18tis před 3 rokama (což je obecně na PC slušný) a taky to na tom rozjedu, dokonce na medium a v pohodě... Tady nejde o nějaký mainstream, prostě Nvidie je podporvaná většinou her a když už to tak holt je, musíme se tomu jako hráči přizpůsobit, pokud si chceme téměř bez problémů zahrát... (a neřekl bych, že je to nějak rozhodující, když se podívám na ceny PC sestav tak vyjde na stejno sestava se stejně výkonnou AMD tak jako Nvidií, takže je to jen NA NÁS)...a když už teda koupim AMD, tak se holt připravit na občasný problémy s optimalizací.... já měl na starym PC Nvidii 128MB (staré 7 let, už ve šrotu) a fachalo mi na tom i Metro 2033, i když minimální požadavky byly 256MB grafárna... prostě to byla třída, rozdejchala i to, co mi náhradní AMD 512 nerozdejchalo (musel sem měnit časem), nehledě na častý problémy s grafikou, sekáním apod... nejsem bůhvíjaký technický guru, ale holt smiřte se s tim, až budete kupovat PC/ntb... Nvidie vede... a mě to nijak nevadí...
            • Kategorie neni podle ceny, ktera je u Nvidie o xx% nadsazena. Kategorie je podle velikosti cipu a tim i sbernice, podle vyrobnich nakladu atd.
              Stoji 12 tisic prave diky tomu, ze AMD nema nic co by konkurovalo.
              680 je ve skutecnosti 660 a "ma" stat cca 6k a titan je 680tka, tzn 12k.
            • Taky bych chtěl žít ve světě kde je grafika za 12 tisíc mainstream *15*. Výkonově jsou na tom podobně, cenově jsou na tom podobně ale přece je jedna highend a druha mainstream.
      • Holt je to jako když hra vyjde na PS a PCčkáři utřou nos...prostě to tak chodí...navíc, už několik let je vidět, že většina her je podporovaná Nvidií...a pro mě to bylo jedno z kritérií při výběru NTB, aby měl nvidii...prostě, takovej je život...na druhou stranu nvidie aspoň hru finančně podpořila, za to že je na ní "zaměřená"...
        • Zvláštní je že problémy jsou většinou jen tehdy když je "zaměřena" na Nvdii, jestli ono to nebude trochu jinak. Pokud se koukneš na pecky co poslední měsíce vychází tak zjistíš že spolupracují z AMD, nevšiml jsem si že by byli pro lidi z Nvdii nehratelné, naopak se jim to ale nedaří. Ta vaše podpora ale pomalu vyprchává a bude to ještě slabší, takže alespoň tohle mě hřeje u srdce *14*
          • jo jasně mno, poslední DIRT a GI (Global Illumination), Tomb Raider při vydání a k tomu TressFX, atd.
            Ty sis nevšiml a my ostatní známe pravdu ;)
            AMD nemá Nvidii co závidět, oba dva velcí výrobci GK tohle dělají :D
  • yuri337
    Nehratelné FOV asi 50, podivne artefakty kolem ohne (nejnovější drivery), defaultne zaply autoaim, zámek na dx10. (pritom staci editovat jeden .ini soubor a hra běží na DX9)

    Na GTX275 kolem 20ti fps a to jak na nejnižší či nevyšší detaily. (Takový Witcher2 mi běžel na high kolem 35ti fps) Hrozná optimalizace. Žádné pokročilejší nastavování grafických detailů jako v jedničce.

    Jsem rád že jsem nepodlehl hype a hru za plnou palbu nekoupil. (piratebay) Čekat na patche, aby to bylo hratelné mě opravdu nebaví. Ve slevě na steamu, za rok, za 10 éček. Víc peněz si za takový prasácký konzolový port nezaslouží. A já se tak těšil..
    • GTX275 už má nejlepší léta za sebou a FOV je nastaven defaultně na 70, hrál sem na Ranger HC a autoaim tam určitě nebyl (alespoň sem si ničeho nevšiml) a jaképak pokročilé nastavování detailů to byol v předchozím díle ? krom DX11 položky (Advanced DoF a Tesselace) je to totožné (tesselace je samostatně) a nesrovnávej Witcher 2 s metrem graficky je to úplně jiná kategorie (myslím co do počtu efektů), kupodivu mi tohle jelo plynulejš než první díl (AVG 90FPS a pády i k 15ti, tady skoro furt 40)
      • Nene, proč by to hrál na rangera HC, to je moc těžký..
        • jn, to je tak moc těžké, že se mi i Regular normal obtížnost zdá těžší :DDD
    • ses peknej d e bil co neumi poklikat na options aby mu hra sla jak ma go back to cave *16*
      • A ty zase hobluj na doucovani z anglictiny ;)
    • Hajzle, stahovat v pohodě, ale kritizovat a ještě stahovat? Nemám nic proti pirátům, ale piráti co ještě pyskujou..měl bys držet hubu a být rád, žes přes ty nenechavý pracky ještě nedostal.
    • Starý 3 ghz dvoujádro od Intelu, grafika 5 let stará 9800gtx+ a voalá, framy lepší než v Armě.. (na medium detaily bez AA)
    • No neviem, asi nehrajeme tú istú hru. pretože ja idem bez problémov , hrateľnosť výborná ,grafika viac ,ako dostačujúca a zabavnosťou vopchá Crysis 3 do vrecka. rovnako ako a ko aj pocit z prostredia a atmosféra sú neporovnateľné. U mňa oproti trojke Crysisu 5:0 v prospech Metra.
    • Se nediv když máš kradenou verzi ty trubko
      • yuri337
        Blábolíš nesmysly, kradená verze je naprosto stejná jako teď koupená, protože žádný patch ještě nevyšel. Trubko.
        • Trubko, prasáckej konzolovej port vypadá úplně jinak, nevíš ani co říkáš... ta hra má větší celkovou hodnotu než několik dnešních AAA titulů dohromady, jestli to v ní nevidíš, tak očividně neni pro Trubky jako ty... Apropo patch už vyšel, to bys ale nemusel mít hned první pirátskou verzi, co se na netu objevila...se nediv, že první verze maj mouchy - možná i schválně, kvůli lidem jako ty...
        • No netvrdil bych, že je to stejné protože ale asi tonebude ten problém....v jakém rozlišení a nastavení hraješ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší