Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemám nic proti chytlavým herním mechanikám a poutavosti celé hry, ale ta samotná má několik zásadních problémů: 1) nepodporuje 32-bitový operační systém, respektive v něm si také zahrajete, ale jen v nastavení graifky maximálně na MEDIUM a bez ambientních zvuků prostředí, ve kterém se hra odehrává (u 64-bitového OS tenhle problém odpadá). To mi přijde jako dost velký trapas, s tímhle přijít do distribuce.__2) hra má několik zásadních bugů, s kterými se prakticky bez opatchování nedá dohrát. Fakt nemám rád nedodělky, za které výrobci chtějí víc jak sedm stovek. Ale jinak slušná hra, tak za 6-7/10.
  • Nostalgickych 40 hodin, po ktere jsem se kralovsky bavil a zaroven sproste nadaval tvurcum za tu neoptimalizaci. Cekal bych ze na SSD ty loady budou rychle, ale bylo to utrpeni. Obzvlast v pozdejsich fazich jsem loadoval opravdu casto, protoze druzina 2x Rune Priest a 2x Free mage to sice ze zacatku cisti jak cerna ruka, ale kolem level 20 zacinaji potvory brutalne resistovat i na Adventurera :) Jakozto milovnik serie (zacinal jsem u M&M 3 v roce 1990, na otcove 286ce) jsem si to uzil a za tech pet stovek rozhodne parada. Az vydaji optimalizujici patche, tak si to dam nekdy na vyssi obtiznost.
  • fallanga
    Až dohraji původní díly, tak hurá na to *1*
  • Dungeny mám nejradši. Chtěl jsem to hrát, moc. Zkusil jsem to. Vydržel jsem asi 10 hodin a smazal. Nebavilo mě to. Snad, že to ze začátku nemá žádný silnější příběh nebo nevím proč.
  • Taky nelituji, i kdyz ja ji koupil jako darek:)
    btw dival jsem se na Replay a byla tam recenze na tuto hru. Dali tomu 4/10,ale pokud mohu soudit dle toho co jsem videl,recenzovali tak maximalne alfa verzi hry. Hrozna a povrchni recenze(v TV, ne tady)
  • ne.
  • Bohuzel ano. Kliknu na ikonu hry, spusti se mi Steam a ten spusti Uplay a pak se konecne milostive spusti hra samotna. Absurdita na entou....
  • Myslím, že je to slušný kousek, ale M&M 6-8 mě asi bavily víc.
    Každopádně ten loading je dost otravný. Mám SSD M4 Crucial 256GB, 16GB RAM, ale i tak to načítání je utrpení a framerate slušně kolísá.
    Docela mě i mrzí, že luk je téměř nepoužitelný, protože většiná soubojů se odehrává pár poliček od hráče a to jen tak na 2 kola, než nepřátelé k němu dojdou.
    Trošku jsem zoufal, že jsem si udělal partu Mág, Hraničář, tpasličí obránce(nevím teď přesně jméno profese) a ork berserk. Ze začátku udával tempo jen mág podporovaný healingem hraničáře, ale naštěstí teď, na 22.lvl, se bojovníci dotáhli a jsou plnohodnotnými členy skupiny.
    Dungeony, resp. všechny vnitřní lokace, mi příjdou poměrně malé, když je srovnám s předchozími díly.
    Jinak je hra v pohodě a nelituju koupě.
  • Nevíte jestli to je zase sci-fi ?
  • takovej lacinej look to má. Budget...
  • Pilgrim66
    Vyžaduje ta věc Uplay?
  • BoB.2
    Hra se mě strašně k......o,,,,,,,,,,,,,,,u...........š,,,,,,,,,,,,,,e

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit