Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Borec dostane pres pazoury od bosse v majaku a kvuli tomu si udela partu 4 kouzelniku, tak to se musim vazne smat.
  • Ok..kdyz myslis..ale az te obklici banda elitních ghulu a během jednoho kola ti ze sorcek udela trhaci kalendar tak se nediv:)
    Ale dohrat to takhle pujde, to ne ze ne, akorát to budes mit asi dost tezky.Ostatne muzes si udelat malej test,kousek od majaku je jeskyne s Kyklopem:)
    S tim lukem si nestezuj, nepratele s lukem na tebe na blizko netsrilej vůbec..to je fer ne?.)
  • Wizardry sedmicka byla hodne indie fakt ze jo
  • Keyz
    Ale tohle máš na tahy máš čas na vše. I napnout tětivu :)

    To je ta debilita. Když máš čas na vypití lahve anebo začarování složitého kouzla, tak proč nemáš čas na střelbu lukem?
    - Jinak je ten lučišník navíc nic extra nebere. Tedy některé dovednosti má dobře ale jinak na prd.
  • Keyz
    Nebude potřeba, jsem dál a co jsem koukal. Není to potřeba. Díky tomu, že každý nepřítel má slabost a já mám všechny druhy kouzel :)

    - Navíc dávám body i na života, prostě 1 ránu jsem vždy ustál, pak to lehce vyřeším kouzlama.
    - Taky ten šmejd na vrcholu majáku má super vlastnost, pro postavy na blízko. To boj stěžuje a u čarodějů to není. A jestli něco podobného má někdo dál? Nevadí, protože zde máš super kombinaci čaroděj + lehké brnění + kopí. Tedy zle mlátit s buffem na blízko a bereš kupodivu dost.
  • no tak hodne stesti se ctyrma sorckama dal ve hre..rest in peace a pevny nervy save/load.)
  • - Postava lučišníka je naprosto k ničemu díky nelogickému debuffu snížení poškození luku / kuše v boji na blízko. Asi ten šíp vyletí menší rychlosti v boji na blízko...

    Tohle funguje s lukem i ve skutečnosti, když más na sobě nalepeného nepřítele, fakt tu tětivu naplno nenapneš...
  • Keyz
    Navíc podle obrázků to vypadá graficky o mno lépe. I když tam si nebudou města. Má to jiný příběh.
  • pockej raci na Grimrock2 tam to mit budes...
  • Dík za recenzi, českou verzi bych si nechal určitě ujít. Série která si půjčila moji 25 let starou přezdívku nemůže zůstat opomenuta, zvlášť, když mám doma ve vitrínce ve speciální edici originály 1-9 :).
    Už jen počkat na nějakou steam slevu, aktuálně mám co hrát, takže to nehoří.
  • Keyz
    Je to dobrá hra s 8 souhlasím. Oproti Grimrocku zde velice oceňuji volnost ale postrádám strach co jsem měl v grimrocku a některé nepříjemné chyby.
    Jestli to někdo hodlá kupovat, tak ale musí připravit na některé špatné prvky:
    - Technické zpracování již bylo zmíněno a k tomu lze navíc dodat, že hra je dost náročná, zejména když jste venku. Neomluvitelně náročná na to jak to je hnusné.
    - Co mě nejvíce vadí, je nutnost zkoumat hraním co které skilly umí anebo si to někde zjistit. Strašně zde záleží na výběru party a lze to nádherně pokazit. Bohužel hra není tak vybalancována, že by bylo naprosto jedno kolik máte čarodějů a jaké mají magické školy. Když jsem šel na toho šmejda v posledním patře majáku, tak sestava 1X Barbar s kopím, 1X Barbar s 2h palcátem, 1X Bladedancer, 1X čaroděj s light magic a earth magic měla značné problémy. Domohl k tomu skill co daný boss má a značně znevýhodňuje partu na blízko i když to lze řešit debuffem, které jsem neměl.
    Vybral jsem tedy naprosto divnou partu 4x čaroděj, a jde to lehce. Naprosto lehce všechny ničím a ten borec v majáků neměl šanci. Díky levnosti jídla abych mohl spát a levnosti mana nápojů to je komicky lehké. A amor? Mágové, zde mají lehké brnění navíc kouzla z vás udělají skoro skálu.
    - Je tam málo xichtů.
    - Postava lučišníka je naprosto k ničemu díky nelogickému debuffu snížení poškození luku / kuše v boji na blízko. Asi ten šíp vyletí menší rychlosti v boji na blízko...

    Osobně má tedy raději boje jako v Grimrocku, kde díky boji bez tahů málo nápojům a jídla jsem měl pocit, že jsem prd oproti monstrům. Pak bylo nutné se jím uhýbat a bát se každé rány. Jestliže jich bylo více byl to problém. Zde to je postaveno zcela jinak. Hodně lahviček, jídla, a nemožnost pohybu, dělají pro mě z boje rutinu. Nemám strach, protože existují pouze 2 možnosti jak to dopadne. Vyhraji anebo prohraji. Zběsilí útěk není možný.
    Forum hry: http://forums.ubi.com/forumdisplay.php/466-Might-amp-Magic-X-Legacy?pp=20&daysprune=-1&sort=views&order=desc (téma "TIPS: Things I wish I knew about magic and other simple tips before I started" je velice hodnotné)
  • Abych nezapomnel, vy co to hrajete nebo se chystate hrat. Vypnete si v uplay ukladani savu do cloudu. Nekolik lidi na foru si stezovalo, ze se jim ztratily, kdyz to meli povolene.
  • Nevíte, kde za drobný peníz koupit celou sérii?
  • tak pri 6/7/8 som sa bavil a toto vyzerá že si zavspomínam na staré dobré časy.:)aj grimrok bol fajn ale tam mi chýbal ten otvorený svet s mestami a obchodmi/trénermi a pod.
  • Dle nějakého uživatele z ofic fora
    http://forums.ubi.com/showthread.php/826555-Important-Notice-if-you-can%E2%80%99t-access-Act-2?p=9503728&viewfull=1#post9503728

    If you're stuck and can't get to the forge do the following:
    1. Go to where you installed the game (I bought it on Steam, so it would be C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Might & Magic X - Legacy)
    2. Go here: \Might and Magic X Legacy_Data\StreamingAssets\Dialog
    3. Open: LevDialog
    4. Delete, or comment, the 4 lines that look like this: condition " privilegeID="1001" failState="DISABLED". This is XML code and if you don't want to delete them you can comment them out like I did by adding [] (without the brackets) at the start and end of the line respectively.
    After that I opened the game, talked to Lev and was able to get to the forge.
  • LuckyBaal
    já chci Erathii a Enroth, ne nějakej Ashan *3*
  • Ja mam trosku problem, dokoncil sem castle portemeryon... jestli se to tak menuje a mam sednout na grypha a letet nekam do forge of elements, ale ono me to nechcenechat letet. Jinak ta hra je paradni, samozrejme mi trosku vadi ze grupa stoji v rade to je problem, ale jinak jsou ty souboje zabavny.
  • Hmm..nejspis troll..ale fikanej:)
  • Co to blábolíš???
    4 rasy, kazda ma tri povolani, celkem 12 povolani..myslim ze dost.
    Nepratel je celkem kolem 170 druhu..takze jakých par???
    Jidlo jde nakoupit na šest dnu na zacatku, v pozdějších lokacích na 20 a vic.
    Rozdelovat partu neslo ani ve starych MM se kterými tak srovnavas.
    Hra rozhodne malinka není, vydrzi an dobrych 40+ hodin, samo starsi MM byli delší..ale nemyslim ze 25 dungeonu 4 města a bezpočet mini dungeonu je malo.
    Prober se, delas jako kdybys to hral a přitom meles jednu blbinu za druhou..neuveritelny.
  • Vy jste to asi taky moc dlouho nehrál jak je vidět z několika nepřesností.
    4 rasy - 3 povolání u každé.
    Hratelností to má sice odkazovat na staré M&M ale příběhově to pokračuje po Might and Magic: Heroes VI a taky tomu odpovídá bestiář.
    Jídlo se dá nakoupit až na max. 20 dní, v každé hospodě je to jinak.
    Sudy jsou tu dělané úplně stejně jako ve M&M6,7 atd...
    Rozdělovat partu, co to je za blábol... to nikdy v M&M nebylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit