Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen v době, kdy je 8/10 průměr tohle může dostat 8/10. Tohle je hra na 5/10
  • Cus, zrejme jsem prisel na pointu velke casti problemu s hrou. Hru jsem nainstaloval, zaregistroval se na uplay a zacal parit. Bug za bugem, sekani, zustavani v kombat modu i pri priserach - mraky a mraky problemu. Kontroloval jsem verzi patche a primo pri hrani jsem dostaval ingame rewardy od uplaye. Tech bugu bylo hrozne moc a zoufalstvi silene. A dneska mi to konecne cvaklo. Pokud hru nainstalujete, regnete na uplay a hrajete v offline modu, tak vsechno stoji uplne za prd. Dnes jsem hru dal hrat ONLINE, sosnul 8gb dat, spustil a stalo se neco neuveritelneho. Odehral jsem na tom 10 hodin a je to uplne jina hra. Co vsechno se zmenilo pri hrani ONLINE oproti hrani OFFLINE?

    - hra ani jednou nespadla, ani jednou se nesekla, prozatim ani jeden jediny bug
    - u portretu se objevila nova ikonka a to zluta, ze je predmet opotrebovany
    - doba loadovani se neuveritelne zkratila, v dungeonech mezi patry do 10 sekund
    - hra je mnohem plynulejsi, jak po ctvercich, tak pohyb nepratel
    - u spatnych odpovedi se neobjevuje chybova hlaska
    - doplnila se vsechna pozehnani, ktera jsem ziskal
    - funguje quicksave
    - u dovednosti je ted videt, ktere hodnoty jsou jen ze skillu a v zavorkach je co je z itemu
    • Aha, tak proto. Problém je ze na DVD s hrou je neupdatnuta verze hry a je skoro nehratelna.Proc, to vedi asi jenom v Limbicu:)
  • podla mna si hra v stave akom bola vydana 8 nezasluzi. staci sa pozriet na mm fora. ubi ako vydavatel sa znova predviedol. je vidiet ze limbic na hre pracovali s laskou avsak ista davka amaterizmu sa nezaprie. vid priklad ked v obchodoch fps klesa do pekiel pretoze dizajner si myslel, ze ked ma staticku scenu moze na nej pouzit milion svetelnych zdrojov. ak ste ochotny prekusnut technicke problemy tak hru rozhodne doporucujem pretoze hratelnost sama o sebe je bozi. alebo treba par tyzdnov pockat. snad to zaplataju... ;)
  • Velmi chytlava hra typu..este toto urobim a pojdem spat. Optimalizacia je uplne na ho*no co uz. Nepaci sa mi ale,ze ak chcem vicemistra nejakeho oboru,tak musim najprv ziskat titul..napr chcem vicemistra maga a musim ziskat titul arcimag..ale ani zaboha neviem kde mam najst ten quest,aby som ho ziskal..mam 22 lvl postav..bol som snad uz vsade..Rovnaky problem mam aj s palcatom..Inak tazke je to ako svina miestami..

    a ti magovia styria..no bude sranda v neskorsich levloch ;)
    • ogami
      tusim, ze quest na arcimaga je ve meste na zapadnim pobrezi ... npc se tam objevi az po splneni nejakeho questu, kdy ho zachranis. na mape je ten barak oznacen neco jako "big house", nez splnis ten quest tak je prazdny. snad se nepletu, hledal sem ho taky pekne dlouho :)
      • nj..ale mne chybaju takmer vsetky vicemistr sills..proste ucitela najdem,ale nenajdem quest ktory dovoli,aby ma ucitel ucil
        • ogami
          na vsechny ostatni jsem narazil tak nejak prirozene bez hledani v prubehu hrani, jen toho arcimaga jsem hledal delsi dobu. pripadne koukni na oficialni nebo steam forum, tam urcite najdes topic s odpovedi, kterou hledas ;)
          • vsetko ostatne uz vlastne mam...

            nebude to suvisiet s hlavnym questom a oslobodenim toho chlapa z vezenia?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit