Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nehledě na to, že spolíhá na koncepty, který už dávno fungovaly a dneska budou fungovat zase, ať už v rámci nostalgie, nebo zavedenejch receptů na funkční hru.... nechá si to zaplatit a ještě na tom vydělá... velký peníze se prostě dělaj takhle, může se líbit a nemusí *15*
  • jako by se to nedělo všude... chcete ušetřit? sežeňte si sponzora... nevím, co na tom kohokoliv z vás překvapuje nebo pobuřuje... Molyneux je ziskuchtivej panchart jako každej jinej, kdo si čichne k většímu balíku peněz a nevidím důvod, proč by si měl hrát na andílka... chce ušetřit, jako kdokoliv, kdybyste měli ty možnosti, dělali byste to samý, o tom jsem přesvědčen... a hop na mě s mínusama *1* je to jen bussiness, nic jinýho...
  • Molyneux a Obsidian nejsou indie? Myslím samozřejmě v tom pravém slova smyslu.
  • Spoléhají se na to že si hru zaplatí dopředu komunita a oni nic neriskují ... Vychcanost se tomu říká u nás .
  • Rozdelil by som kickstarter na dva nezavisle subjekty.
    TrueKickStarter - kde by sa grupovali projekty a ludia ako napriklad Faster Than Light a podobne. Naozaj indie zalezitosti.
    ShittyKickStarter - kde by sa grupovali frikulinsky spekulanti / spolocnosti / ludia ako Obsidian, Molyneux a pod.

    Neviem ale kde by som zaradil RSI, Farga a podobne.
  • Vidlec
    Přesně.
  • Takže lidi si mají zaplatit za vývoj hry a potom ještě koupit hru samotnou?
  • smejki
    dneska už ty děcka ani hledat neuměj
    http://hledej.tiscali.cz/games/?q=Eisenwald

    když je nějaký slovo příliš častý, tak ho co? tak ho nezadávám
  • At jde radsi do hajzlu tluchuba. Nevim jestli vetsina hracu tady bydli ve vilach s krytymi bazeny za miliony dolaru a jezdi v porsche na nakupy do tesca, ne? Molyneux ano, tak mu prispejte chudakovi at o to neprijde :)
  • Black_Hand
    tak tomudle neverim. remake populous jsou sazka v podstate na jistotu. takze proc kickstarter?
  • Viktor_H
    Co má koncept hry společného s tím, jestli vývojář něco dokázal, nebo ne? Fargo nic nedokázal? Raději to nechme být, pravděpodobně jen troluješ.
  • XorxoxTalarius
    Prijde mi divne chtit penize skrze Kickstarter kdyz sam jich ma urcite dost. Nevim, proste mi to neprijde spravne. Jak tady uz nekdo psal, prece jenom kdyby poradavali Steam only a meli to pres pre-order, tak na tom vydelaji ty penize taky.
    Jedine ze z toho vyleze neco sileneho co vubec neni to co bychom chteli a vsichni ho budou proklinat :D
  • Doporučuji Battlefield je lepši *2*
  • to sem udělal a vyhodilo mě to spoustu odkazu na vše z nazvem legends xyz :-D asi nejsem dost trpělivej *2*
  • eeeee
    Jojo, to je takova ceska vlastnost, kdy prejeme jen chudym kteri nic nedokazali a nic nemaji a naopak neprejeme tem z druhe strany.
  • ales.smutny
    A přitom by stačilo zadat jméno hry do toho políčka vpravo nahoře ;))
  • eeeee
    To je snad samozrejme.
  • jediný co mě od něj bavilo bylo Black and White a Fable 2 a 3
  • smejki
    "bezrizikove"
    z hlediska developera. z hlediska zákazníka nikoliv.
  • walltar
    Ale tak proč ne? ...já sem mu tam těch 15 liber hodil ... už jenom kvůli staým časům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit