Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H
    Můžeš to trochu rozvést? Nějak mi totiž uniká pointa...
  • Viktor_H
    Kdekdo je tam známá osoba viz Schafer/Fargo/Sawyer... Jenže Molyneux nedělá projekt, o který by žádný publisher neprojevil zájem a jeho studio rozhodně není před bankrotem...
  • Lubiii
    Extrémně nesympatický dědek :-)
  • Tohle mi přijde dost nechutný, tendle páprda si to klidně může zafinancovat sám (obzvlášť jestli si od něj někdo koupí diamantové dláto :D), takové projekty by měli na Kickstarteru rovnou filtrovat, jinak se to zvrhne a budou tam chtít i velké firmy komunitně financovat své projekty. Kickstarter by měl být pouze pro začínající tvůrce kteří nemají kapitál na to aby si svůj projjekt zafinancovali.
  • spíš kickFROMgrave *1*
  • Nemyslím si to, tých mien schopných zmobilizovať masy až tak veľa nie je. Navyše počítam s tým že budúci rok, po zopár prúseroch, sa popularita Kickstarteru zmenší.

    P.S. Aleš má právdu. Už podla názvu mal Kickstarter nakopnúť niekoho na začiatku kariéry. Momentálne by sa mal premenovať na Kicktograve *1*
  • Už sa teším, vysnená hra Bobbyho Koticka určite tromfne i OUYU! *15*
  • Robotron3
    Tady už mi smysl kickstarteru ale uplně uniká. Mělo by to být přece o tom, že neznámí tvůrci prostřednictvím kickstarteru získají pozornost lidí na financování projektu. Ale Molyneux je tak známá osoba, že si klidně může udělat jen web stránku projektu a nechat si za hru platit jako třeba Notch za Minecraft.
  • smejki
    Někde jsem četl, že nějaký takový velký hráč nabízel Obsidianům, že udělají takový podvůdek s KS, kde se kluci nakonec upíšou vydavateli. Odmítli. Už je asi jen otázka času, kdy někdo takovýmu tlaku podlehne.
  • smejki
    Zásadní rozdíl mezi Molyneuxem a ostatními důchodci je ten, že on není zkrachovalec a nedělá úplně mrtvý věci. Proč KS? Protože "old-days". Drzost imho. Jemu nic nebrání postavit si projekt na pre-orderech a být otevřený ke komunitě. Tenhle člověk prostě KS ani trochu nepotřebuje, on ho chce. To mi vadí. Ale tak teď je to v rukách vox populi.
  • Robotron3
    Teď už chybí jen poslední krok, až na kickstarter pudou EA, Ubisoft, a Activision :)
  • že pul milionu ses posral ne vole za takovou hovadinu. jdu hrat COD. nazdar. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit