Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevim, proč má furt někdo potřebu držkovat, že se to tu mění na indie web. O velkejch titulech stejně každej tak, jako tak ví, že vyjdou. A vzhledem k tomu, že se zhusta jedná o pokračování aspoň rámcově má představu, co od toho může čekat. Kdežto potenciální perly z nezávislý scény by nám mohly proklouznout bez povšimnutí... a to by byla věčná škoda.
    • kubi-wan
      To jo... Buďme rádi, že si Games drží tak vysokou úroveň...
      Kdysi jsem třeba pravidelně chodíval na Bonusweb (o existenci Games jsem neměl ani páru)... a když se tam občas podívám teď, je tam samá recenze na mobilní a tabletový blbinky a celkově to tam šíleně zdegenerovalo (ani radši nepoužívaj herní terminologii a když jo, hned ji vysvětlej, aby se náhodou nějaký děti neztrácely)...
      Takže ať si prosím nikdo nestěžuje, že se tady recenzujou indie hry!
  • Kedy vyjde recenzia na Pro Evolution Soccer?? Keď už takto plytváte recenziami na hocičo...
  • Co tak konecne napisat recenziu na Metro: Last Light?? Prave som to dohral a to co tu visi je slusne povedane vsetko, len nie recenzia aku si tento klenot zasluzi a nie nejake hnusne indie traposiny pre jedno promile hipster geekov, co su akoze cool alebo maju miliardu casu.
    • ringmancz
      vyhledávání máš vpravo nahoře
  • Whoossain
    Bude recenze na PC verzi Resident Evil: Revelations, Gunslingera nebo nějakou podobnou hru, u který bych (nejspíš ne jen já) uvažoval o koupi, nebo se to tu definitivně změnilo na web zaměřenej na nezávislou herní scénu? Na mobilu mám Ballpop a to mi z těchhle her bohatě stačí...
    • ales.smutny
      Gunslingera v dohledné době rámců dnů (teď ho doklepávám, dostali jsme kopii společně s launchem, tedy celkem pozdě), Resi by také myslím mělo být (ale to nedělám já, tak za to nedám ruku do ohně).

      Ale upřímně, kolik non-indie titulů teď je? Píšeme o těch zajímavých, kvalitních. Teď je prostě solidní sucho, v říjnu by po Gunslingerovi (bohužel) ani pes neštěkl stejně jako po HD remaku Resi:Rev a teď se na ně díváme jako na stěžejní tituly.
    • Keyz
      Podle hodnocení jsou zde lepší malé hry a na velké průměrné hry čas asi nezbývá. *3*
    • oktavius66
      Já mám Call of Juarez Gunslinger dohráno a mohu ti říct, že je to dobrá oddechová FPSka *3* . Na HARD obtížnost trošinku těžší, ale hráči, co hrají hry po MP a jsou zvyklí dávat hlavy, tak to problém nebude . Také napíšu recenzi, ale napíšu ji do komentářů pod renzenzi GAMES.cz *3*
      • Keyz
        To ohraničení obrazovky u Call of Juarez Gunslinger je efekt anebo se to dá vypnout?
        • oktavius66
          vypnout se to nedá. Je to efekt, ale působí hezky *3*
  • oktavius66
    Trochu mi vrtá hlavou, proč tyhle druhy her získávají tak vysoké hodnocení... Asi tomu nerozumím *4* , protože tyhle hry jsem nikdy nehrál a asi ani nebudu.
    • smejki
      Protože Games nejsou všeobsažnou databází "tohohle druhu her", ale jejich velmi velmi uzoulinkým výběrem? Mj.
    • ales.smutny
      Ono je to i výběrem. Indie titulů je tuna. Fakt halda. A my píšem o těch zajímavých, které stojí za to, takže logicky u nich bude většina mít vysoké hodnocení - protože zaujaly kvalitou :)
    • davidBray
      tak si je zahraj. Jinak teda nic proti, ale tvůj příspěvek je tak trochu jak to říct ... :)
      Nechápu co na tom XY všichni mají, když jsem XY nikdy neměl a mít nebudu ...
    • janchor
      Protože nejde o "tyhle druhy", ale o individuální skvělý hry. A čím je skvělá zrovna Monaco se dočteš v recenzi, pod kterou kroutíš hlavou.
    • ucho
      tak to nechápu, proč máš potřebu to sem psát :)
    • Janun
      Taky se mi to moc nelíbí. Kdyz si nechám v seznamu her vyjet ty nejlepsí, tak 95% budou indie hry. Nemám nic proti indie hrám, ale je toho taky poslední dobou až moc...
      • oktavius66
        *7*
      • oktavius66
        Ne, mě se to náhodou líbí *3* . Vem si třeba takové EA. Je to obrovská firma a jaké má hodnocení u her. Přiznejme si, že nic moc. EA drží Battlefield, který je fakt hratelný. Proto říkám: Je opravdu zajímavé že, takové levné a jednoduché hry dokáží opravdu zabavit *3*
      • čím si nezávislé hry zasluhují přísnější metr než mainstreamové? nižším rozpočtem? menší reklamou? hry mají odjakživa splňovat tři základní parametry: mít nápad, stylizaci a být schopné hráče co nejdéle intenzivně bavit. A to Monaco splňuje. Samozřejmě, že z určitého úhlu pohledu může být statistika zkreslená - z indie her si vybíráme potenciální hity, zatímco z mainstreamových her se snažíme hodnotit co největší počet titulů, abychom nasytili poptávku. větší část lidí chce prostě číst o velkých hrách bez ohledu na to, zda jsou kvalitní, což je vkus zdeformovaný právě reklamou. ale kvůli statistikám přece hry nehrajeme, není-liž pravda?
      • janchor
        Stagnující mainstream a živoucí alternativa je celkem normální kulturní jev. Jseš každopádně první hráč, kterýho vidím si stěžovat, že je "až moc" dobrejch her..
        • oktavius66
          Jenomže já to nemyslel špatně *3* ... Já náhodou Inde hrám a vývojářům přeji úspěch. Je to dobrý pocit pochválit něčí práci. Je až zajímavé, co dokáže pár lidí. Obyčejná plošinovka a baví to více lidí než náročné hry na vývoj atd. Já to neodsuzuji, protože jsem to nehrál. Nemůžu říkat na jídlo fuj chutná to hnusně, když jsem to nezkusil. Nebo snad ANO ? Jenom jsem moc tyhle hry nezkoušel a za celý svůj život jsem hrál max. 2-3.
  • nekdo coop pozitivni na coop? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit