Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dufam že urobia dobrý ovládač, tento klasický je na krívé ruky predne 4 tlačidla skôr spodné su naprd
    • vlastik.plaminek
      Tak jestli mluvíš o ovladači na PS, tak ten mi nikdy nesedl, ale co by člověk kvůli tomu Residentu a Crashovi nevytrpěl, že? Zvlášť PS3 pad je nejenom malý, ale taky strašně lehoučký a mým medvědím prackám naprosto nevyhovující. To si sakra v Sony nemůžou uvědomit, že ne každý hráč je asiat s titěrnýma ručičkama? Co takhle udělat ten ovladač ve dvou nebo třech velikostech?
  • Co jsem tak cetl tak Nvidia tegra 3 ma priblizne stejny vykon jako dnesni konzole, takze ten rozdil mezi PC a konzolemi je docela velky kdyz uvazim ze tegra 3 je procesor ktery se bude tento rok montovat do mobilu...
    • OfNoAccount
      nejsem zastáncem ani odpůrcem konzolí, ale to co jsi napsal jsou jen marketingvý žvásty nvidie... každej rozumně uvažující člověk musí hned pochopit... kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat *3*
  • tak to doufam ze PS4 bude zpetne kompatibilni s PS3 hrama protoze sem vzdycky o konzoli premyslel a ted bych uz rovnou koupil PS4
  • Prichod nove generace konzoli ... skokove vylepseni grafiky, ale samozrejme to nikdy nebyly konzole, co tento pokrok nicili
  • Jestli to na E3 oznámí tak to vydaj nejdřív 2013 a ještě minimálně rok to pojede dál jako tomu bylo u PS2 takže na upgrade je času pořád dost.
  • Jak je tady jiz psano, pokud to oznami, vyjde to stejne az v roce 2013 a to je tak akorat a mezitim jeste pojede par let trojka, takze jsem v klidu, ale tesim se *3*
    • conflig
      No po vydání PS4 umře PS3 stejně rychle jak PS2, to je můj názor
      • PS2 se stále prodávala i po nástupu PS3, sice ne tak jako dřív, ale stále to nebylo zlé.
        • conflig
          No to teda nevim, ale po příchodu PS3 už na PS2 nevycházeli žádné AAA hry kromě sportovních, ale nechcu se hádat pak už sem scénu okolo PS2 moc nesledoval

          PS: a to se ještě pamatuju jak nás v časopise OPS2 uklidňovali, že se nové konzole nemusíme bát, že na PS2 budou kvalitní hry vycházet ještě dlouho a zanedlouho už neexistoval ani časopis OPS2 *1*
  • Kriste pane, co pořád máte s tou pamětí. Zjistěte si prosím fakta, něco si o tom přečtěte a pak tady plácejte tyto nesmysly. Např. 512MB RAM na konzoli není totéž jako 512MB RAM na PC. Konzole pracuje jinak než PC, stačí jí mnohem méně RAM než PC. Tyto vaše blitky se fakt nedají číst...
  • Mechwarrior_bw@tiscali.cz - Ty jsi hrál hry před 15-ti lety ve stejném rozlišení, jako dnes jsou na dnešních konzolích? Aha, tak to ano, to jsi velký king. Prosím běž si tyto bláboly psát na vaše diskuze "po vašom", tohle se nedá číst. A vůbec, tady se bavíme česky. *12*
    • Mechwarrior_bw
      chcieť od teba aby si pochopil jednoduchú myšlienku je asi veľa, že ? v rozlíšení 1080p dnes na konzolách v rozumnom framerate nerozbehneš skoro žiadnu modernú hru. Väčšina hrá v rozlíšení 720p (1280x720) a áno v podobne nízkom rozlíšení som hral hry v roku 1997-8 na svojom 15-palcovom monitore.

      btw: ty budeš asi mladší ročník, že ?
      • Mladší ročník budeš asi ty, protože v roce 1997-98 se hrálo tak max. na 3Dfx Voodoo 1 a to bylo standardem na hraní rozlišení 640x480, takže prosím přestaň blábolit nesmysly....
        • Mechwarrior_bw
          ajajaj :) v roku 1997 som v accelerovanom móde hral v 800x600 a ak si myslíš, v tomto roku bolo v 3D maximum 640x480 s voodoo1 tak si na omyle, na trhu bolo niekolko kariet schopných 1280x1024 (ati xpert, fire gl 1000 atď). Navyše väčšina hier sa stále hrala bez akcelerácie, rôzne plošinovky, stratégie som hral bežne v 1024x768 a niektoré i v maximálke rozlíšení môjho monitora 1280x1024 - čo dokonca presahuje 720p rozlíšenie!) :) ... ale aj nejaké tie akcie bolo možné rozbehnúť v tomto rozlíšení, hlavne na build engine (Blood, SW, DN). A v roku 1998 som už hral akcelerovane v 1024x768 neskôr aj v 1280x1024.

          edit: a Keď sme u toho, niektoré hry ako GTA4 ľudia hrajú na konzolách aj v sub-hd rozlíšení a to by som musel ísť ešte niekde do roku 1995 :) číže panečku 17 rokov dozadu !

          a aby to bolo kompletné koncom roku 1998 (14 rokov dozadu) som dokúpil druhú Voodoo 2 do sli a taký quake 2 som hral pri framerate 50-60 fps v 768p o čom väčšina moderných konzolových hier môže iba snívať :) No a potom prišiel rok 1999 (13 rokov dozadu) a moja prvá RIVATNT2 - quake 2 som rozbehol v 1600x1200 a unreal v 1024p v nejakých 40 fps :) no a potom prišla geforce256 ktorá bola moja najoblubenejšia karta z detstva a užíval som si hry v 1600x1200 pri 50-60 fps čo dnešne konzole prakticky vôbec nezvládajú ... mám pokračovať ?
          • Jeden blábol za druhým, na RIVA TNT 2 jsi hrál v 1600x1200? To stačí, víc už se neztrapňuj...
            • Mechwarrior_bw
              áno, Riva TNT2 a 1600x1200, aký s tým máš problém ? a toto je všetko čo mi opíšeš ? kto sa tu ztrápňuje posúdia iný.
  • Mechwarrior_bw@tiscali.cz - Mám s tím ten problém, že Riva TNT2 by rozlišení 1600x1200 na plynulou hru v životě neutáhla. Píšeš tu samé nesmysly...
    • http://images.anandtech.com/old/video/tnt2/Image111.gif
      http://www.sysopt.com/img/legacy/Quake2Test.gif
      Ahoj :)
    • Mechwarrior_bw
      ty si nejaký troll ? alebo naozaj nemáš ani šajnu o čom hovoríš ?
      • Troll jsi akorát ty, vím moc dobře o čem hovořím. Ono je rozdíl spustit hru v tomto rozlišení která bude stejně nehratelná a v plynulém fps. Piš si co chceš, vím dobře jak byla Riva TNT 2 rychlá karta takže tyto tvoje řečičky vůbec neberu. Konec diskuze.
        • Mechwarrior_bw
          vieš o tom veľké kulové :) quake 2 v 1600x1200 mi vpohode šlapal na 25 - 30 fps, čo je bežné framerate u dnešných konzol *1*

          Ale ak je u teba 25-30 fps nehratelné framerate tak potom ako môžeš hrať na konzolách kde je na pár výnimiek rovnaké fps ? *1* Najviac ma na tebe baví ako sa ma snažíš zhodiť a umiestnuješ reakcie na úvod stránky aby ich ich každý videl a pritom zhadzuješ akurát sám seba *3*
  • A já zase doufám, že nové konzole přijdou co nejpozději a že ty stávající vydrží ještě co nejdéle, zatím jsou naprosto dostačující. A vy PC bando třeba pukněte vzteky ! ! ! *11* *11* *11*
    • Mechwarrior_bw
      kedysi by som nechápal čo vedie ľudí k takýmto výrokom ... ale keď dnes vidím hrať konzolistov v sub-hd rozlíšení v ktorom som hrával hry 15 rokov dozadu, tak už sa tomu nečudujem. Vy si doslova pýtate stagnáciu a úpadok ...
      • Psychotic
        Myslím, že spíš PC gaming je nedobytná bašta stagnace.
        • Mechwarrior_bw
          zatiaľ určite nie, postupom času je to možné...
          • Psychotic
            Záleží na tvé definici stagnace.
            • Psychotic
              Přesně.
            • Mechwarrior_bw
              definícia stagnace je jasné, záleží skôr od oblasti o ktorej sa budeme baviť.
    • XorxoxTalarius
      V pohode ... ono existuje dost vyvojaru kteri delaji hry PC only a s nejnovejsimy efekty ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit