Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já zase doufám, že nové konzole přijdou co nejpozději a že ty stávající vydrží ještě co nejdéle, zatím jsou naprosto dostačující. A vy PC bando třeba pukněte vzteky ! ! ! *11* *11* *11*
    • Mechwarrior_bw
      kedysi by som nechápal čo vedie ľudí k takýmto výrokom ... ale keď dnes vidím hrať konzolistov v sub-hd rozlíšení v ktorom som hrával hry 15 rokov dozadu, tak už sa tomu nečudujem. Vy si doslova pýtate stagnáciu a úpadok ...
      • Psychotic
        Myslím, že spíš PC gaming je nedobytná bašta stagnace.
        • Mechwarrior_bw
          zatiaľ určite nie, postupom času je to možné...
          • Psychotic
            Záleží na tvé definici stagnace.
            • Psychotic
              Přesně.
            • Mechwarrior_bw
              definícia stagnace je jasné, záleží skôr od oblasti o ktorej sa budeme baviť.
    • XorxoxTalarius
      V pohode ... ono existuje dost vyvojaru kteri delaji hry PC only a s nejnovejsimy efekty ;)
  • Doufám že nové konzole přijdou. Aspoň nebude ten zastaralej šrot brzdit vývoj. I když je otázka zda se nějak výkon bude alespoň stačit na průměrné dnešní PC.
  • tak to doufam ze PS4 bude zpetne kompatibilni s PS3 hrama protoze sem vzdycky o konzoli premyslel a ted bych uz rovnou koupil PS4
  • Bylo by fajn kdyby udelali konzoli s moznosti klavesnice,myse a pripojeni monitoru. A hlavne moznost rozbehnuti druheho operacniho systemu. Myslim ze potom by se z konzoli mohla stat celkem zajimava alternativa PC a ja osobne bych snad i uvazoval o jeji koupi. Do te doby *11*
    • Jak k X360, tak PS3 muzes mripojit i mys, i klavesnici, i monitor. Proc ale cpat na konzole operacni system (ve smyslu PS OS?) . PS3 mela moznost nainstalovat Linux, ale krome par nadsencu, kteri by jej vyuzili k nejakym svym vypoctum urychlenym na Cellu, byl Linux na PS3 naprosto k nicemu. PC za par kacek rozebehlo Linux lepe, nez PS3, ktera musela radu veci emulovat. Konzole je od toho, aby poskytovala co poskytovat ma a to je predevsim hrani her. Na to PC OS netreba.
      • souhlas...jen dodam technickou, ze na X360 slo taky rozjet Linux, sice neoficialne, ale slo :)
  • Veskoslav
    No konečně. Staré konzole brzdí vývoj.
    • tobe pc brzdi mozek. Co veta to pecka, prober se ...
    • To si jenom myslíš.
      • CrocoRay
        Po technologické stránce ho opravdu brzdí. Vývojářům se totiž nevyplatí dělat čistě exkluzivní PC tituly a proto vesměs hru vyvíjí tak, aby hra dobře šla na konzolovém hardwaru, přičemž PC konverze má třeba nějaké ty efekty navíc jako takovou třešničku na dortu. Ale jejich potenciál a výkon stejně není využit naplno. Jo, občas vyjde nějaký ten titul, jako byl první Crysis, ale jedná se spíše o vyjímku. Ne, že bych byl takový fanatik a potřeboval bych si kupovat každého půl roku nový počítač, ale myslím si, že už by ty hry mohly zase trochu pokročit.
        • Ale nebrzdí a sám jsi to i napsal. Jediný kdo něco brzdí jsou vydavatelé a možná i samotní hráči konzole je jen nástroj na to nezapomínej.
          • CrocoRay
            Ti vydavatelé to brzdí právě kvůli konzolí. Jasně, že se můžou vykašlat na konzole a plně využívat hardwaru nejvýkonnějších pc, ale oni to neudělají, protože by přicházeli o zisky. Rozhodně jsem to nemyslel tak, že konzole oživně a začne řvát: "Tak a dost! Od teď bude vývoj pomalejší a osobně se o to postarám!"

            A mně se opravdu nechce slovíčkařit a psát, že konzole samotné vývoj nebrzdí, ale jsou pouze nástrojem tohoto brždění a pravým důvodem jsou vývojáři, kteří ty hry programují. Mimochodem hráči už nejsou tím pravým důvodem, ale taky nástrojem jako jsou samotné konzole. Ale já nechci slovíčkařit, nejsem právník a neoblbuji tu porotu, aby se shodla, že můj klient je nevinný.
          • Tohle je ale vazne slovickareni.Jasne ze za to nemuzou konzole jako takove,je to jen kus HW.
            Ale kdyz nekdo rekne,ze konzole brzdi vyvoj,tak ho nemusis hned chytat za slovicka.
            Kazdemu normalne uvazujicimu cloveku je snad jasne,ze je to o lidech at uz na strane hracu,tak vydavatelu/vyvojaru.
            Vazne nechapu smysl takovych prispevku.
            • Podle toho jak se někteří chovají neni moc jisté jestli vůbec chápou v čem je opravdu problém.
      • Jop, konzole vlastne vyvoj urychluji tim ze maji 10x vykonnejsi hw nez PC, proto na nich BF3 jede v 720 na low detaily a jenom v 32 lidech.
        • V tvém případě je lepší nic nepsat udělal by jsi lépe takhle jen ukazuješ že nic nechápeš.
          • A můžeš mi, ty chytráku, objasnit, co je na jeho příspěvku špatně? Všechno sedí... Mínuska ti napoví, že jsi ty ten, kdo tu plácá nesmysly...
  • Jak je tady jiz psano, pokud to oznami, vyjde to stejne az v roce 2013 a to je tak akorat a mezitim jeste pojede par let trojka, takze jsem v klidu, ale tesim se *3*
    • conflig
      No po vydání PS4 umře PS3 stejně rychle jak PS2, to je můj názor
      • PS2 se stále prodávala i po nástupu PS3, sice ne tak jako dřív, ale stále to nebylo zlé.
        • conflig
          No to teda nevim, ale po příchodu PS3 už na PS2 nevycházeli žádné AAA hry kromě sportovních, ale nechcu se hádat pak už sem scénu okolo PS2 moc nesledoval

          PS: a to se ještě pamatuju jak nás v časopise OPS2 uklidňovali, že se nové konzole nemusíme bát, že na PS2 budou kvalitní hry vycházet ještě dlouho a zanedlouho už neexistoval ani časopis OPS2 *1*
  • dufam že urobia dobrý ovládač, tento klasický je na krívé ruky predne 4 tlačidla skôr spodné su naprd
    • vlastik.plaminek
      Tak jestli mluvíš o ovladači na PS, tak ten mi nikdy nesedl, ale co by člověk kvůli tomu Residentu a Crashovi nevytrpěl, že? Zvlášť PS3 pad je nejenom malý, ale taky strašně lehoučký a mým medvědím prackám naprosto nevyhovující. To si sakra v Sony nemůžou uvědomit, že ne každý hráč je asiat s titěrnýma ručičkama? Co takhle udělat ten ovladač ve dvou nebo třech velikostech?
  • Jestli to na E3 oznámí tak to vydaj nejdřív 2013 a ještě minimálně rok to pojede dál jako tomu bylo u PS2 takže na upgrade je času pořád dost.
  • Diskuze na tiscali = jeden troll vedle druhého a přečůrávájí se, kdo napíše větší hovadinu. Hromada slepých a neobjektivních či urážlivých názorů.
  • CrocoRay
    Teda ten ovladač vypadá vcelku solidně úchylně *4*
    Ale už je opravdu na čase, jak napsal Jindra, a hry by mohly po technologické stránce zase poskočit na novou úroveň, neomezovat se na slabší hardware konzolí a konečně opět u PC plně využít toho nového.

    No a ještě hry na starší konzole zlevní a možná si zahraju nějaké ty exkluzivní tituly, které dnes stojí někdy docela velké sumy. Sice to budu mít s velkým časovým odstupem, ale nemusím mít hned vše nejnovější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit