Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně by se líbil ten ovladač na obrázku v článku, protože kdyby se celý řádně napamoval, tak by nějaká budoucí FIFA (či RPG) na něj dělaná byla ultrainteraktivním/ultrarealistickým zážitkem! *1*
  • Čuchám, čuchám, rapbattle PC vs. toastery. *1*
    • Můžu vytvořit anketu, pokud by byl zájem! *5*
      • Ty raději nic nedělej.
        • Těší mě, lukáši! *5*
      • A zarapovat bys neuměl? *4*
        • Bohužel, já radši metal... Ale growling též nezvládám. *9*

          No ale třeba Jindřich, to je rapper již od pohledu! *5*
  • Prichod nove generace konzoli ... skokove vylepseni grafiky, ale samozrejme to nikdy nebyly konzole, co tento pokrok nicili
  • No vždyt´my přece víme , že bude Playstation 4 a Xbox 4000 DeLuxe .... ale bylo by to poprvé , co Sony přijde s něčím , co by do domácího kina nepřineslo žádný bonus navíc ....
  • No ja doufam,ze jakmile se zacnou objevovat info o PS4,tak sem zavita slovensky guru JOE,aby nam vsem zase vysvetlil,jak moc bude novy PS nejlepsi a ze ti co to nechapu,jsou deti *3* .
  • takze vsichni nasetrete penizky jelikoz bude nutny upgrade , protoze hry se zase budou spatne optimalizovat na PC aby to vypadalo ze jsou konzole vykonejsi ;) a blbej zakaznik si sel koupit do tesca PS4 a Xbox ktere jsou mnohem vykonejsi ;)
    • God-of-War
      jedinej blbec si ty:)
    • To je na tom právě to krásný, konzole po dobu své životnosti zvládnou to co nejnabušenější kompy. Zkrátka optimalizace > hardware. Nicméně u konzolí to bylo vždy hlavně o exkluzivních titulech a ty nemají zkrátka konkurenci. Sednout na pohovku, pustit 65" plazmu, otevří pivko a zapařit God of War 3 nebo Uncharted 3... luxus.
      • Ale prd. To ze jsou hry zbrzdeny kvuli konzolim, neznamena ze konzole = stejne vykonna jako PC.
        Kdyby si srovnal jak pises "nejnabusenejsi" pc, tak ma asi osmkrat-desetkrat vetsi vypocetni vykon. Par mesicu zpet byl zajimavy clanek na Toms Hardware...
        Aneb shrnuto a podtrzeno, pletes si pojmy a prujmy...
      • Po celou dobu zivotnosti asi ne,ale prvni cca 2 roky ano.Staci se podivat na soucasnou situaci.
        Nechces mi snad tvrdit,ze i ted je vizualni uroven konzolovych her na tom stejne,jako jejich pc protejsky.
        • U exkluzivních titulů ano (Uncharted 2-3, God of War 3, Gears of War 2-3, Alan Wake, Final Fantasy XIII, Infamous 2, Forza 3-4, GT5, Killzone 2-3, Halo Reach a další, stačí mít trochu přehled o herní scéně).
          • Já hraji jak na ps3, tak i na pc a je naprosto jasné, že např. Battlefield 3 vypadá na pc úplně jinak, ale lidi nehádejte se kvůli kravinám. Tady polovina lidí ani žádné uncharted nezná a stejně dá palec dolů. Zkratka naughty dog, ktere se soustredi pouze na vyvoj her pro ps3 uz tak nejak vi, co a jak... No a jak to dopadlo? Podívejte se na uncharted 2,3... Ty hry jsou graficky skvělé, zábavné a hlavně fungují! Sám hraju battlefield na pc, ale hry na ps3/xbox mají stále co nabídnout a zabavit! Jsem si na 100% jistý, že kdyby gears of wars, uncharted, little bif planet nebo forza 4 vyšly i na pc, tak by po nich sáhlo velmi mnoho pc hráčů! Každá platforma má svoje + i -. Uvědomte si to!
          • no to opravdu ne, nezapomen ze konzole ani nerenderuji scenu v plnych 1080p a mnohdy jsou osizene textury, jasne cloveku co sedi dal od HDTV to uzcite nevadi ale kdyz na to cucis max 1 metr dal tak to je poznat hodne, dal nezapominej ze taky hodne zalezi zda je hra koridorovka nebo otevreny sandbox (a tim nemyslim jednu ulici a 2 postrani ulicky), pokud je tak je tam hodne moznosti jak scenu optimalizovat a pracovat s artem, coz pak na obrazku muze vypadat podobne a nekdy i lip ale to je dany proste tim ze se pouzivaji triky... dal to porovnani taky selhava nad tim ze snad dnes zadna skutecna PC hra ktera by ukazala skutecne moznosti neni (ne battlefiled 3 to opravdu neni). A co se tyce toho gauce, to zalezi jaky typ hrace kdo je... celkem mam rad ty hadky nad HALO, Killzone a jenze to jsou hry navrzene pro konzolove publikum a myslenka gauce taknejak ke Quake III nejde dohromady, nevim jak je na tom nynejsi generace PC hracu ale me osobne projde ze to jsou 2 uplne odlisne svety... prece vite jak dopadlo GOW1/HALO1 na PC
            • treba arma 2 na plny detaily a maximalne dohlednost je uzasna ;)
          • Tak ja myslim,ze prehled docela mam a konzoli i vlastnim,ale takhle zabedneny pohled teda vazne nemam.
            • zivotnost konzoli je defacto 0 jelikoz uz kdyz se vydaj tak obsahuji stary HW. kez by se hry delali odelene na PC a na konzole to by jsme meli grafiku a herni moznosti.

              BTW: ktera hra podle vas nejlepse vypada ? podle me lovecka hra The Hunter

              http://www.youtube.com/watch?v=qcCIiUoe3ZA
      • jestli počítaš jejich životnost na půl roku tak máš pravdu
    • Hairy_Ass
      Jelikož hraju stejně hlavně strategie, tak mě špatná optimalizace z konzolí moc trápit nemusí - protože těch na konzolích mnoho nevychází. *3*
      • A to mne mrzí , že tahovky mizí i z konzolí :(
  • jindra.veliky
    uz je na case *4*
    • Vyplusujte toho zm*da, tvl! Vzdyt je to jindra.
    • spis za rok
    • To je snad poprvé co ti dám plus. :)
      • jindra.veliky
        a ja tobe minus *15*
    • Máš recht . Kola videoherní mašinerie přece nemůže brzdit prodlužování generační obměny konzolí ...
  • Bylo nebylo, za sedmero horami..........

    Nicmene to uz je verejne tajemstvi, ze letos se dalsi generace konzoli oznamuje. A pristi rok by mely dokonce vyjit. Preci jen Sony jeste ted musi strasit ze sna, co udelalo v konkurencnim boji drivejsi vydani Xboxu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit