Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ako logitech majú kvalitné veci, ale pred 2 rokmi som si od nich kúpil Wave desktop pro s MX1100 myškou. úplne maximálna spokojnosť kým mi neprestal totálne fungovať wireless reciever. teraz mi sú aj myška aj klávesnica úplne na prd. S tým wireless recieverom bolo viac problémov ako úžitku, klávesnica večne lagovala, vypadávala a pod. Ak by ste niekto vedel kde zohnať nejaký náhradný reciever, bol by som vám fakt vďačný :)
  • mam G7 staru 8-9 rokov, stale funkcnu, akurat baterky vydrzia tak 4-5 hodin v kuse max.
    Vtedy stala okolo 110 € v prepocte, uz ju pouzivam len v praci .
    Na hranie mam MS SideWinder X9 , ktora tiez stala okolo stovky ale s nou nie som spokojny.
    Kupil som ju koli spokojnost s MS SideWinder X6 , ale klacesnise od MS su asi lepsie ako mysi.
    A preto idem kupovat novu bud 700s alebo sa mi paci R.A.T. 9, ale aj napriek imidzu R.A.T. , si asi kupim 700s vzhladom k tomu ako dlho vydrzala G7...
  • Jack1947
    Od roku 2007 cca zhruba ( jestli si dobre pamatuji) mam klavesnici Logitech G15, mys Logitech G9 (ne xx verzi tahle ma rozliseni jen max 3200dpi), super i pres tuhle dlouhou dobu a pri vyuzivani takrka 24/7, stale drzi, obcas chce vycistit kolecko, vysypat bordel z klavesnice - K mysi mam i originalni podlozku aby lepe jezdila... no tak to jsou moje zkusenosti. Uz jsem si na obe zvykl, takze bych asi sel jen do novejsich stejne serie- znacky samozrejmne ;-) .
  • No, je to dva dny zpátky, co mi začala blbnout má (asi 1,5 roky stará) G300. Jde o to, že ve hře, když s ní pohnu, tak se celá aplikace sekne, dokud se pohyb myši nezastaví. Začala to blbnout ze dne na den a vůbec nevím čím to je. Doposud jsem s myší žádný problém neměl... Zkoušel jsem zapojit i jinou myš a ta jede v pohodě. Pokud by měl někdo nějaký nápad, jak to vyřešit (už jsem zkoušel přeinstalovat LGS + i jiný věci) tak poraďte :) Díky
  • Skoda ze neni nastupce MX518 v priblizne stejny cene. G400 je plastovej kram s lamacim kabelem a i tak stoji skoro o 100 vic (518 jsem kupoval pred par lety za 6-7 stovek) a G500 nebo tyhle novy modely jsou uplne za ujety ceny, tusim mezi 1000 a 1500.
    Chtel jsem novou mys, ale jak se rika: Kdo chce vic, nema nic a ja asi vyberu nejakou a4tech za 3 kila a bude. *9*
  • Radioaktivni_surikata
    Logitech je poctivá značka. Myšku jsem pořizoval před nějakýma dvěma lety VX revolution a zatím neprojevuje žádný známky únavy. I reakce jsou docela slušný na bezdrátovku, v FPS opravdu problém nemám. Navíc má bezkonkurenční ergonomii, správná velikost a úžasně pohodlná. Klávesnici jsem pořídil low-endovou K200 s tím, že od ní nic speciálního nevyžaduju, ale že hodně píšu a nemám rád, když tlačítka brzy tuhnou (protože píšu rychle, tak chci, aby do klávesy stačilo jenom ťuknout a občas i z úhlu, když používám malíčky, což mi některý levnější klávesnice dřív nechtěly po čase zkousnout). Jen by mohli trochu zlevnit, některý i obyčejnější kousky mají dost drahý...
  • Ergonometry plz
  • NO pokud si vzpomínám tak by měli mít games a pctuning nejakou spolupráci, a na pct se sem tam něco objeví, nevím proč víc nespolupracují, ty periferie jsou fakt dobré téma.
  • Právě jsem vyměnil druhou po 3 letech blbnoucí XL-747H (kolečko) za Roccat Kone Pure a zatím si nemůžu zvyknout :/ Ale to bdue tím že originální Kone je větší, a na moji jsem si parametry nehledal jaksi :D (velikost), Pure je o něco menší a ted si musím těžce zvykat *16*
  • Pokud si ji měl rád, nechápu jak si jí mohl nechat utopit *8*
  • Nenávidím tento svět. Takové články a informace vždycky přijdou pár dní po tom, co si danou věc koupím *15*
    No mám ted Roccat Kone Pure, tak uvidím, prej se Pure zas tak nekazí oproti (hlavně nové) Kone+. Kdyžtak reklamace hmm -.- Ale tak záleží zase podle kusu/používání někdy, třeba budu mít štěstí *1*
  • Whoossain
    Tak mě napadá, že by celkově nebylo asi špatný zveřejňovat víc článků týkajících se HW. Nemyslím nějaký podrobný recenze, testy atd., ale obecný články o novinkách, o vývoji, o výrobě atd. Ač se tady jedná jednoznačně o PR článek, tak mi to i tak přišlo celkem zajímavý. HW je nedílnou součástí herního průmyslu a určitě by to sem patřilo.
  • mx510/mx518?
  • zbytečnost, pokud nehrajete pvp ve wowku kde je treba milion keybindings, navíc logitechy maji mizernou ergonometrii dlouho mi trvalo nez jsem si zvykl.
  • Koupil jsem si Razer Naga molten a ten křáp mi chcíp za 2 měsíce. Pak jsem si koupil nějakou malou Genius myš a jede i přes to že jsem do ní několikrát kopl přejel křeslem a nesčetněkrát ji schodil na zem *1* tyhle natuněné myše mají krátkou dobu životnosti
  • davidBray
    k laptopu používám bezdrát klávesnici K360 a bezdrát myšku M705. Hlavně z důvodu úspory USB slotů, kdy přes Unyfying můžu mít víc periferií najednou. Slouží výborně a výdrž baterií je neuvěřitelná :)
  • Tak pro mě byl Logitech vždy jediná volba co se týče myší k PC, u klávesnic jsem už několik let věrný Microsoftu a nemůžu si stěžovat.
  • Proto se z klávesnice vyndávají klávesy (ty se dají umýt v tekoucí vodě) a zbytek se myje hadříkem nebo houbičkou.
  • filias
    X7 je A4Tech. Z nějakého mě neznámého důvodu na své myší píšou jen typ a ne výrobce *1*
  • filias
    Používám A4Tech XL-750BK. A je to pro mě konečně po mnoha a mnoha testovaných myších náhrada za špičkovou MS Explorer 3.0. U Logitechu jsem nenašel žádnou 5ti tlačítkovou drátovku co by mi sedla do ruky a dala se používat i běžně pro práci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit