Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • filias
    Škoda, že se Logitech zaměřuje především na hráče a když už udělá nějaký kvalitní kancelářský kousek, tak po něm často neudělá náhradu. Např. jsem si dost oblíbil jejich Ultra X Premium Keyboard. Která mi ale po pokusu o umytí v tekoucí vodě umřela a už se neprodává a Logitech žádnou náhradu neudělal :/
  • Každopádně je to na každej pád supr, protože máme z čeho vybírat. :D A slovo každopádně už raději přestanu využívat v tak hojné míře, protože to se to každopádně nehodí. :D
  • Pěkný článek. Ještě před pár lety jsem tvrdil, že Logitech nemá dobré produkty z oblasti myší či klávesnic, ale doba popošla. :) Každopádně s myší zůstanu u své SteelSeries Sensei MLG. Každopádně Logitech je další zajímavá firma pro herní periferie. :)
  • GlaDOS
    Taky mám GIGABYTE. Od Logitechu mám repráky, ktery skoro nepoužívám *1*
  • MX-518 je vyborna mys (mam ji tez 7 let). jedinej neduh jsou ty tlacitka na prepinani DPI. jejich umisteni hned u prostredniho tlacitka (kolecko) mi nejednou udelalo problem uprostred valecne vřavy :/
  • Inac paci sa mi aj ten ich Gaming software, kde sa daju robit profili, pridelovat cudlikom klavesy (super pri dnesnych konzolovych portoch, kde vyvojarom nejde stale do palice ze mys moze mat viacej ako tri cudliky) aj makra atd. A oproti starsiemu SetPointu ktory s radostou blbol, som zatial nenarazil na ziadny problem.
  • Mne po roku a pol zacala blbnut G400, s ktorou som bol inac nadmieru spokojny, nakolko to je vylepsena MX518. Chyba bola v kabliku, ktory je oproti MX518 tensi. Setri sa na nespravnom mieste kua, ale hlavne ze ked si clovek pozre obrazok na krabici, tak tam je kablik hruby. Nastastie mam v zalohe staru MX518, 4-5 rocnu.
  • walltar
    Jo tak tady musím souhlasit ... když sem používal geniusky za pár korun a noname žloutnoucí klávesnice tak byla celkem zajímavá spotřeba ... potom sem si koupil MX1000 a ani škrábaneček ... dokonce ty drahé myši a klávesnice 2-3x měsíčně čistím. *1*
  • Využiji tohoto fora, abych Vás upozornil na Roccat. Ono v porovnání cena / kvalita vychází mezi nejlepší. Ale jak se sluchátky, tak s myší jsem měl problémy. SW k myši mě zlobil tak, že jsem musel firmware roccatu nejen odinstalovávat, ale čistit registry. Ono totiž pokaždé, když jsem pustil Counter - strike, tak se načetla jiná citlivost, často mi zaměřovací kříž lagoval (musel jsem restartovat hru). Po vyčištění registrů a opětovné instalaci na chvilku zas OK... ale za ty prachy by člověk takový věci řešit neměl.

    Co se týče sluchátek od Roccatu, sice perfektní zvuk, skvělý nastavení ... ale zase Roccat šetřil na materiálu, takže pryž se začala kroutit tak, že po chvilce ani nemělo smysl ji narovnávat. Skončilo to tím, že pryž sama popraskala a tlakem rozervala kontakty....takže sluchátka za dva litry vydržely necelé tři roky.

    Roccat NE
  • Pethulla
    tak takové sklony jsem míval taky, ale právě koupí kvalitnějšího hardwaru se to dost změnilo. To je jako nějaké červené světýlko, které do tebe hučí něco ve stylu: ty vole, jestli mě rozmlátíš, tak zas budeš používat něco za stovku? A ten přechod z kvalitní myši k té obyčejné je teda sakra bolestivý.
    No a abych doplnil informační okénko, tak já už nějaký ten pátek používám Razer Naga. Sice má víc čudlíků jak telefon, ale nedám na ni dopustit.
  • Whoossain
    No, měl jsem R.A.T. 5 a po cca 9 měsících odešlo kolečko. Zkrátka přestalo scrollovat. Tím u mě Saitek moc nezabodoval. Jinak ale jsem s myší byl celkem spokojenej. R.A.T. 9 bych já osobně nebral, protože je to bezdrát. A Rozdíl mezi R.A.T. 5 a R.A.T. 7 mi, vyjma DPI, nepřišel zase tak zásadní. Po stránce konstrukce je ale celá řada R.A.T. hodně povedená. Jedná se o bytelný, masivní polohovací zařízení, který dobře padnou do ruky a jak je už u Saiteku zvykem, tak nabízejí spoustu nastavení a to jak po stránce maker, tak i od modelu 5 po stránce velikosti. Nicméně aktuální G700, kterou teď používám, mi vyhovuje zkrátka o něco víc. S čím mě ale Saitek (nebo Mad Catz) fakt potěšil, je S.T.R.I.K.E. 7. Vzhledem k tomu, že mám rohovej PC stůl, tak na něm mám celkem málo místa a mnohdy řešim, kam ještě postavit hrnek nebo půllitr. Modulární zpracování týhle periferie je fak parádní a tyhle potíže mi bez problému vyřešilo. Stejně tak už tradičně robustní konstrukce, kde velkou část spodní strany klávesnice tvoří kov, mi zajistila, že jednotlivý části klávesnice nejezdí po stole a jsou přesně tam, kde je potřebuju mít. Doporučuju vyzkoušet...
  • ano, MX518 som zakupil, ked to bola novinka a stale je to moja najoblubenejsia mys. Pred rokom som si kupil este jednu, just in case...
  • Vrook
    Hele gigabyte to neni určitě. Je na ní napsáno X7, ale nevim, jestli je to značka nebo model nebo co. *15*
  • Takovy mysi si nemuzu dovolit vlastnit ...... mam ten neprijemnej sklon je rozmetat na hadry totez klavesnice ty spotrebuju tak 4 - 5 na rok ...... ale od Logitechu bych ocenil nejakej volant na Xbox nebo proste nejakej novej vychytanej volant ..... Mam G27 a nemam jedinou stiznost
  • Logitech umí opravdu neskutečné kousky hardwaru. Stejně jako autor vlastním také cca šestým rokem G5 a že jsem jí vůbec nešetřil :). Pořád je stejně přesná a do ruky padne jako ulitá, věk ukazuje jen ošoupané levé tlačítko. Takže Logitechu - bravo a děkuji za tento mistrovský kousek.
  • walltar
    Jinak, ale já třeba za sebe můžu doporučit MX Performance ... koupil jsem si ji jako pracovní myš, protože firma mě cpala nějaké šílenosti od geniusu a taky sem s ní byl spokojený ... takže G700 na hraní, MX perfo na práci ... nemůžu si stěžovat.
  • Mám G700, koupil jsem jí v akci za patnáct stovek a lepší myš jsem v ruce neměl, a to jsem měl myšáky od Razeru, Roccat, Coolermasters, mrkvosoft, A4tech a další víc či míň známý (dohromady asi 14 myšáků) Od logitechu je to moje prvotina a je to perfektní kus HW.. :)
  • hm já teda používám A4tech XL-747H za pár šupů a nemůžu si stěžovat, zpracování možná horší ale funkčně je lepší než většina levnějších razerů. Používám jí k notebooku a jen jí volně hodím do batohu, opletený kabel drží festovně, rozhodně lepší než nějaký parádičky který stojí 6x a zacházet se s nima musí jako v bavlnce. Jediný za co bych jí měnil abych měl nejlepší poměr cena/výkon je asi roccat kone
  • hm já teda používám A4tech XL-747H za pár šupů a nemůžu si stěžovat, zpracování možná horší ale funkčně je lepší než většina levnějších razerů. Používám jí k notebooku a jen jí volně hodím do batohu, opletený kabel drží festovně, rozhodně lepší než nějaký parádičky který stojí 6x a zacházet se s nima musí jako v bavlnce. Jediný za co bych jí měnil abych měl nejlepší poměr cena/výkon je asi roccat kone
  • Revolution je moje nejoblíbenější myš ze všech oblíbených myší. Právě kvůli tomu bočnímu páčkokolečku a pro mě naprosto ideálnímu tvaru. Celá včetně tlačítek je taková....nevím, hmatavá *15* . Ale problém se signálem mám taky...

    No a každý, komu jsem vnutil MX5500 je nadmíru spokojen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit