Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 15k3
    No od logitechu jsem měl myšku taky (nemůžu si vzpomenout jakou ale byla hodně populární - byla lesklá s bočními tlačítky a měla černé fleky na šedé nebo modré barvě - teď nevím)... vydržela kolem 5-6 let pak začala blbnou kvůli kabelu. V současnosti požívám gigabite M8000x a nemůžu si stěžovat (koupil jsme ji dokonce 2x, perfektní myška).
    ps. Doufám, že mě neuminuskujete za to, že nepoužívám logitech myš. *1*
  • Taky mam G5, tu modrou. Vypada super, akorat se mi podelal kabel tesne u mysi, nastesti oprava jednoducha. Skoda ze se uz neprodava, no aspon jsem si koupil na ebay nahrani kryt na ni a az bude na srot, tak ji prekrytuju a bude jak nova *2*
  • GlaDOS
    Není to náhodou GIGABYTE M6880? Dvě boční tlačítka, DPI tlačítko, příjemná váha a velikost. I cena by odpovídala. Je to docela oblíbená levnější myška.
  • článek jsem nečetl, ale vidim, že se tu každý chlubí tím jakou myš používá a jak dlouho ji používá, tak se pochlubím taky. už 7 let používám Logitech MX518 a dokud bude fungovat, tak jí za nic nevyměnim. dobrá ergonomie, pěkný vzhled a výborně se s ní hrajou hry, a navíc dvě postranní levý tlačítka využívám jak při práci na PC, tak i ve hrách, pokud to hra umožňuje. nejlepší myš na kterou jsem mohl narazit.
  • walltar
    Si myslím, že to je problém všech myší od logitechu ... zatím každá moje myš od nich na to dojela tak po dvou letech. Jediná G700 zatím celkem drží. Akorát mě to nějak nevadilo, protože vždycky byla nějaká, kterou jsem chtěl jako novou a aspoň sem měl výmluvu proč si ji koupit. *1*
  • mdkGT
    Razer sem mel dve, Diamond Back a DeathAdder. Obe svitili jak kolotoc a na Diamond Back se asi po pul roce zacala odirat guma na tlacitkach (mela pogumovane) a guma co byla okolo tela podivne zeslizovatela a neslo to vycistit, fuj, vyhodil sem ji.
    Logitech mysi, mam uz rok G700 je jako nova a G7 (StarWars edition :)) 5 let stara a funkcni. Z toho plyne, pokud chcete mys na pul roku kupte si klidne Razer, pokud chcete mys na delsi dobu kupte si Logitech.
  • walltar
    No tak razerku měl kámoš a osobně bych nechtěl ani zadarmo ... nepřetržitě s ní měl nejaké problémy. Ale rat 9 sem se taky díval ... ta myš vypadá dobře. Akorát je na ní celkem málo tlačítek ...
  • Zajímalo by mě jak testovaly MX Revolution která spoustě lidí už po půlroce až roce začala dělat dvojkliky a to nejsem žádnej velkej hráč, chvilku fungovala dobře a chvilku dělala dvojkliky až sem propás záruku tak sem tam naletoval spínač z obyč ms myšky a už funguje. To samí síla signálu, když mám přijímač v pc tak kurzor uskakuje, musel sem ho dát na prodlužovačku kousek od myši a i tenhle problém je u týhle myši hodně obvyklej. Bohužel sem si ale na kolečko se setrvačníkem a na boční kolíbku tak zvyknul že až se definitivně rozbije tak jí snad obrečim.
  • cyborg rat 9 doporucuji..:) nejakky logitech se muze zahrabat ve stejne cenove kategorii si od logitechu koupine lehkou bakelitovou rozvrzanou polofunkcni mys kazdopadne nerikam ze delaji hnusne a nepuzitelne veci osobne sem puzival dlouha leta jejich mysi klavesi Wkamery atd. ale proti vyse zminene mysi neobstoji nebo proti treba razeru ale co se da cekat kdyz sou zamereni na nižši cenove kategorie
  • Skromný to člověk *8* ja mam ted novou kde pri drzeni jednoho z bocnich tlacitek davam dalsi prikazy pri kliku na dalsi casti mysi (easy shift) tak sem zvedavej jestli využiji tohle, zatím jsem používal snad jen "zpět" na mé staré myši (místo DPI, to nepoužívám takže jsme asi tak nastejno heh)
  • Vrook
    Ale jo, to já tam mám dvě tlačítka. Fungujou jako vpřed a zpět v prohlížečí, ale za tim účelem jsem je nikdy nepoužil. *4*
  • Tak zatím je to snad první co sem viděl, pčkej půl roku a pokud se neobjeví další HW firma tak teprve si stežuj. *3*
  • Puč si někdy myš s alespon jedním bočním tlačítkem pro povel "back" a hned budeš hledat další *2* *15*
  • Whoossain
    Mám G700 už asi rok a jsem s ní spokojenej. Vyhovuje mi jak ergonomie, tak možnosti nastavení, nadstandardní počet tlačítek a navíc možnost používat ji i jako bezdrátovou myš. Sice ji takovym způsobem nevyužívám, ale je to určitě jedna z ne zcela běžných vlastností...
  • CRYPT
    G5 jsem mel tez - spokojenost. Potom co mi odesla jsem zakoupil G500 coz byla nejhorsi mys kterou jsem kdy zazil, plastova, prsty mi po ni klouzaly a ergonomicky se mi drzela velice spatne. Nakonec jsem zakoupil Logitech G9x a nemohu si vynachvalit... tapu ji uz 3tim rokem a bezproblemu
  • co je to mainstream? porad to nekde vidim ale netusim oc jde? nj 50ka na krku *16*
  • Mel jsem moznost mit v ruce nove kousky od logitechu, a je to... no lacine. Kdyz to drzite, mate pocit ze se vam to kazdou chvilku rozpadne. Pak jsou strasne lehke. Sam mam na stole mx518, a posledni od logitechu, co se mi libila.
    Btw ergonomie tlacitek je des a hruza.
    Jelikoz mam moznost podobne veci dost brzo osahat, tak bych dnes doporucil GX gaming GILA, ta mys je proste bozi. Spravne tezka, dobre sedi, a tlacitka hlavne pouzitelna (na mou ruku).
    Podsviceni a podobne kraviny jsou mi fuk, ale musi byt presna, a prijemna na ovladani. O GX Gila uvazuji jako nahrade mx518tky.
  • Mě logitech hodně zklamal gamepadama. Jejich F510 a F710 stojej za prd. U F510 mi asi po roce začíná vynechávat RT anlog. Což je u závodů aut dost fatální. Navíc obecně jsou analogy RT a LT dost tuhé. A to nemluvím o tom že se tak jednou týdně odpojí a musíte ho vyndat zandat z USB. Dražší bezdrátová F710 trpěla výpadky signálu a po půl roce byla nutná výměna přijímače.

    Další problém je konflikt se set-pointem když máte myš a klávesnici taky od Logitechu. Např v Battlefieldu ho musím odpojit jinak se mi třeba zasekne střelba.

    Podpora ze strany výrobce na fórech tragická. Updaty žádné a nebo nic neřeší. I takovou blbost jako je obrázek mé myši v set-pointu zobrazí tak jedna ze tří instalací. Tohle nedořešili za pět let!!!

    Chybí mi slušná univerzální mainstreamová klívesnice. Ne nechci za 2500,- G řádu. Je na mě moc extravagatní.

    Logitech upadá. Příště už si od nich nic nekoupim a zkusím jinde. Jen s tou G5 jsem zatím spokojenej.
  • Dnes mi došla mechaníická od Tesoro (Durandal) nepodsvícená, spínače CHerry MX Red a zatím mazec. Mají na výběr i Black, Blue a Brown, nepodsvícené (czc ~2100,-) a podsvícené s dalšími blbostmi které mi snad nepochybí za +1200,- cca.

    // jen nemá G klávesy takže čekám nezájem :) Naopak má Fn tlačřítko a měla by mít nejaká supermakra nebo neco s nastavením, doufám že na to najdu i nejaky vedlejší program at se to da využít i u mojí levnější varianty.
  • Vrook
    Já mám už druhym rokem nějakou myš asi za 300,- a nemůžu si stěžovat. Ani nevim, co je to za značku. Má tam tlačítko na přepínání dpi nebo co to je, a to pro sebe považuju za nadstandardní záležitost. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit