Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dvojka byla podle mého nejlepší.

    Fakt mě fascinuje když skočím mezi vojáky s puškama, jednoho po druhém kosím a ti ostatní tam stojí a čumí...
    • Ta představa jak hledáš na googlu nové avatary.. brrr. *12*
    • michaliuz18
      v AC 4 som zbran mozno pouzil len na sniperov vo vezickach :D aj to neskor len flusatko , cize nedavaju do popredia moc zbrane, je to volba kazdeho hraca ci to bude pouzivat alebo nie , kez by AC bolo niekde inde ,piratsku tematiku moc nemusim a do AC sa mi to nehodi
  • Je potřeba to dojit, dokud to ještě může nést. Myslím, že už si to dneska klidně může podat ruku s Call of Duty.
  • Další díl jak už někteří řekli by mohl být v Rusku.Hlavní postava sionistický žid. Díky ,kterému lidem svrhnou okovy feudálního carského Ruska.Revoluce by smetla templáře a buržoazii a začal by rovnostářský bolševismus *1* *2*
    • Vrook
      Carský rusko a říjnová revoluce, to by byl náhodou skvělej podklad pro AC zápletku. Bylo by zajímavý sledovat, na který strany by postavili templáře a assassiny. A nějak barvitě tam sehrát popravu carský rodiny bolševikama, který už se klepali strachy páč se carovi na pomoc blížily čs. legie.... vono teda čs. legie by byly zajímavý samy vo sobě, už třeba jenom jak to bylo s ruskym státnim pokladem. Ale tohle téma vod Ubisoftu teda moc nečekám. *15*
      • To těžko. Viděl si někdy jak vypadá ruské "město" ? Tam není po čem skákat *1*
  • Mě by se líbilo kdyby další assassins creed byl v Moskvě a hra by začala za říjnové revoluce.
    A hlavní postava by byla Davidovič Trockij.
  • Assasin Creed 4 nebyla úplně špatná hra, ale chyb a věcí co mi vadily to mělo mraky, od nextgen dílu bych si představoval:

    1.nový engine - na tomhle je strašně vidět že je to open world hra v enginu co s open world nikdy moc nepočítal, ostrovy jsou ořezané až hrůza, většinou je to jen přístav a když je tam i divočina, tak je to jedna louka za městem, ostrovy kde je jenom příroda jsou zase v podstatě jen koridory ohraničené skalami, když už si najdete cestičku se kterou hra nepočítá, čeká vás desynchronizace
    2. fyzika - o co by bylo lepší, kdyby lodě fungovaly na havoc enginu a rozbíjely se podle toho kam jim pálíte.. takhle člověku přijde zbytečné střílet koule na řetězech, když s nima stejně nejdou pokosit stěžně, ramovat když to stejně ubere jen pár HP, nebo kdyby třeba lodě po zásahu nabíraly vodu. fyzikální engine na rozbíjení lodí mělo už staříčké Age of Empires 3, u nextgen hry o lodích by tedy bylo fajn, kdyby každý souboj nebyl úplně stejný jako ten předchozí
    3. nový systém lezení - ani nepočítám, kolikrát mi hrdina místo pronásledování padoucha skočil do stohu slámy nebo začal obskakovat nejbližší sloup na který nešlo vylézt, rovněž se neumí zachytit věci co má přimo nad hlavou, pokud se k tomu nerozběhne po nějaké zdi (taktéž neumí lézt po vertikálních mřížích) a hlavně by bylo pěkné, kdyby ho někdo naučil, u hry co se odehrává tolik v přírodě, lézt po skalách.. tedy, nepočitat je jen jako texturu, ale povrch po kterém se dá opravdu šplhat, neříkejte mi že by to takový assasin nesvedl. Další věci co mi vadí na ovládání je debilní slézání, assasini jsou evidentně taková koťátka, nahoru šplhají výborně ale jak mají lézt dolů, hned je problém
    4. GTA na vodě - dejte mi možnost ukrást loď co si dobiju a zablbnout si s ní a upravovat jí někde v přístavu, ne že budu pořád řídit jen tu jednu, rovněž možnost proplížit se na loď a získat jí stealth cestou místo námořního souboje by byla fajn, zatím bohužel nelze
    5. Pestřejší mise - tak 60% misí ve čtyřce bylo eavesdrop someones conversation/follow them through half of the f*cking city. Nuuuuda, podívejte se k Rockstaru jak se to dělá
    6. Posádka co má aspoň jména, ne li příběh a nějaké vlastnosti, ideálně generátor random xichtů jako má engine of Bethesdy, ať se ve hře nepohybují armády klonu jako doteď , rovněž by posádka mohla dělat i něco sama, jelikož nestíhám střílet na obě strany lodi současně
    7. Míň debilních rozhodnutí jako neodmáčknutelná 1000x stejná animačka při zabírání lodi nebo bílý zaměřovač ve hře plné bílého dýmu od děl a námořní mlhy, případně stejné tlačítko na zpomalení lodi a opuštění kormidla
    • martyEF
      si mi asi vlezl do hlavy a popsal přesně to co mi vadí na AC4, každopádně je tu dost věcí dobrých a ještě ji hraji a bavím se ... *15*
    • CRYPT
      neda se nic jineho nez souhlasit. Uplne tak to vidim i ja.
    • Tilwaen
      Pěkné shrnutí.
  • Jack1947
    Nechci... neresi se tady tak nak posledni dobou ty Spekulace nak casto ? ( kdyby nebylo o cem psat). Nevim no. Asi se mi to jen zda.
    • Asi zda. Ty spekulace se tady řešili často už odjakživa.
  • Další díl bude určitě v Egyptě. No a také francouzská revoluce by podle mě byla super *6*
    • Lawliet
      Nebude. Tipuji to na mnichy ze Shaolinu.
  • Jack1947
    No tak, da se to chapat i tak ze pujde o 2dily, Jeden graficky vyspelejsi a druhy chudsi. Ne snad ze by Next gen mel neco jineho i co se tyce pribehu. *4*
  • Bože neee, neudělejte z mé nejoblíbenější série Codko -_-
    • Tilwaen
      Ani CoD snad nevycházelo dvakrát do roka *2*
      • Pssst, nedávej Activision návrhy! :D
  • Jeden odehrávající se v Egyptě, druhý v Japonsku. Pěkně prosím, Ubi.
    • ja chci v Cechah. ve 4 na ne bylo dost narazek.
      • Kozy
        Fakt tam jsou nějaký narážky?
        • Nechce se mi to hledat, ale co si pamatuju tak minimálně 3-4 hacky se týkaly Čech, točilo se to okolo Edwarda Kellyho, Johna Dee, Vojničova rukopisu, Golema a Jonh Dee měl Jablko ráje, které dal Jane Westonové, nevlastní dceři Kellyho, takže jeden z dílů by se klidně mohl odehrávat za Rudolfa II.
          • Tilwaen
            Samá taková česká jména *2*
            • Rudolf II. Habsburský si rád zval lidi odevšaď. Do Čech. A zrovna Kelley a Dee byli dvorní alchymisti Rudolfa. I když to teda byli Angličani.
            • Tilwaen
              Máš pravdu, byla zde spousta Němců...
            • A že v těch dobách tady bylo Česky mluvících lidí. On nepsal o Češích, psal o Čechách.
          • Kozy
            Díky moc, já jsem to ještě nehrál, tak mě to zajímá. I když teda AC moc nemusim tak ta doba Rudolfa II. mě taky napadla a přijde mi naprosto geniální.
        • No já jsem si akorát všiml předělané pověsti o Golemovi. Myslím že se zpřístupnila po "hecknutí" nějakého počítače.
      • Jack1947
        Vavrovo dilo bude v cechach. Jo a jake ? Zadne tam nebyl. Trollting flail. *5*
        Kdyby jo tak napis co a nepis blbosti, max tak na templare ale Cechy ? *7*
        • Vis ani se nedivim ze o nich nevis pac dneska není modni ve hrach cist. A podle toho jak mas potrebu se ke vsemu vyjadřovat a jakym stylem tipuju ze ti je tak 13. Ale abych odpověděl při hackovani pocitacu v dokumentech se o tom několikrát zminujou.Pokud te to zajima najdi si to
          • Jack1947
            Ja myslel ze se jedna o fail trail... tak sry. Jo jasny je mi 13. Ja jsem nehackoval takze jsem myslel ze si ten tom "trololol fail". Tak sry mozna jsem se mylil. Kdybys mel i nejakej link. Nemusis hned vse hrotit. *3* Kdyz mi nic nenapises... mohl by to napsat kazdy. (minusy se nepocitaji za nevedomost).
    • Lawliet
      Ja bych bral Tatooin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit