Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrGe
    a co treba DLC? nebo to tam pujde tez koupit?
  • MrGe
    Jezis, ale to je mi vyvojaru lito, treba si tu bolistku muzou zaplacnout tim pytlem penez co dostali od Epicu.
  • ispirite ty jsi ten nejvic immature clovek na tomhle webu a to pocitam i GGG. Takze drz pec
  • iSpirit

    tak úplně ty nechytřejší z nás by napadlo, že je zbytečné se vypisovat o tom, že Slunce vychází na východě a zapadá na západě, protože je to zcela jasné😉.

  • Lupulin

    Tak psal sem že je potřebuji jednou za půl roku když tam něco hraju, tudíž sem předpokládal že chytřejší z toho pochopí že je nepotřebuji pouštět každý den.....ale díky za radu, to by mě nikdy nenapadlo ;-)

  • iSpirit

    Ty jsi mi ale chytrý chlapec. Steam pouštíš každý den, proto máš vše aktualizované, ale ostatní launchery pouštíš jednou za půl roku, pro ty ty patche se za toho půl roku instalují dele než na Steamu, který pouštíš denně. To by člověk nevěřil. Jak to ten Steam dělá? Taková malá rada. Pouštěj to každý den jako Steam a budeš to mí taky v kondici. Sakra. 😂

  • Lupulin

    Review bombing sem nikdy nepoužil a ani nepoužiju, ale tuhle praktiku zcela chápu, jak jinak dát věřejně vydavatelům najevo že se to lidem nelíbí, napsat jim e-mailm, na který PR oddělení odpoví nějakým copapaste a smaže? Lidem se fakt nedivím protože to rozdělování na více launcherů není tak banální věc jak nám to stále a dokola redaktoři různých webů předkládají, Steam se mě spouští s launchem systému, takže po spuštění se pěkně aktualizuje, zkontroluje všechny nainstalované hry a ty taky hodí do top kondice......mám i všechny ostatní launchery ale prostě je pouštím jen když něco potřebuju zahrát....cca jednou za pul roku :D a to je panečku peklo! Napřed aktualizace launcheru, pak aktualizace hry a já čekám někdy i pěkně dlouhou dobu, a to je prostě špatně, proto lidem vadí tak roztříštený trh, protože to vůbec ale opravdu vůbec není user friendly! Řečem o nějakých procentech vývojářům nevěřím už vůbec, ty čísla tolik nerozhodují, byly tady vždycky ty procenta a nikdo o tom nemluvil a trh vesele rostl, kdyby EPIC nerejžoval peníze z Fortnite tak na PC komunitu dále zvysoka kašle! Krabicová distribuce si taky ukousne pořádný balík, a Steam ať se to někomu líbí nebo ne tak nabízí opravdu obrovskou základnu fanoušků a hlavně featur, dodnes nemá Uplay takové komunitní funkce jako Steam...


  • iSpirit

    to má byt stěr ala školka? Tyhle dětské kydy si nech od cesty.

  • BoB.2

    Tenhle koment píšeš ze svého PSka?

  • iSpirit

    Žlučovitá PC komunita je k smíchu. Je mi líto vývojářů. Snad se hra bude dobře prodávat na PSku.

  • Jez3vec

    A jak jinak mohou lidé vyjádřit svoji nespokojenost s rozhodnutím publishera? Vývojář sice nerozhoduje, kde bude svojí hru prodávat, ale zase svého vydavatele vybírá.

  • Mám předobjednáno na Steamu a nic dál neřeším. Epic appku nepotřebuju a snad jen tak potřebovat nebudu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit