Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Buď piš jako hey nebo jako n....
  • Veskoslav
    Co ti na to mám napsat. Ty jsi prostě uživatel, co zapne a co dostane od výrobce, to mu stačí. Ale jakmile se najde problém, který nemusí být způsoben tvou vinou viz editor s Gogu, tak hned je všechno špatně a konzole to zachrání. Konzole nic nezachrání.
  • omlouvám se to byla reakce na Veskoslava, ty pc gumy mě rozčilují...
  • zatim ani jedna, tak cekame, hrdino
  • a co bys s tou hrou jako chtěl dělat, když funguje jak má? Lol to je demence toto...
  • jestli povazujes za vyhodu to,ze ti vydavatel na konzoli dovoli hru tak maximalne spustit,tak se potom nemame o cem bavit...

    navic ta chyba s editorem jde opravit, 5 minut googleni a najdes tu potrebnou jazykovou knihovnu
  • nechytej se jednoho slova a raději si přečti moji reakci na madPav3L :)
  • Veskoslav
    To je tak naivní si myslet, že kdyby byla konzolová verze, že to jede.....Kolik znáš her na konzole, které mají editory či moderskou komunitu? Stačí 5 her.
  • A o jakou jde verzi? Steam? Nebo GoG?
    Já mám problém konkrétně s verzí z GoGu.

    Aktuální stupeň verze:
    Hra verze: patch_divinity_original_sin_2.12.0.23
    Editor verze: setup_the_divinity_engine_2.4.0.11

    Jinak, vyjádření Larianu v threadu:
    http://www.larian.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=556854&#Post556854
  • Tak já taky neměl na PC žádný vážný problém s nějakou hrou... je to o tom co kupujete. Pokud to jsou sračkojidní porty z konzolí, kde vydavatelé kašlou na kvalitu a chtějí jen vytřískat další peníze, tak se není čemu divit.
    Co se DOS týká, tak s tím jsem neměl žádný problém... teď jsem zkusil spustit editor a taky běží.
  • To je věc druhá, pouze jsem tím chtěl říct, že tam by alespoň nedovolili prodávat něco rozbitého. Za 7 let co mám PS3 jsem s jedinou hrou neřešil žádný problém. Narozdíl od PC kde je to pomalu u každé druhé hry.
  • Tak jestli to chtějí vydat na nové konzole a budou chtít, aby to alespoň nějak vypadalo, tak to bude 30fps lock, protože HW konzolí je s * i t...
  • Good joke... kdyby to bylo na konzole, tak žádnej editor ani nemáš
  • A z čeho píšeš svůj příspěvek s xboxu ? dmte !!!
  • PC gumy něco píší o mozku. Bože to jsou zase paradoxy...
  • A pak člověk nemá dávat přednost konzolovým verzím. Když na PC ho většinou čeká řada obstrukcí. Ať už jde o nepříliš dobře provedenou optimalizaci, nebo jiné problémy. Naposledy mne celkem zamrzela koupě Divinity Original Sin, teď o posledním víkendu. Jako neberte mne špatně, hra je to opravdu libová, ale kupoval jsem to hlavně kvůli tomu, že to má i editor, s vidinou jak se moje kreativní duše vyřádí při těch možnostech interakcí co v "DOS" jsou (např. viz. Bucket - "Can hold any liquid, and also the heads :D). Bohužel jsem zjistil, že u aktuální verze 2.x z GoGu je to nějaké rozbité a editor se nrozběhne :(, celé to zatuhne při načítání základního modulu (knihovny) .... údajně co někdo nějak vyzjistil kvůli nějakému jazykovému balíčku. A bohužel vývojáři z Larianu jen v threadu odpověděli, že o tom problému vědí ale že na to nemají ani žádný odhad kdy ho vyřeší :(. Věřím, že kdyby existovala konzolová verze (i přes obstrukce s uváděním patchů atp. a díky větší kontrole od výrobců konzolí) by se to nestalo a vše by fungovalo :(.
  • JJ pc hráči řeší a konzolisté berou vše co jim nabídnou jedno kolik dpi, kolik fps, ... když jde o moje prachy tak řeším vše, proto mám mozek
  • Ne jen to, ale pomer stran je zhovadilost, a 30 FPS pro kazdyho normalniho hrace taky. Uz jen tyhle 2 veci dokazou lidem totalne zkazit zazitek ze hry, byt by byla sebelepsi, hra se pocita jako celek se vsim vsudy. O chybejicich a doskakujicich texturach, vypadavajicim zvuku, a trhani pri 30 FPS se ani nebavim. A ted uz na tuhle blbost kaslu, jdu paprit Aliena, zdarec.
  • Nebo si prostě počkat na Resident evil re.
  • Jistě ... pokud si chci zahrát survival horor, určitě prahnu po X-Rebirth, nebo Star Citizen ... ono tady těžko něco doporučovat když se tento žánr většinou PC vyhýbá :D ... že

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit