Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíš ten jednohlasnej hejt týkající se poměru stran a FPS locku ... žádný z komentářů se nevěnuje hře jako takové ...
  • Veskoslav
    Nejde. Možná když se toho chopí moderská obec, že časem to půjde pryč.
  • Veskoslav
    No po přečtení čtenářských recenzí (Steam atd.) je to hodně rozporuplná hra. Nadprůměr je podle mě Outlast, tohle bude silný průměr, který bude na jaře v akci na Steamu za 10 euro.
  • http://www.youtube.com/watch?v=4unBO2VSGvs
  • Nemyslim recenze hernich webu, ty uz nikdo vazne nebere, vcetne me! Precti recenze na steamu od uzivatelu a skutecnech hracu, a jejich skutecnech problemu s hrou!
  • ucho
    Tak recenze obecně mluví jasně. Ta hra je nadprůměrná a pro milovníky žánru splňuje účel. Jo, nebude z toho žádný kult ani něco, o čem se bude za rok mluvit, ale propadák se nekoná...
  • JustinBieber
    Tihle ti borci co si honěj na tím kolik má FPS mě vždycky bavěj.. To jsou ti tzv. Pc hráči no ... Strašná mentalita *11*
  • je to tak jak píše Beam. Stabilní lock je lepší, proto taky konzole mají lock 30, ony by klidně možná mohli dosáhnout např. 45FPS, ale pro stabilitu hry je lepší lock na 30,...
  • Myslim ze mas smulu, co sem cetl tak pruhy odstranit nejdou.
  • Tak recenze na steamu mluvi jasne, ta hra je sr&cka jak vysita, a dasli kandidat na fail roku, kolikate uz!
  • Ted to hraju a potvrzuji ,ze 60FPS je o mnoho lepsi jak tech 30 co je tam defaultne. Jinak na Fullscreen bez pruhu nekdo poradi ? Zkousel jsem konzoly a pri nastaveni hodnoty 0 tam stale pruhy jsou a navic je to jakysi pomer stran ,takze panak je prtahlej jak .....
  • Tak dneska jsem oslavil 55 narozky, takže nevím jestli se toho dožiji, snad muj vnuk si to zahraje...
  • Nebo počkat na Star citizen :)
  • Sranda bude jestli se tohoto nesmyslu chytí i Activision a příští rok vydají CoD zamknuté na 30fps. S tím jejich "bezva" enginem to teprve bude filmový zážitek. To budou MP bitvy jak vyšitý. *2*
  • Co to je za radoby filmovy pruhy .))))
  • nextgen, hra vypada hnusne a este bezi na 30fps..viete, nech to je filmove :D
  • Po par letech cs 1.6 poznas tyhle propady stejne dobre jako kam mirit rukou kdyz si utiras p*del. Oko to nepostrehne v pripade ze by to zazilo na "vlastní kuzi". Jakmile jsou ty fps promitany, tudíž na monitoru, velice dobre oko rozezna rozdil. Nejtrapnejsi je poznat rozdil mezi 60 a 30fps. 85 vs 50 jde tez krasne poznat jelikož 50 není cista plynulost.
  • C-BEAM
    musím súhlasíť s del, drop o nejakých 40% z 85 na 50 je dosť citelný a rozhodne je vidieť! Určite je lepšie mať stabilných 60. To že je priemerné FPS vyššie je v tomto rozsahu irelevantné, pretože ľudský mozog sa po určitom čase dokáže adaptovať aj na nižšie fps pokial je stabilné, v momente keď začne kolísať sa adaptácia rozhodí. Preto je lepšie mať stabilných 30 fps ako fps ktoré často skáče medzi 25 a 40.
  • Raději kupte nějakou odladěnou pc-exluzivitu jako X-REBIRTH
  • díky za kompliment a mám je dokonce modrý .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit