Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Herní cucáci ať si kritizují. Já jako pamětník už jsem si nového Duka předobjednal (za normální cenu, z ciziny), beru to jako povinnost :-)
    • Hail to the king, baby!

      Na co mit ve hre ralitu ? :D Kdo chce realitu at jde na vojnu, ale presne jak rikas - Rotacak do ruky a postrilet hordy ufounů!!!!!
  • V dnešních hrách se velice pomálu objevuje trocha humoru a každej si hraje na -realitu-. Hry tak ztrácí svoji podstatu - že mají být zábavné. Spousta cucáků je teda zkažená novodobými trendy a nedokážou ocenit pořádnou nálož kvalitního humoru.
    • jj her jako duke a serious sam je v posledni dobe uplne minimum coz je skoda.
  • omg tohle si ani neztahnu 0/10 *11* *11*
    • Nestahuj.. hry by pro tebe byla škoda..
    • anonim ...to mluvi za vse *1*
      • ono i to ztáhnutí stojí za pousmání :-)
        • Joha
          jj tento to vyhral :D
  • prej solidně hratelní má to dosti bugu :-D *1* *1* *1* a jinak je na to na hovno hra co v tej hře prosimtě vidíš za humor chodit a zabijet a hrát o nějaký debilní body jestli sis koupil original COD BO kvůli multiplayer hraní po netu tak jsi ......!!! a kdo si myslí že Duke patři do tak v tom připadě patři taky i COD a jinak já v žádnej hře jsem neviděl humor :-D
    • souhlasím s tvym nazorem ze jakykoliv multiplayer fps je debilni ale na pc je proste black ops nejlepší. Ty body tam jsou kvuli motivaci aby sis mohl koupit vybavu.
      • black ops a nejlepsi mp fps na pc???? tak ted nevim jsetli se mam smat nebo brecet :-D
      • kde si cetl ze multiplayer fps na PC je debilni ? sam si vypatlane hovadko... zkus si zahrat starsi pecky jako treba quake 3 nebo ut 99 - stale se to hraje a je to milionkrat lepsi jak cod
        to jsou totiz prave FPS, a ne realitu kopirujici cod, ktere se od te reality odklani vic jak quake 3 ><
        • asi s tim byly problemy když se to začlo hrát na PC lagy byly a po měsíci byly pryč vole já chci hru dlouho třeba okolo 20 hodin ne zkurvení COD dohraní za 6 hodin Campan co to je za dnešní hry tvůrci serou na delku hry ale jen grafiku frk frk aby to bylo hotový a chceme prachy a jediná hra která mě příde dlouho je Assassins Cred 2 a Borderlands a jinak Gearbox Software umí dělat hry maj tam talentovaní lidi a jsem rád že voni dělaj na Dukovi přitom Randy Pittchord dřív pracoval na 3D dukovi než odešel ze studio 3D realms a sám ví co hráči chtěj od dukena a neříkej že to bude blbost řeknu to takhle blbost bude MW 3 na rovinu krátky a COD okopirovalo Medal of honor byl první FPS hrou nemá cenu to tady psát prostě si zahraj allied assalt kdy vyšel a pak první COD a pak tu něco mektej o tvých zkurvenim a jinak nejlepší Multiplayer má Battlefield
  • Unlock everything in CoD visit CodHack. CA. be a king now *5* !!!
  • delal jsem takový menší pruzkum a CoD BO je momentalne jediny solidne hratelny a zabavny multiplayer na pc. To je realita. Single dneska moc lidi nehraje a hlavne takovouhle traparnu, mozna Crysis 2 nebo dead space 2. Duke je mrtvej a meli ho nechat odpocivat a ne vytahovat ho z duchodu.
    • Že menší průzkum.. žádný průzkum nebyl, max jsi dopařil a rozhodnul se tu bránit svůj oblíbený titul.. CoD multiplayer jsem hrál naposledy CoD 2, od té doby jedu v Battlefieldech, protože ty aspoň přinášejí něco nového.
      CoD se pořád třepe na jednom a tom samém..
    • Nebudu tě přesvědčovat o opaku, ale musíš bejt sakramentskej omezenec, když tohle můžeš říct.
    • Ver mi vsetci ti 1000000001 pirati karibiku po celom svete hraju hlavne neli jenom SP ;))
    • MrSanta
      Tvůj post mě tak rozesmál, že ti musím dát plusko. I když píšeš absolutní kravinu *1*
      • Joha
        Tri slová: LOL!!!!
        • Joha
          to mala byt sakra reakcia na billyho...
      • MrSanta...Zase mele pičoviny ach jo
    • mensi pruzkum *1* *1* *1* a bo jediny solidne hratelny MP,tak ty perlis *1* .A ze SP dneska skoro nikdo nehraje sis vycucal z prstu? *1* To ze Sp v cod jako by nebyl neznamena ,ze lidi sp nehraji.
  • stejne se multiplayer dneska nedá hrat tolik hackeru ze je dneska vsechno nehratelne. Treba v BC 2 je to samy hacker. Dal jsem headshot sniperkou, nebo to byl zasah do krku nevim, chlapik zije v pohode dal. Na 100-200 metru pokud nedate headshot potrebujete dve rany sniperkou aby ste nekoho sejmuli. Tomu ja rikam arkada.
    • Kdyby se mi chtělo instalovat hru, tak bych se podíval.. Ale jen s Abakanem jsem měl cca 2 000 killů a z toho 900 head shotů, takže bude spíš problém v sniperovi, než ve hře. ,)
    • Hrál jsem BF BC 2 na českých serverech pár měsíců a nikdy jsem se zabijením problém neměl..
      A to není jen můj příspěvěk coby zarytého fanouška snažícího se ubránit svůj milovaný titul.
      • tak hlavne cesky servery jsou debilni servery :D:D:D plny kokotu... cechu :)
      • nerikam ze vsichni jsou hackeri a snazim se popsat hru za snipera. Jestli rikas ze zabijes nekoho na vice nez 100 metru jedinym vystrelem (pokud nedas ehadshot) tak lzes. Jen rikam ze je to arkada, ne ze se tam neda zabijet
        • ucho
          těžko říct, čemu říkáš arkáda. každopádně se jedná o hru a jako hra musí mít nějaké herní principy. tedy je hloupé předpokládat, že si ta hra hraje po všech stránkách na realitu.
  • Nevím co tady třepete za kraviny. Tohle bude FPS starý školy. Žádný pokusy o dělání zabíjení "jako v reálu". Tahle hra si na nic nehraje. Prostě to bude jen střílečka, s tucty nepřátel který se na tebe řítí. A budete je kosit. Zábava tam je hlavně z toho vtipu a z absurdity. V záplavě dnešních CoD to bude něco jiného a já jsem za to rád. Těším se na něj. Totální myšlenkovej odvaz nic víc nic míň.
    • doufam ze to nebude jen kopie serious sama, kdyz tomu u prvniho SS bylo naopak
      • Tak hláškoidní Sam je kopie Duka. Ale SS je jinak super zábava, že...
        • ja bych to nenazval kopii ale spis poctou legende :-P
          • OK, beru. :-)
  • Říkám tahle hra dostane hodnocení 11/10 *3*
  • Nevim jak vy ale ja se na to celkem i tesim treba takovy MOH trochu zklamal osobne doufam ze Duka budu moct prirovnat k F.E.A.R. jak ho dohraju pokud nebudu cekat pul roku na cestinu jak tomu je u posledniho COD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit