Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • obavam se ze to bude "dnes" uz jen tuctova fps vhodna pro pametniky prvnich dilu... tak nejak s krizkem po funuse. novej hrac to vubec neoceni, protoze tu nebude ta nostalgie..
    • ucho
      novej hráč většinou nedoceňuje skoro nic. pokrok v grafice přinesl i jistá negativa a to přiblížení realitě. cokoli co trochu odporuje realitě bere jako negativa. ale u těch herních klasik to nikomu nevadilo, že nepřátelé v Duke Nukem 3D byly 2D, že se nerozlišovalo, kam se zasáhnou a že to bylo celé takové zjednodušené. v dnešní době je pak to skutečné 3D a reálně vypadající svět kolikrát na škodu, popřípadě je se o to snaží takřka každá hra. spousta hráčů změnila názor na styl hraní a někdo se prostě u her už bavit neumí a očekává bůh ví co, většinou to ani nedokáží říct...
  • Původní Duke Nukem 3D byl výborný herní zážitek (vy, kteří jste to nehráli, tak si zkuste zahrát alespoň prvních pár levelů *3* ). Uvidíme jak dopadne tohle pokračování - trailer vypadá nadějně a určitě si hru zahraju až vyjde - pak až budu hodnotit.

    PS: opravdu nechápu ty honibrky, kteří tady píšou hodnocení hry 4 měsíce před jejím vydáním.. *1* *1*
    • Obávám se že ti kteří to dřív nehráli a je jim dnes 15-18 nedokážou plně pochopit jak hra působila před 15ti lety.Jo jo když je řeč o Dukovy tak si člověk uvědomí jak je starej.
    • Mě dokážou pobavit i příspěvky typu : "CoD je lepší."
      Diskutovat o tom, že jsou to dvě odlišné hry, protože jedna staví na singleplayeru a super hláškách a druhá na multiplayeru, nemá smysl, protože většině inteligentních lidí to dojde samo. A když už bych chtěl klesnout na jejich úroveň a trollovat, radši vytáhnu BF BC 2. ,)

      Já jsem si nejvíc ujížděl na Manhattan projectu. A ten, i když spustím po tolika letech, mě dokáže stále zabavit. A klidně než 3D akci po tolika letech, bych i ocenil jeho remake, jako třeba Bionic commando rearmed od CapComu. :)
    • ucho
      však jim to nech, to je patrně jediný možný způsob, jak dokážou zaujmout své okolí, i když v negativním smyslu. většinou si tím jen řeší nějaké osobní komplexy, tak je lepší takové lidi ignorovat.
  • Je mi úplně fuk, že někdo bude psát na internetu, jak to má hnusnou grafiku a nevím co..
    Existují hry, u kterých na grafice fakt nazáleží a Duke je pro mě jednou z nich.. ,)
    A pro ty, co dokážou recenzovat hru ještě dřív, než vyjde - Eat shit and die! :D
  • Pete.palis
    já vím, že to nepatří k tomuto článku, ale co říkáte na tohle??...to bude řezanice *1*

    http://www.gametrailers.com/video/invaders-must-crysis-2/709637
  • Duke Nukem 3D....HD..... Nic vic, nic extra. Rikejte si co chcete. Proste puvodni Duke byl ve spravnou dobu na spravnym miste, neco jako kdysi Nirvana. V kontextu doby to melo obrovskou vahu, stejne jako dnes by nastilovanemu Kurtovy s emo prelivem nepomohl ani Smells like teen spirit.....
    • presne tak. dnes si to zahraju uz len ludia,co hrali jednotku. ja som ju nehral, zacal som hravat o nieco neskor,a po tomto traileri su klepem na celo,ze co to idu vydat... *7*
      presne ako pises,ak by to vyslo max 2 roky po jednicke,mozno by sa o tom pisalo ako o jednej z nalepsich hier. dnes to mozme prirovnat ku coververziam elvisa v podani ozratych japonskych uradnikov...
      • Až na to, že kdyby to vyšlo dva roky po jedničce, pravděpodobně by to nikdo nerozjel. Jednička vyšla v roce 1991, takže si nejdřív zjisti o čem píšeš a pak nebudeš za blbce, že říkáš Dukovi 3D jednička.
        • vsetci vedia,ako som to myslel, ale vzdy sa najde jeden blbec,ktory musi vhutat za slovicka.... *7*
          • Ono v tvém případě je jedno, jestli tě budou chytat za slovíčko nebo reagovat jinak. Nemáš pravdu. Kritizuješ něco, o čem nemáš páru a netušíš, jaká síla značky to je. A unikátní hratelnost. A hlášky. Atd. Tak se čeče nediv...
            • Svetře: a to mě mělo urazit? Jen jsi prokázal svou šokující inteligenci. Jsi mimo mísu, reaguješ jako mimoň, ale z toho jednou možná vyrosteš. Můžeš doufat. ;-)
            • Kamo jsi mimo.... Dedek.... Ale pro vnoucata dobry storky:D
          • *chytat za slovicka
        • Fanousci nikdy nevezmou pragmaticky nazor. Sak v poho, bude to cool, ultra, mega ruuur:)
          • no vidíš, že si přišel k rozumu : )
      • Lol, vy dva jste snad nasazený od Activisionu *1*
  • Tady se člověk někdy nasměje víc než na diskuzích CNN :D.
  • možná se budete divit jak to že jsem hru už dohrál, pravda je že to bylo hotový už driv jen to nebylo pro širokou verejnost pristupny
    • jojo a pak ses probudil a ruka v nočníku vid ?
  • 6/10 , ted hodnotím hru
    • Tak je to konečně tady! Hry už vůbec nehrajeme, ale hodnotíme podle traileru! Přesně tohle herní průmysl potřeboval! Díky chlape! Jsi jednička! (ironie)
    • ja davam 1/10 je to blbost *11*
      • Phate27
        A ja sazim 200€ ze jsi jeden a ten samej jako ten prvni tzn: omezenej, tupej, kratkozrakej a mit te doma za koule te povesim na snuru na pradlo.
        Takhle schazovat krale! *1*
        • Nereaguj, na tuhle nicku nesahat ani přes rukavice. :-)
    • 9/10 gayov s tebou súhlasí *12*
  • Rozhodne viac sa mi paci tento trailer nez ten na Bulletstorm :+)))))) proste spravny Duken Nuken :D:D:D:
    • grafika 5/10
      pribeh 2/10
      hratelnost 5/10
      inovace v zanru 0/10
      originalita 0/10
      multiplayer není
      • johny:
        vizáž: 5/10
        inteligence: 2/10
        pohybové nadání: 5/10
        sociální návyky 0/10
        charakter a přínos pro lidstvo 0/10
        EQ: nelze změřit
      • >grafika 5/10
        grafika vypada v pohodě, lepší asi nebude, protože lol konzole
        >pribeh 2/10
        víš že ani nevím, jaký měl původní duke příběh ? a ani mi to k zábavě nechybělo
        >hratelnost 5/10
        blbost, alespon 8/10, protože můj názor>>>>>>>>>tvůj názor
        >inovace v zanru 0/10
        no shit, sherlock
        >multiplayer není
        to má být mínus? go back to halo
        • alr multiplayer to má!!!!!
      • Amylee.Anderson
        S těma nulama souhlasim...
      • Koukám, že ty jsi hru stihl dohrát půl roku před vydáním. Můžeš mi říct, kde seženu stroj času? Taky bych si to rád zahrál dřív, než ostatní.
  • Možná to tu někdo zmínil ale nemám náladu pročítat celou diskuzi.
    Jen mi příde naprosto komický jak cenzurujou ve videu ženský partie (a to i u monstra)
    Ale násilí apod. ne :D
    • pretože zabíjanie prasiatok nikoho nepohoršuje.
    • 6/10 *12*, ted hodnotím hru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit