Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DNF na Facebooku CZ: http://www.facebook.com/pages/Duke-Nukem-Forever-CZ/203219106355030
  • Běž do kuchyně a udělej my sandvich -.-
  • A ty seš ošklivá
  • Pleteš si pojmy a dojmy a mícháš jablka a hrušky, že?Hra je od slova hrát si... *5* Nikdo přece nečeká realitu, té je v každodením životě až moc...
  • Svetře: a to mě mělo urazit? Jen jsi prokázal svou šokující inteligenci. Jsi mimo mísu, reaguješ jako mimoň, ale z toho jednou možná vyrosteš. Můžeš doufat. ;-)
  • kaja: Myslím, že nechápeš psaný text. Kdo neumí rodnou řeč, tomu se prostě nedostalo rozumu. S hodnocením lidí celkově to nemá nic společného. I člověk s menším IQ může být frajer, slušňák, čestný atd. To ale nic nemění na tom, že stále bude jednodušší. Pak jsou primitivové, kteří jsou jen líní naučit se základy gramatiky a připadá jim to cool. A to jsou u mě rovnou hlupáci. Radši propaří stovky hodin ve WoWku než aby si přestali dělat ostudu v diskusích.
    Už ti svítá? :-)
  • Dammit, why do they always take the hot ones?!
    Konečně nějaká ultimátní řežba, která si na nic nehraje. Ať si kdo chce, co che říká, tohle bude, MUSÍ být nářez!
  • Amylee.Anderson
    Já už vim, proč jsou z toho všici tak vyplácani. Jsou to amíkomrdi :)
  • !!!!!!!!!Styl !!!!!!!!
  • nekaz jim tu iluzi ,ze cod je skvele ztvarneni valecne vravy *3*
  • tahle debata tady me prijde trochu mimo vzdyt to je jen trailer :) z toho nic poznat nejde jen, ze duke zase bude o velkych bouchackach, jeste vetsich emzacich a spouste drsnych hlasek.... na takove hre zabij vsechno co ti stoji v ceste toho moc pokazit asi ani nejde. snad jedine, ze ji navleknete do kabatu radoby realne linearni "simulace" ala single player CoD.
    naprosty nesmysl je pak duka srovnavat s CoD, kterej vylozene stoji na multiplayeru a duka u ktereho slo hlavne o singl kampan i kdyz ve vice hracich to taky byla sranda.
  • Žádná hra nebude reálná, dokud vám nedají zbraň s ostrýma a nepošlou vás do přestřelky, tak už se s tím smiřte.. :)
  • Kdyby se mi chtělo instalovat hru, tak bych se podíval.. Ale jen s Abakanem jsem měl cca 2 000 killů a z toho 900 head shotů, takže bude spíš problém v sniperovi, než ve hře. ,)
  • Že menší průzkum.. žádný průzkum nebyl, max jsi dopařil a rozhodnul se tu bránit svůj oblíbený titul.. CoD multiplayer jsem hrál naposledy CoD 2, od té doby jedu v Battlefieldech, protože ty aspoň přinášejí něco nového.
    CoD se pořád třepe na jednom a tom samém..
  • Nestahuj.. hry by pro tebe byla škoda..
  • Tak je mi jasný, že ten kdo začínal na arkádových hrách, co se snaží vypadat jak akční film (a schválně neříkám CoD, poněvadž je jich mnohem víc), tak asi moc nebere to, že jde někdy jen o čistou zábavu a ne zachránit svět před atomovým výbuchem. Takže radím, zahrejte si třeba Serious Sam, Painkiller, či třeba Necrovision a uvidíte, že ani nemusíte mít m čtyřku a autoheal, abyste se výbroně odreagovali. A pak třeba ubydou komentáře typu, všechno, co se nejmenuje Call of Duty je sračka. *3*
  • Nebudu tě přesvědčovat o opaku, ale musíš bejt sakramentskej omezenec, když tohle můžeš říct.
  • ucho
    a ještě lepší je, že Duke Nukem 3D v podstatě pořádně 3D nebyl. tedy build engine ještě plnohodnotné 3D nebylo. Nejen ohledně objektů, ale i mapa se vlastně definovala na 2D prostoru a tedy nešly vytvořit dvě patra, do kterých by bylo vidět současně, protože build engine uměl kreslit pouze jednu rovinu. u Shadow Warriora trochu ošálili i tohle, ale jen fintou s vykreslováním. Modelování bylo stále 2D. Ale mělo to své kouzlo a jednoduchost na stavění světa. Oproti dnešnímu plně 3D modelování se mapy tvořily opravdu jednoduše.
  • Kamo jsi mimo.... Dedek.... Ale pro vnoucata dobry storky:D
  • Jen upresnim, ze Build engine byl jeste rok pred Dukem pouzity u her Tekwar (to jsem tehdy fakt nechapal tu grafiku) a Whitchaven (ten jsem mel i jako original). Samozrejme Duke byl revolucni rovnez originalnima zbranema, ale ta parodie byla proste nejlepsi. Jako dobre COD, ono vsechny ty skripty a vybuchy, fajn... Ale vlezt v DN do toho kina a zapnout promitacku a zjistit ze takove veci jdou delat... a kooperaci uz vubec nemluve... nezapomenutelne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit