Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Masa-san
    Poslední slova
    "Hlavně neprobuď toho medvěda"
    "neboj..."
  • I kdyby to byl jen trochu vylepsenej Oblivion, tak to bude porad super. Postupem casu se to doladi modama.
    • Pokud si to nekoupis na konzoli :P pac tam mody nebudou.
      • Urcite to bude dobra hra i na konzolich :)
        • To by mela byt kdyz se na ne primarne vyviji a na PC se to jen portuje.
          Mě jen hlava nebere proč hru která vynika nastrojema na modovani a ma obrovskou komunitu delaj primarne na konzole kde mody nepudou ;-)
          • já ti řeknu proč: money money money :)
          • Hairy_Ass
            ....To ví jenom Bůh a vítr kolem nás.... *15*
    • moje slova
  • Ta levitace postav při chúzi (klouzání) a celkové animace mě se*ou už od Morrowindu. Každopádně věřím, že hratelnost a propracovanost světa bude natolik oslňující, že nějaké animace a slabší grafika mi budou fu*k.
  • MrSanta
    Tak jsem to prosvištěl bez zvuku a hodně fofrem a už aby tu byl 11. listopad. Konečně se dá koukat na obličeje a těch šoupátek při vytváření charakteru. To jenom tam strávím dvě hodiny. A ty krásné knihy - budu mít nejsečtělejšího orka ve Skyrimu *1*
    • Masa-san
      Ja pojedu zase za nějakou rasu se zvýšenými magickými dovednostmi, uvidím jak udělají staty ras *4*
    • Hairy_Ass
      Dunmer to jistí. Tajná skupina Reversio Nerevarinis; Nerevarin je sice nezvěstný, ale jeho přívrženci z řad Ashlanderů a organizace Blades stále tahají za nitky. Aneb, pro správnou role play postavu je přece základem vlastní příběh! *1*
      • MrSanta
        No já se nechci hádat, ale podle mých svitků byl Nerevarin nordský žoldák Otmar. Dokonce prý v odbobí kdy pomáhal East Empire Company vybudovat kolonii Raven Rock splodil potomka s Kolfinnou. Někteří tvrdí, že tato linie se dá vysledovat až k jednomu nordskému vězni, kterému se podařilo uniknout vypálení Helgenu *3*.
        Ale samozřejmě až při druhém hraní, v prvním si to užije ork.
      • Cahir
        No vzal jsi to z gruntu kolego, jen co je pravda. *1*
    • BoB.2
      Já elfa.
      • Já si udělám člověka nebo norda podle Khala Droga ! (Hra o Trůny)
  • Doporucuju vsem nerozhodnym - podivejte se na to a hlavne prehodnotte, jestli se ty prachy nedaji utratit za neco smysluplnejsiho nez je tahle tupa konzolovka portovana na PC. Sakra, nekdy mam pocit, ze jsme se omylem vratili do roku 2003-2004, protoze tohle je otres. Zlaty Daggerfall i se vsema chybama...
    • A já nemohu než souhlasit :-) Mě to připadá že od Morrowindu prodavaj pokazdy to same, jen trochu zlepsili grafiku. Nastroje uz meli tenkrat, dodelat novy svet neni uz neni takovy problem. O zbytek se postaraj moderi.
  • Lawliet
    lidi přes vše co tu čtu a bohužel s vámi musím souhlasit (ikdyž jsem tyto videa neviděl) i kdyby to mělo nakonec zůstat graficky jako oblivion modlím se za to aby byl upravenej levelscaling a hratelnost alespon na urovní FO:NV *9*
  • smejki
    čím to, že na prvním levelu už dokážete umlátit imperiální vojáky?
    • Masa-san
      To byla konzolová verze a asi na nejlehčí obtížnost , doufám, že PC verze bude trochu větší výzvou :)
      Ale taky mě to překvapilo.
    • Hairy_Ass
      Císařská legie asi po smrti posledního vladaře ze septimovské dynastie kvalitativně dosti upadla. *3* *15*
    • Tutorial ? Lehká obtížnost ?
      • smejki
        tohle přeci není předváděčka. je mi buřt, jestli mají godmode zrovna na tomhle videu. Jde o to, že až si to spustím já doma, tak se budu muset na první levelu vypořádat s tím samým. Nebo mi snad hra namísto dobře vybavených stráží bude předhazovat krysy?
        Tutorial nemůže být těžký, ale taky musí být logický. Já si tedy nevšim, že by hráč v tom videu dostal do rukou meč supermeč, nebo byl např dočasně okouzlen nějakým boostem.
      • BoB.2
        Nezbívá než doufat
        • Cemu se vsichni divite? Jakoby to nebylo uz v Oblivionu. Vazne jste priznivci tehle serie?
          Za sebe muzu rict jen jedno-pribeh v tehle serii me nikdy moc nebral. Nuda,klise-proste asi hraji uz moc dlouho na to aby me podobne ''zapletky'' chytly. Ale i tak jsem u Oblivionu stravil cca 110 hodin s hlavni postavou,pokud si dobre pamatuji. Coz u me znamena asi 2-4 mesice hrani. Plus nejake alty. CXim to si bude?
          • Na zapletku sere pes. Cert vem grafiku a animace a podobny pitominy. Hlavni je, ze je to fantasy world, ketrej nevypada jak zkueny omalovanky a ze si tam budu moct delat co chci. A vo tom to je.
            • smejki
              jo, politickou zápletku Morrowindu miluju
            • Hairy_Ass
              Zápletka v Morrowindu byla ještě celkem solidní, hlavně proto, že se hodně točila kolem politikaření, což i dnes není pro rpg žánr zrovna typické.
    • BoB.2
      Autoheal. *10*
      • V reálu se krvácí, ve hrách se po boji léčí, co máš za problém? :-D Dneska je autoheal moderní.
  • Po shlédnutí jsem došel k závěru, že by bylo fajn si znovu zahrát Risen, nebo gothic 2 :)
  • miker17
    ten idiotus co to hraje by zasloužil kopanec do zadku...na to se prostě nedá dívat
  • Tak jsem si to prohlíd celý. UI žádná, souboje příšerný- plác plác do vzduchu - animačka cool zabití. Zbraně celkem pěkně vytvarovaný a páčení udělaný moc pěkně, ale kvůli tomu si hru nekoupim.. EPIC FAIL
    • Masa-san
      Ále , tak hrozné to zas nebylo. *2*
      nemůžeš chtít zázraky v dnešní době *1*
    • Epic fail je tak akorat tvuj prispevek. Pockej si se soudama na ostrou verzi.
      • Za ty leta co hraju, uz si troufam rict, ze dokazu hru odhadnout z dvacetiminutovyho videa. Na to clovek nemusi bejt dvakrat genius. Nerikam, ze to nebude hratelny, ale chybi i tam proste znatelnejsi vyvoj. Tohle vydat v roce 2011, kdyz je to podle toho co jsem zatim videl remake Oblivionu, to chce velky koule. Ale oni to lidi sezerou..
        • Otazka je, jestli je k dispízáci neco lepsiho. Ja vim akorat o dark souls a na ten pc hraci nemaji. Grafika a animace je to posledni, hratelnost a herni mechanismy, to je podstatne, na to jsem zvedavy, a to se z videa nepozna. Tihle you tube hraci mi jsou k smichu.
          • DS je uplne neco jinyho. Nic podobnyho jako TES v zanru fantasy neexistuje. Vse ostatni je daleko mene open world. Mozna az na Gothic.
        • Z tech par videi co sem videl, z kratkych konkretnich useku hry, v pochybny kvalite a z buhvijaky verze, bez vlastniho zahrani, bych si zkratka netroufl v tuhle chvili napsat EPIC FAIL. Jestli to bude pruser, i kdyz tomu neverim, uvidime za 2 tydny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit