Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Tak to byl hodně slaboučký úvod. Taky vám průběh celé situace od napadení drakem připadal nelogický a přitroublý??

    A nikdo mi nenakecá, že tohle je zbrusu nový engine. Zase to plavání a těkání postav.... Tohle se hodí tak maximálně jako průvodce virtuálním Římem, bojování je utrpení.
    • Já myslím že nikdo netvrdil ze to bude nový engine nebo ano? Já v tom enginu stále vidím prvky stejné už od dob Morrowindu. Je to pořád stejné jádro akorát upravované a dál vyvíjené. :-)
      • Cahir
        " The resulting game engine was dubbed the Creation Engine, which was based on the Gamebryo engine used for Oblivion and Fallout 3..." Jo, máš pravdu, je to jen upravený Gamebryo. Já měl za to, že je novej. My bad.
        • V poho, byla by hloupost zahazovat techy, modování maj uzasne ... jen by mohli konecne prepsat rendering pouzitim modernejsich technik ...
      • Knifer
        Rak na 100% je to vylepšený engin z F:NW a to otevírání zámků je naprosto identický . Já si ale i tak nemůžu stěžovat F:NW mě bavil a od Skyrimu očekávám minimálně stejný herní zážitek
        • Cahir
          F:NW dělalo jiné studio, takže redukuješ-li hru na vlastnosti enginu a na minihry, pak se ti asi dostane stejného zážitku - v opačném případě nikoliv.
          • adahn
            Vegas, ne Wegas.
            • adahn
              Však to bylo spíš na kolegu *3*
            • Cahir
              Já to jen skopčil od kolegy přes ctrl c/ctrl v, páč jsem línej to přepisovat, ale ani to mě neomlouvá, že jsem si toho nevšiml *1*
  • SRY, ale tohle je fakt hrůza. Levitující a klouzající se postavy, naprosto zbabraný a nepřehledný inventář (horší se vidí málokdy), hloupé animace postav a tupé scripty (udělej A a stane se B). Dokonce je vidět i špatně nascriptované pasáže (viz. příchod kapitánky k vězni před stětím a "dorovnávání" postavy do animace), chybějící stíny ve scénách u okolních předmětů atd.....
    Ležérní zvedání postavy ze země při sražení drakem (či co to bylo) stylem "šak kurňa neni kam spěchat" je směšné, možná spíše i k pláči.
    Textury a grafiku dále rozebírat nehodlám, snad až to uvidím na PC.
    Za mě nic nového a obrat spíše k horšímu.
    • Však je to už letitý engine, Bethesda se nejak zasekla na na starém fyzikálním modelu a renderingu :/ Měli by si vzít do týmu někoho kdo dělal na moderních enginech.

      Jako nástroje a modovatelnost maj skvelou, ale vše okolo modelů, animací, fyziky a osvětlení stojí za prd.
    • No já doufám že bude inventář zvlášť pro konzole a pro pc nebo to nemá cenu asi *1*
    • nespominali niekde ze na PC verziu bude iny inventar?Dufam ze hej lebo tento je fakt na h...
    • nevime taky z jakyho stadia vyvoje je to video, kdo vi kdy ho natocili a uniklo az ted. co tu ctu, tak bych rad videl to klouzani postav a pomaly zvedani ze zeme, ale nechci prijit o zazitek, pokud teda nakej bude.
    • BoB.2
      Bohužel máš pravdu.
  • Smím-li se zeptat, na co plánujete hrát Skyrim na PC ? Na kombinaci myši + klávesnici nebo pouze gamepadu ? :)
    • ale nekde jsem cet ze prej pro ty co chtej hrat na klavesnici nebude omezenej pocet tlacitek na pocet tlacitek u gamepadu, ze na klavesnici bude spousta "funkci" co na gamepadu nebudou, tak nevim
    • BoB.2
      Zkusím voboje tady ve Fight Clubu vychvalovaly Gamepad akorát to mířením je na prd když chci hrát za lučišníka, ale nejsem z těch co zavrhujou Gamepad vyzkouším a uvidím.
      • Přesně tak, nejdřív posoudit. Ale nejspíš si budu muset sáhnout do kapsy a pořídit si ovladač Microsoft Xbox 360 controller, ten je prý na něho nejlepší. :)
    • Nejde o ovládaní i když myš + klávesnice jsou nejlepší, alej jde hlavně O GRAFIKU. *16*
      • No, každému člověku jde vždycky o něco jiného, já tedy upřednostňuji hratelnost. Ale také se stane že hezká grafika se spojí s dokonalou hratelností, ale to jsou pouze některé vyjímky. ;)
    • mys a klavesnice, gamepad mi nikdy nesed, neumim s nim mirit a vadi mi i to rozhlizeni s nim
      • Jn, bohužel to nebude nic moc zážitek, protože je to vyvíjené primárně pro gamepad :(
  • BoB.2
    Taky ten AUTOHEAL je vopruz doufám že to pujde vypnout.
  • Mě se ta hra líbí. Stejně většina hráčů bude mít tu hru zadarmo (tak ať nebrečej warezáci) a rozjede ji na střední detaily. Chápu, že jsou lidi naštvaný když daj za PC sestavu 50 kolíků (jako já...) a pak musej mhouřit oči nad grafikou, ale hold vydavatel je obchodník a ne lidumil. Prioritní bude pro něj platforma co nejvíc vydělává a pak to překlopí na platformu, kde je ziskovost nižší.
    Dnešní PC hráči chtěj prostě nejúžasnější grafiku optimalizovanou, aby to rozjeli na kalkulačce, příběh jak od Shakespeara a to vše za dara.... No i když proč ne?... Za ten rozpočet na vývoj.... *1*
  • Tak s ohledem na to jak je hra rozlehlá , kolyk je v ní možností a věcí tak to nemuže mít grafiku jak třeba zaklínač 2. RPG hry nikdy neměli nějakou high end grafiku. prostředí bude hodně dobře pusobit jako celek , jako třeba rage. na pc bude mít určitě grafiku hezčí a s tohohle videa se nic soudit nedá krom toho že to začíná sakra dobře.
  • Ta grafika neni zadny high end zazrak,ale i tak nechapu ty hystericke narky nekterych lidi. Znovu se ptam-ktere freeform rpg z posledni doby(z poslednich let) melo krasnejsi grafiku?
    • Kdyz se veme v uvahu ze je to vyvijeno primarne na Xbox tak je ta grafika krásná.
    • two worlds 2 bylo podle me docela hezky
    • Inquisitor
      To viš, některým lidem se prostě nezavděčíš. Jinak grafika je podle mě v pohodě a plně dostačující. Aspoň si to zahraje víc lidí i se slabším strojem.
  • Odulin
    Těšim se jak malej (stejně jako kdysi na Arenu,Daggerfall,Morrowind a Oblivion), ale prvních 23 minut? To fakt nee:))....ty si chci vychutnat pěkně sám.

    Jinak ty keci na konzole a jejich grafiku si nechte smradi, beztak víte o hraní ho*no, protože jinak byste nikdy takovýhle kecy nemohli tlačit. (já vim nekorektní, ale zato od srdce):D
    • V hrani ako aj vo vacsine dalsich veci ktore robime nam ide o moznosti ... cim viac moznosti mas tym si stastnejsi , nehovor ze to tak nieje ...konzole su dost orezane , nemozu toto nemozu tamto ... zatial co na pc mozes robit co sa ti zluby.... takze ja ti teraz od srdca hovorim ze konzole su na dve veci - Na ho*no a na nic ...
      • Odulin
        Kamaráde teď si mě rozesmál. O možnosti jde, to jistě, ale teď mi prosím trochu pomoz a řekni mi jaký možnosti máš na pc navíc oproti konzolím....v HRANÍ samozřejmě. A neříkej jen lepší grafiku... Konzole jsou na 2 věci to máš recht...na hraní a na bezstarostný pohodový hraní (žádný drivery,nekompatibilita,0 day patche a já nevim co všechno). Sice je to za cenu horší technický stránky, ale z toho se každej nemusí věšet.
        • Ono je fakt, že PC je dnes MULTIMEDIÁLNÍ :)
          Nevýhoda jsou pak právě ty patche, "nekompatibilita, a další věci, ale tohle by měla vyvažovat grafika, mody atd.

          A teď to hlavní: že mají konzole TV? Šak co HDMI to jistí, nebo redukce. A dál si koupíš usb gamepad, a všechno. I kinect dokáže s PC divy :) snad to tu nemusím vypisovat a jde poznat, co sem měl na mysli.

          Ale samo, taky jde o gramotnost některých lidí, myslímteď ty míň zkušené...a teď nechci nikoho urazit, třeba lidi co zapnou hru a vůbec jich nezajímá nějaké OPTIONS, prostě nainstalují a hrají, a to je právě ta "výhoda" konzolí, navíc když se to okecá tak se na ty faktory co jsem vypsal nikdy nehledí :) A hle jak jdou výdělky nahoru :P

          Ale poberte si to jak chcete, stejně budu spíš pc-zákoně-dobrý a konzolo-zákoně-zlý *16*
        • Klávesnica a myš, rozlíšenie obrazovky grafika , hardware si tam narveš aký chceš (niesom obmedzený malím hdd a nemusím furt menit disky z hramy) , nemám obmedzenie len na XBOX LIVE PSN a pod. , mám pocit že ešte musíte doplácať ak chcete hrať online (pardon ak sa mýlim) , mody na hry (hlavne na TES hrách ohromná vec), lacnejsie hry .... atakdalej :)
          • Odulin
            Sry, ale takhle nee;) Klávesnice a myš je dobrá na RTS a FPS..a to beru hlavně MP, protože dneska si i na FPS singl leckdy vemu raději gamepad...proč? Protože vibrace a je to s ním těžší. Auta, sporty, mlátičky a vůbec na vše ostatní mi přijde vhodnější gamepad. Grafiku nepočítám, to je základní premisa. Tam má PC jasně z podstaty věci navrch.Jj máš recht. Na Liveku se musí platit..asi přes kilčo měsíčně pokud si vzpomínám, ale musí. Mody. Beru. Lacinejší hry. Ale jo beru.

            Atakdálë do pohádky jestli víš, co myslím(Burian v Byl jednou jeden král;), protože tady už žádný atakdále není;)

            Takže co nám z toho vzešlo? No, že ne tolik nároční lidé, kterým nejde o mody (asi se shodnem, že jich je většina), a kteří nemaj v oblibě pouze RTS se můžou na konzoli docela pěkně vyblbnout za cenu, za kterou do PC pořídíš jen grafickou kartu:). (HD TV co ceny nepočítám, tu už maj dneska i moji rodiče a to už je co říct:))

            Na druhou stranu se tito nemusejí o nic starat a rovnou bezstarostně hrát. A néé kua jako já, když musim u každý druhý hry něco řešit (ne že by mě to sralo, ale někdy už na to fakt není nálada a čas). Naposledy třebáááá HoMaM 6 a blikající kurzor nebooo Rage a technické problémy, streamování textur, editování configů apod...nebooo Witcher 2 a sekání obrazu určitejch oblastech nezávisle na FPS, něco podobnýho místama v Dukovi...tady se ten atakdál hodí. Řikám jen, že konzole jsou fajn a vedle PC byly odjakživa, tak proč je furt hanit?
            • gamepad maximalne na mlaticky a nejake plosinovky , na ostatne tu je joystick, volant atd. .. klavesnica jednoznacne vyhrava nad gamepadom v rts a fps (vybracie robia hranie tahsim - prosimta uz trepes sprostosti ) , dokonca som nedavno videl clanok kde merali presnost strielania nejakeho konzolistu - velmy zriedkaveho uzivatela pc , a jeho presnost bola o niekolo percent vacsia ako s gamepadom .

              A ty si mysliš ze si musime kupovat nove HW doplnky kazdy rok alebo co ? to vobec nie ... sam mam pocitac starsy ako 2.5 roka a utiahnem na nom dnesne hry bez problemov ... sice nie na ultra nastavenia ale stale je to oproti konzoly velky rozdiel . HD tv ti je zbytocna ked konzolove hry nedokazu vyuzit jej potencial .

              Problemy v hrach su tu stale a budu tu stale ... nieke mozne aby hned na prvy pokus vyladili hru na svetky mozne hw zostavy na ktorych sa bude hrat ze ? Vyvojari niesu bohovia ... ale dovolim si povedat ze keby neboli konzole bolo by tich chyb o dost menej ako je teraz , pac by sa nemuseli kakat este aj z prerabanim hry z konzole tak aby ako tak sedela aj na pc ze ? ...
    • Hmm. Treba jsou ty jejich kecy taky od srdce.
      • Odulin
        To klidně můžou.;) Víš mě jen se*e, když musim číst takový bláboly o konzolích. Jasně, tak holt asi nemám chodit do diskuzí. Sám pařim už 23.rok, převážně na PC, ale už hezkejch pár let mám k nabitýmu PC i konzoli a pak mi tyhle kecy prostě přijdou mimo mísu. Nikomu samozřejmě brát názor nemůžu, ale zanadávat si na něj snad můžu:) Kór když je venku mlha a za chvíli bude tma:)))
  • me o tohle nejde, oblivion mi neprisel spatnej. takovyhle hry typu oblivion, gothic a tak nikdy nevykazovaly (alespon podle me) nejakou extra grafiku
    • Neni uplne pravda. Oblivion v dobe vydani mel grafiku spickovou,kterou nerozjel na max detaily snad nikdo. Gothic v dobe vydani taky nebyl nejosklivejsi. A Skyrim? Je hezky,ale chapu rozcarovani nekterych lidi,protoze Morrowind,Oblivion,Fallou 3,Fallout New Vegas-vsechno to vypada na jedno brdo. Vylepsene,ale na jedno brdo
      • no dobre, to je sice pravda, ale kdyby to udelali jako tenkrat a skoro nikdo to nerozjel, kdo si to koupi?
  • BoB.2
    Ty šípy odrážející se od toho medvěda divná to věc.
    • Podla mna ani nie , ved on ten luk ani nenatiahol ....
      • BoB.2
        Šíp vyletěl takže natáhl ale na medvěda asi nedostatečně *4*
        • Natáhl málo šíp jen spadl na zem :)
        • Upřímně podle mě se ho ten šíp ani nedotkl. Natáhl ten luk příliš slabě takže šíp k němu ani nedoletěl, alepsoň tak mi to připadalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit