Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kua, mam to pustit, nebo ne?
  • Doufám,že tam není ten vtipný skok jako v Oblivionu.Kde hrdina skočil a byl ve vzduchu jako dřevo navíc s podivně složenýma nohama.Jako kamzík v kresleném seriálu :)
    Podobné věci mne v předchozím dílu vadily.Jsou to sice drobnosti,ale okaté drobnosti.V Gothicku to bylo jiné.Pohyb a chovaní lidí,hrdiny mne přišlo věrohodnější.Obávám se další věci.A to možnosti "nahonit" si skilly nějakou opakovanou činností.Sice jsem to nikdy nedělat a samotná možnost této akce je hloupá.Osobně mne přišel Morrowind a Oblivion jako strašně hra zaměřená na staty hrdiny.Neustálý hon za co nejlepším číslem u schopností.To je pouze osobní názor.No uvidíme :)
    -Pozn.:Video jsem neviděl.
    • Oblivion byl delanej jako 1st person game. A ta animace skoku v Gothicu 3 taky nebyla zadnej zazrak.
    • no ve videu je vyskok ve vode a nejen ze opet neni videt telo z prvni osoby ale vypada to ze ten skok bude uplne stejne divne kremovej s moznosti zatacet ve vzduchu. a co se tyce animace tak bych se naky novy a hezky nebal. vypada to ze kecy o prekopanym animacnim enginu byly vazne jen kecy.
      • proč všem tak vadí absence těla v první osobě ? to je snad to nejmenší
        • Masa-san
          Netuším, ale pokud bych si mohl vybrat, tak si chci vidět na nohy, ty né? *1*
        • Mechwarrior_bw
          zahraj si napríklad Mirrors edge, ten rozdiel je výrazný.
  • nreemcejte mamlasove a teste se jako ja.Jsem rad ze jsem PCckar pac ta grafika vypada hodne okopane.Je jasne ze pri tak velkem svete jaky SKYRIM nabizi bude tech PATCHů dost.Ale sere pes.
    Nic nenadelate.111111
    • tak tak
  • de se skyrim koupit i na steamu? nikde to tam nevidim dik
  • Ta grafika nevypadá, až tak hrozně,má to celkem atmosféru, ale přece jenom když vyšel v roce 2006 gothic3, byla to sice nedodělaná hra, ale graficky jsem byl unešenej(ikdyž mi tam tenkrát ten graf styl úplně nesed a postavy byly mizernýxd) a po 5 letech bych přece jenom čekal vetší pokrok a to Skyrim určitě nebude tak open world jako gothic3.
    Jináč, asi nikdy nepochopim jak se dá ovládat rpg na konzoli. Nechci nijak napadat, jenom by mě upřímně zajímalo čím se co konkrétně ovládá, pohyb útok atd.
    • zdeeneek
      Na gamepadu se rpg ovladaji uplne normalne, akorat misto tlacitek na mysi a klavesnici mackas tlacitka na gamepadu - nehledej v tom zadnou vedu *7*
      Problem je trochu pri mireni strelnejma zbranema - chce to trochu si zvyknout, mne to dela obcas problemy, protoze hravam vetsinou na PC a jsem zvyklej na mireni mysi. Ale neni to nic tak hroznyho. Ted pred vydanim Skyrimu jsem na PS3 rozehral Oblivion a krome toho mireni nemam problemy s ovladanim na gamepadu zadny potize.
  • Jsem jednoznacne dost zklaman - pokud je toto pravdive video ze zacatku hry, tak je to velka skoda. Hlavne kvuli animacim - ten beh do schodu snad v dnesni dobe nemysli vazne. Grafika bude urcite pekna o to obavy nemam, ale animace a pohyhy postav byly vzdy v ES tragedie a vypada to, ze tady to nebude jinak.

    Podle masivni marketingove kampane a celkovych prezentaci jsem odhadoval prichod spickove hry po vsech strankach, ale dnesek me teda podstatne zchladil.

    Dal nechapu ty neustale hadky konzole vs. PC. Ano, grafika je konzolich je hruza (high end PC ma i 10x vetsi vykon nez konzole), ALE pocet hracu i pocet prodanych kopii zni jednoznacne ve prospech konzolistu. Tam lide proste neresi vsechny veci kolem, ale chteji dat bluray do mechaniky a hrat hru. Trpi tim samozrejme PC hraci, kteri musi snaset silene inventare, interface prostredi a orezanou grafiku, ale treba az budou prodeje her vypadat naopak, tak se bude vyvijet primarne pro PC :)

    Skyrim bohuzel asi utrpi diky masivnimu ocekavani radu tvrdych uderu. Hlavne ze strany hracu, recenze budou mit vysoke znamky (tlak vyvojaru bude extremni). Nechapu proc nejsou animace souboje udelany treba jako v Gothicu 4 ci Witcherovi 2, kde to bylo na skvele urovni. Trapit se pohledem na tyto souboje jako jsou ve videu je silena skoda, hlavne vzhledem k potencialu, ktery Skyrim ma. Animace, pohyby a internace bohuzel zadny mody nezachrani,...
    • Nemáš to v ruce a jsi zklamán?????
      • hodnotim podle dnesniho videa, jak jsem zminil v prvni vete. pokud bude samotna hra vypadat jinak, rad napisu novy nazor :)
  • Je mi upřímě líto konzolistů...tak hnusný textury a vlastně celková grafika...to se nevidí.
  • Ja nepochybuju, ze to bude kvalitni hra. Minimalne obsahem. Grafika mi prijde oproti Oblivionu mirne vylepsena. Tusim, ze v Oblivionu potvory nehazeli tak pekne stiny (alespon jestli si spravne pamatuju). Ale ten soubojovy system mohli vazne trochu doladit. Pusobi to divne, kdyz ho pretahne sekyrou a s nim to ani nehne. Dead Island je v tomhle o dost dal. A to mam jeste trochu obavy o jizdu konmo. S tim meli Bethesdaci odjakziva trochu problem. Tady by si zase mohli vzit priklad u Assasina. Snad obsah da zapomenout. Ale tesim jako vzdy.
    • ti stiny jsou hnus. aspon co se rozliseni tyce ale predpokladam ze tohle jako jedna z mala veci jeste s dohlednosti pujde na pc zmenit. jinak souhlasim. verim to bude super hra a chytne me jako oblivion ve svy dobe. ale vizualne je to teda o 5 let pozadu. nereagujici nepratele na to ze do nich mlatim jsou smesny. jak se mam do tohodle vzit? co me taky zklamalo je ze opet hrajeme za litajici ruce. kdy uz proboha tenhle nedostatek odstranej? jeste ze existuje modarska komunita co se o to postara jako v pripade oblivionu. animace kone vypadaly taky dost nevyspele. otaceni okolo osy uprostred kone uz dneska neni dostatecny. at se podivaj na red dead redemption, assassins creed nebo i call of juarez v kterym to nevypadalo buhvijak ale porad lip nez tady. navic jsou ty kone takovy divne tlusty. snad je to jen tim ze jsou to naky hunaty seversky typy.
      • Masa-san
        No jednoduše to vysvětlím, hlavní hrdina je Lich či wrath , ty většinou nemaj nohy *1*
  • morik
    Má cenu tuto hrát, pokud jsem nehrál žádný z předchozích dílů?
    • Cahir
      Spíš bys měl napsat, co od toho čekáš.
      • morik
        Hrál jsem Gothic, s kterým byla tato hra často srovnávána a Fallout, který je od stejné firmy/vydavatele. Takže předpokládám podobnou hratelnost jako u tady těch her.

        A ptám se také kvůli příběhu, abych ho pochopil (začátek jsem tedy nepochopil z videa)
        • Hairy_Ass
          Příběh je předchozích her je stručně popsaný na: http://oblivion.bonusweb.cz/codex/historie.html

          Jinak ve hře zase budou plné regály knih, kde si budeš moct přečíst, co tě jen o lore TES her napadne. *3*
    • ma *3*
  • samej odborník na hry.samej kecálista ale hrát to stejně budete.
    • Spíš si počkám až komunita dodělá to na co se vývojáři vyprdli. Koupím to pak za pár šušňů, doinstaluju 10 patchů (jako obvykle) a doinstaluju vše potřebné pro to aby to bylo hratelné a koukatelné.
      Nemusím to mít hned. Raději si počkám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit