Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Těšim se jak malej (stejně jako kdysi na Arenu,Daggerfall,Morrowind a Oblivion), ale prvních 23 minut? To fakt nee:))....ty si chci vychutnat pěkně sám.

    Jinak ty keci na konzole a jejich grafiku si nechte smradi, beztak víte o hraní ho*no, protože jinak byste nikdy takovýhle kecy nemohli tlačit. (já vim nekorektní, ale zato od srdce):D
    • V hrani ako aj vo vacsine dalsich veci ktore robime nam ide o moznosti ... cim viac moznosti mas tym si stastnejsi , nehovor ze to tak nieje ...konzole su dost orezane , nemozu toto nemozu tamto ... zatial co na pc mozes robit co sa ti zluby.... takze ja ti teraz od srdca hovorim ze konzole su na dve veci - Na ho*no a na nic ...
      • Odulin
        Kamaráde teď si mě rozesmál. O možnosti jde, to jistě, ale teď mi prosím trochu pomoz a řekni mi jaký možnosti máš na pc navíc oproti konzolím....v HRANÍ samozřejmě. A neříkej jen lepší grafiku... Konzole jsou na 2 věci to máš recht...na hraní a na bezstarostný pohodový hraní (žádný drivery,nekompatibilita,0 day patche a já nevim co všechno). Sice je to za cenu horší technický stránky, ale z toho se každej nemusí věšet.
        • Ono je fakt, že PC je dnes MULTIMEDIÁLNÍ :)
          Nevýhoda jsou pak právě ty patche, "nekompatibilita, a další věci, ale tohle by měla vyvažovat grafika, mody atd.

          A teď to hlavní: že mají konzole TV? Šak co HDMI to jistí, nebo redukce. A dál si koupíš usb gamepad, a všechno. I kinect dokáže s PC divy :) snad to tu nemusím vypisovat a jde poznat, co sem měl na mysli.

          Ale samo, taky jde o gramotnost některých lidí, myslímteď ty míň zkušené...a teď nechci nikoho urazit, třeba lidi co zapnou hru a vůbec jich nezajímá nějaké OPTIONS, prostě nainstalují a hrají, a to je právě ta "výhoda" konzolí, navíc když se to okecá tak se na ty faktory co jsem vypsal nikdy nehledí :) A hle jak jdou výdělky nahoru :P

          Ale poberte si to jak chcete, stejně budu spíš pc-zákoně-dobrý a konzolo-zákoně-zlý *16*
        • Klávesnica a myš, rozlíšenie obrazovky grafika , hardware si tam narveš aký chceš (niesom obmedzený malím hdd a nemusím furt menit disky z hramy) , nemám obmedzenie len na XBOX LIVE PSN a pod. , mám pocit že ešte musíte doplácať ak chcete hrať online (pardon ak sa mýlim) , mody na hry (hlavne na TES hrách ohromná vec), lacnejsie hry .... atakdalej :)
          • Odulin
            Sry, ale takhle nee;) Klávesnice a myš je dobrá na RTS a FPS..a to beru hlavně MP, protože dneska si i na FPS singl leckdy vemu raději gamepad...proč? Protože vibrace a je to s ním těžší. Auta, sporty, mlátičky a vůbec na vše ostatní mi přijde vhodnější gamepad. Grafiku nepočítám, to je základní premisa. Tam má PC jasně z podstaty věci navrch.Jj máš recht. Na Liveku se musí platit..asi přes kilčo měsíčně pokud si vzpomínám, ale musí. Mody. Beru. Lacinejší hry. Ale jo beru.

            Atakdálë do pohádky jestli víš, co myslím(Burian v Byl jednou jeden král;), protože tady už žádný atakdále není;)

            Takže co nám z toho vzešlo? No, že ne tolik nároční lidé, kterým nejde o mody (asi se shodnem, že jich je většina), a kteří nemaj v oblibě pouze RTS se můžou na konzoli docela pěkně vyblbnout za cenu, za kterou do PC pořídíš jen grafickou kartu:). (HD TV co ceny nepočítám, tu už maj dneska i moji rodiče a to už je co říct:))

            Na druhou stranu se tito nemusejí o nic starat a rovnou bezstarostně hrát. A néé kua jako já, když musim u každý druhý hry něco řešit (ne že by mě to sralo, ale někdy už na to fakt není nálada a čas). Naposledy třebáááá HoMaM 6 a blikající kurzor nebooo Rage a technické problémy, streamování textur, editování configů apod...nebooo Witcher 2 a sekání obrazu určitejch oblastech nezávisle na FPS, něco podobnýho místama v Dukovi...tady se ten atakdál hodí. Řikám jen, že konzole jsou fajn a vedle PC byly odjakživa, tak proč je furt hanit?
            • gamepad maximalne na mlaticky a nejake plosinovky , na ostatne tu je joystick, volant atd. .. klavesnica jednoznacne vyhrava nad gamepadom v rts a fps (vybracie robia hranie tahsim - prosimta uz trepes sprostosti ) , dokonca som nedavno videl clanok kde merali presnost strielania nejakeho konzolistu - velmy zriedkaveho uzivatela pc , a jeho presnost bola o niekolo percent vacsia ako s gamepadom .

              A ty si mysliš ze si musime kupovat nove HW doplnky kazdy rok alebo co ? to vobec nie ... sam mam pocitac starsy ako 2.5 roka a utiahnem na nom dnesne hry bez problemov ... sice nie na ultra nastavenia ale stale je to oproti konzoly velky rozdiel . HD tv ti je zbytocna ked konzolove hry nedokazu vyuzit jej potencial .

              Problemy v hrach su tu stale a budu tu stale ... nieke mozne aby hned na prvy pokus vyladili hru na svetky mozne hw zostavy na ktorych sa bude hrat ze ? Vyvojari niesu bohovia ... ale dovolim si povedat ze keby neboli konzole bolo by tich chyb o dost menej ako je teraz , pac by sa nemuseli kakat este aj z prerabanim hry z konzole tak aby ako tak sedela aj na pc ze ? ...
    • Hmm. Treba jsou ty jejich kecy taky od srdce.
      • Odulin
        To klidně můžou.;) Víš mě jen se*e, když musim číst takový bláboly o konzolích. Jasně, tak holt asi nemám chodit do diskuzí. Sám pařim už 23.rok, převážně na PC, ale už hezkejch pár let mám k nabitýmu PC i konzoli a pak mi tyhle kecy prostě přijdou mimo mísu. Nikomu samozřejmě brát názor nemůžu, ale zanadávat si na něj snad můžu:) Kór když je venku mlha a za chvíli bude tma:)))
  • MrSanta
    Tak jsem to prosvištěl bez zvuku a hodně fofrem a už aby tu byl 11. listopad. Konečně se dá koukat na obličeje a těch šoupátek při vytváření charakteru. To jenom tam strávím dvě hodiny. A ty krásné knihy - budu mít nejsečtělejšího orka ve Skyrimu *1*
    • Masa-san
      Ja pojedu zase za nějakou rasu se zvýšenými magickými dovednostmi, uvidím jak udělají staty ras *4*
    • Hairy_Ass
      Dunmer to jistí. Tajná skupina Reversio Nerevarinis; Nerevarin je sice nezvěstný, ale jeho přívrženci z řad Ashlanderů a organizace Blades stále tahají za nitky. Aneb, pro správnou role play postavu je přece základem vlastní příběh! *1*
      • MrSanta
        No já se nechci hádat, ale podle mých svitků byl Nerevarin nordský žoldák Otmar. Dokonce prý v odbobí kdy pomáhal East Empire Company vybudovat kolonii Raven Rock splodil potomka s Kolfinnou. Někteří tvrdí, že tato linie se dá vysledovat až k jednomu nordskému vězni, kterému se podařilo uniknout vypálení Helgenu *3*.
        Ale samozřejmě až při druhém hraní, v prvním si to užije ork.
      • Cahir
        No vzal jsi to z gruntu kolego, jen co je pravda. *1*
    • BoB.2
      Já elfa.
      • Já si udělám člověka nebo norda podle Khala Droga ! (Hra o Trůny)
  • Sakra mám nutkání, příští pátek daleko, vidět to chci ale ty první minuty jsou ty nejlepší... Sakra, nemohli nahrát neurčitých 20 minut z půlky? to by mě netrápiulo :D
  • Masa-san
    Poslední slova
    "Hlavně neprobuď toho medvěda"
    "neboj..."
  • Jsem jednoznacne dost zklaman - pokud je toto pravdive video ze zacatku hry, tak je to velka skoda. Hlavne kvuli animacim - ten beh do schodu snad v dnesni dobe nemysli vazne. Grafika bude urcite pekna o to obavy nemam, ale animace a pohyhy postav byly vzdy v ES tragedie a vypada to, ze tady to nebude jinak.

    Podle masivni marketingove kampane a celkovych prezentaci jsem odhadoval prichod spickove hry po vsech strankach, ale dnesek me teda podstatne zchladil.

    Dal nechapu ty neustale hadky konzole vs. PC. Ano, grafika je konzolich je hruza (high end PC ma i 10x vetsi vykon nez konzole), ALE pocet hracu i pocet prodanych kopii zni jednoznacne ve prospech konzolistu. Tam lide proste neresi vsechny veci kolem, ale chteji dat bluray do mechaniky a hrat hru. Trpi tim samozrejme PC hraci, kteri musi snaset silene inventare, interface prostredi a orezanou grafiku, ale treba az budou prodeje her vypadat naopak, tak se bude vyvijet primarne pro PC :)

    Skyrim bohuzel asi utrpi diky masivnimu ocekavani radu tvrdych uderu. Hlavne ze strany hracu, recenze budou mit vysoke znamky (tlak vyvojaru bude extremni). Nechapu proc nejsou animace souboje udelany treba jako v Gothicu 4 ci Witcherovi 2, kde to bylo na skvele urovni. Trapit se pohledem na tyto souboje jako jsou ve videu je silena skoda, hlavne vzhledem k potencialu, ktery Skyrim ma. Animace, pohyby a internace bohuzel zadny mody nezachrani,...
    • Nemáš to v ruce a jsi zklamán?????
      • hodnotim podle dnesniho videa, jak jsem zminil v prvni vete. pokud bude samotna hra vypadat jinak, rad napisu novy nazor :)
  • no neviem mne by ani nevadila TA GRAFIKA, ale tie pohyby jak na lade, a ten subojovy system, stale rovnake nic sa nezmenilo od oblivionu...nic moc teda
  • Doufám,že tam není ten vtipný skok jako v Oblivionu.Kde hrdina skočil a byl ve vzduchu jako dřevo navíc s podivně složenýma nohama.Jako kamzík v kresleném seriálu :)
    Podobné věci mne v předchozím dílu vadily.Jsou to sice drobnosti,ale okaté drobnosti.V Gothicku to bylo jiné.Pohyb a chovaní lidí,hrdiny mne přišlo věrohodnější.Obávám se další věci.A to možnosti "nahonit" si skilly nějakou opakovanou činností.Sice jsem to nikdy nedělat a samotná možnost této akce je hloupá.Osobně mne přišel Morrowind a Oblivion jako strašně hra zaměřená na staty hrdiny.Neustálý hon za co nejlepším číslem u schopností.To je pouze osobní názor.No uvidíme :)
    -Pozn.:Video jsem neviděl.
    • Oblivion byl delanej jako 1st person game. A ta animace skoku v Gothicu 3 taky nebyla zadnej zazrak.
    • no ve videu je vyskok ve vode a nejen ze opet neni videt telo z prvni osoby ale vypada to ze ten skok bude uplne stejne divne kremovej s moznosti zatacet ve vzduchu. a co se tyce animace tak bych se naky novy a hezky nebal. vypada to ze kecy o prekopanym animacnim enginu byly vazne jen kecy.
      • proč všem tak vadí absence těla v první osobě ? to je snad to nejmenší
        • Masa-san
          Netuším, ale pokud bych si mohl vybrat, tak si chci vidět na nohy, ty né? *1*
        • Mechwarrior_bw
          zahraj si napríklad Mirrors edge, ten rozdiel je výrazný.
  • Kua, mam to pustit, nebo ne?
  • samej odborník na hry.samej kecálista ale hrát to stejně budete.
    • Spíš si počkám až komunita dodělá to na co se vývojáři vyprdli. Koupím to pak za pár šušňů, doinstaluju 10 patchů (jako obvykle) a doinstaluju vše potřebné pro to aby to bylo hratelné a koukatelné.
      Nemusím to mít hned. Raději si počkám.
  • Ja nepochybuju, ze to bude kvalitni hra. Minimalne obsahem. Grafika mi prijde oproti Oblivionu mirne vylepsena. Tusim, ze v Oblivionu potvory nehazeli tak pekne stiny (alespon jestli si spravne pamatuju). Ale ten soubojovy system mohli vazne trochu doladit. Pusobi to divne, kdyz ho pretahne sekyrou a s nim to ani nehne. Dead Island je v tomhle o dost dal. A to mam jeste trochu obavy o jizdu konmo. S tim meli Bethesdaci odjakziva trochu problem. Tady by si zase mohli vzit priklad u Assasina. Snad obsah da zapomenout. Ale tesim jako vzdy.
    • ti stiny jsou hnus. aspon co se rozliseni tyce ale predpokladam ze tohle jako jedna z mala veci jeste s dohlednosti pujde na pc zmenit. jinak souhlasim. verim to bude super hra a chytne me jako oblivion ve svy dobe. ale vizualne je to teda o 5 let pozadu. nereagujici nepratele na to ze do nich mlatim jsou smesny. jak se mam do tohodle vzit? co me taky zklamalo je ze opet hrajeme za litajici ruce. kdy uz proboha tenhle nedostatek odstranej? jeste ze existuje modarska komunita co se o to postara jako v pripade oblivionu. animace kone vypadaly taky dost nevyspele. otaceni okolo osy uprostred kone uz dneska neni dostatecny. at se podivaj na red dead redemption, assassins creed nebo i call of juarez v kterym to nevypadalo buhvijak ale porad lip nez tady. navic jsou ty kone takovy divne tlusty. snad je to jen tim ze jsou to naky hunaty seversky typy.
      • Masa-san
        No jednoduše to vysvětlím, hlavní hrdina je Lich či wrath , ty většinou nemaj nohy *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit