Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nreemcejte mamlasove a teste se jako ja.Jsem rad ze jsem PCckar pac ta grafika vypada hodne okopane.Je jasne ze pri tak velkem svete jaky SKYRIM nabizi bude tech PATCHů dost.Ale sere pes.
    Nic nenadelate.111111
    • tak tak
  • ja si myslim ze u hry nejde o grafiku (nemusi to teda zas vypadat jako Mario, i kdyz to byla pecka :D ), jde hlavne o zabavu, pribeh, celkovej pocit z hrani, aby ta hra mela co nabidnout, abychom se nenudili a aby nas chytla za srdce a radi jsme se k ni vraceli. nevidel jsem ty prvni minuty Skyrimu, protoze patrim mezi ty, co si to predobjednali (ne, nekupuji si hry casto, spis velice zridka), takze nevim jak hrozne to vypada, ale videl jsem tech 20 minut hrani z neurcene casti hry a libilo se mi to. za takovou grafiku jsem rad, protoze to aspon utahnu (a budu rad kdyz na stredni).
    • BoB.2
      Mě to připadalo jako Oblivion čekal jsem trošičku zlepšení.
  • smejki
    čím to, že na prvním levelu už dokážete umlátit imperiální vojáky?
    • Masa-san
      To byla konzolová verze a asi na nejlehčí obtížnost , doufám, že PC verze bude trochu větší výzvou :)
      Ale taky mě to překvapilo.
    • Hairy_Ass
      Císařská legie asi po smrti posledního vladaře ze septimovské dynastie kvalitativně dosti upadla. *3* *15*
    • Tutorial ? Lehká obtížnost ?
      • smejki
        tohle přeci není předváděčka. je mi buřt, jestli mají godmode zrovna na tomhle videu. Jde o to, že až si to spustím já doma, tak se budu muset na první levelu vypořádat s tím samým. Nebo mi snad hra namísto dobře vybavených stráží bude předhazovat krysy?
        Tutorial nemůže být těžký, ale taky musí být logický. Já si tedy nevšim, že by hráč v tom videu dostal do rukou meč supermeč, nebo byl např dočasně okouzlen nějakým boostem.
      • BoB.2
        Nezbívá než doufat
        • Cemu se vsichni divite? Jakoby to nebylo uz v Oblivionu. Vazne jste priznivci tehle serie?
          Za sebe muzu rict jen jedno-pribeh v tehle serii me nikdy moc nebral. Nuda,klise-proste asi hraji uz moc dlouho na to aby me podobne ''zapletky'' chytly. Ale i tak jsem u Oblivionu stravil cca 110 hodin s hlavni postavou,pokud si dobre pamatuji. Coz u me znamena asi 2-4 mesice hrani. Plus nejake alty. CXim to si bude?
          • Na zapletku sere pes. Cert vem grafiku a animace a podobny pitominy. Hlavni je, ze je to fantasy world, ketrej nevypada jak zkueny omalovanky a ze si tam budu moct delat co chci. A vo tom to je.
            • smejki
              jo, politickou zápletku Morrowindu miluju
            • Hairy_Ass
              Zápletka v Morrowindu byla ještě celkem solidní, hlavně proto, že se hodně točila kolem politikaření, což i dnes není pro rpg žánr zrovna typické.
    • BoB.2
      Autoheal. *10*
      • V reálu se krvácí, ve hrách se po boji léčí, co máš za problém? :-D Dneska je autoheal moderní.
  • BoB.2
    Taky ten AUTOHEAL je vopruz doufám že to pujde vypnout.
  • Lawliet
    aaaa obrazek toho elfa mě teď bude strašit celejch 11 dní! to jsem neměl vidět! to jsem neměl vidět!!!!
  • de se skyrim koupit i na steamu? nikde to tam nevidim dik
  • ..zacinam fakt pochybovat o tomto videu, co som pozeral screeny tak som nikde taketo zle textury nevidel.... *7*
    • odpověd je Xbox.... na PC to bude snad lepší
  • BoB.2
    To hrál na nejlehčí obtížnost nebo se mě zdálo že je nesmrtelnej?
  • Po shlédnutí jsem došel k závěru, že by bylo fajn si znovu zahrát Risen, nebo gothic 2 :)
  • Tak s ohledem na to jak je hra rozlehlá , kolyk je v ní možností a věcí tak to nemuže mít grafiku jak třeba zaklínač 2. RPG hry nikdy neměli nějakou high end grafiku. prostředí bude hodně dobře pusobit jako celek , jako třeba rage. na pc bude mít určitě grafiku hezčí a s tohohle videa se nic soudit nedá krom toho že to začíná sakra dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit