Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, ten kdo bud hraje a nebo koupi neco jinyho ve me evokuje cloveka co vubec nepremysli nad problemem. Hru jsem nekoupil, ale nechapu proc bych taky nemohl napsat nazor sem... Protoze se ti nelibi? Protoze normalni clovek nediskutuje? Nebo jak?
    V posledni veci mas pravdu, hadka jestli je lepsi 30 nebo 60 fps je zbytecna, asi je jasny ze 60 fps je plynulejsi. Ale tohle je hadka jestli je umely zbytecny fps limit na stupidne nizke hodnote k necemu dobry. A to je rozdil. Fakt je to tak tezky pochopit?
  • Erien
    Proč ovce? Že jim nevadí to, že mají jen 30 fps neznamená, že jsou ovce. Mimochodem "normální" jsou podle mého i ti, co to nekupují protože jim vadí, že tam ten lock je. Tím že to nekoupí vyjádří, že se jim to nelíbí. Ale hádky na diskusi, jestli je lepší mít 30 nebo 60 FPs mi příjdou hloupé a zbytečné.
  • XorxoxTalarius
    A vis co je na tom nejhorsi? Ze mas pravdu. Ja uz nemam ani chut ty nove hry zkouset a radsi kupuju stare co nemam. To je docela zajimavy zpusob boje proti piratsvi :D
  • V posledni dobe se neoplati kuovat nove hry,teda krome assasina 4,ten se jim povedl.
    Uz ani pirati nechteji stahovat hry *1* .
  • Dat nízký hodnoceni kvůli framerate Lock na 30 mi přijde jako ptákovina co mi nijak zvlášť Neva a já osobně to na ultra ani nepostrehnu. Hratelnost je docela zabava a vizuál taky + ferrari.. Takze nelituju těch 830kc z g2arena.
  • Trochu vysoke hodnoceni ta hra si nezaslouzi vic jak 4/10.
    To abych se koukal uz jen na http://www.metacritic.com/game/pc/need-for-speed-rivals
    user score 2,8 ,stejne jao call of duty ghost uplny propadak :http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-ghosts
    1,8 *1* .
    Na ddworldu maji aspon objektivn recenzi na nove cod:
    http://www.ddworld.cz/herni-sekce/recenze-her/recenze-call-of-duty-ghost-koupi-teto-hry-podporite-lenost-vyvojaru-a-stagnaci-herniho-vyvoje.html
  • I když máš pravdu v tom, že NFS casual mainstream arkádovka, tak to nemění nic na tom, že by tam aspoň trošku ta fyzika mohla být. Co jsem viděl z videí, tak jsem jí tam nějak nepostřehl. A já prostě mám rád fyziku ve hrách. Bulet nad tím ale rozhodně nebudu. Jen mi vadí tyhle věci, které v dnešní době technologie her by měly být samozřejmostí. Nejsme v devadesátých letech aby jsem takové věci, jako je fyzika ve hrách přehlížel. A GTA je mimochodem teďkom největší mainstream podle toho kolik vydělala.
  • solearis
    Nejak ma táto hra neočarila tak, ako recenzenta. Chápem, že určité kúzlo v náhodných stretnutiach a vlastnom príbehu je. K tomu aby som si ich však mohol užiť potrebujem zopár základných vecí ako použiteľná kamera a prehľad pri riadení tých zopár sto koní, ukrývajúcich sa pod kapotou. Pozeral som vyše hodinu gameplay-ov a nemôžem si pomôcť. Toto vyzerá ako F2P napodobenina Need For Speed. Čakanie na Underground 3 pokračuje. *3*
  • kubi-wan
    Tady všichni zas jen hejtujou, koukám...
  • Ale muselo, navic to tvoje "normalni clovek je nemyslici ovce" me docela dostava. *3*
  • tak to je dobre retardovane prirovnanie v dobe ked low end grafika na ktorej ledva sli hry na low v 20fps stala tolko co dnes mainstream...dnes keby mi ide na karte za 300-400e hra 20fps tak to vyvojarom omlatim o hlavu..
  • Erien
    To nemuselo být ale dík *5*
  • Cili chapes, ze nejde o zadny vymysl zhyckane komunity, ale o kritiku absurdniho, umelyho a zbytecnyho fps limitu?

    A Erienovi gratuluju k vyplozeni piczoviny. *5*
  • bohužel tady jde ale o závodní hru, kde je 30 fps prostě meh *3*
    a navíc jako bonus nepodporuje volant ani další periferie ? wtf
    f**ck this $hit
  • Erien
    To víš dneska jak nemáš 120 FPS si out. Normální člověk buď hraje, nebo koupí něco jiného. Blázny nechme hádat jestli je lepší 30 FPS, nebo 230 FPS.
  • No já trochu osvětlím, proč je u závodní hry zejména při velkých rychlostech potřeba více FPS, jde o tzv. vizuální lag, kdy při 60 FPS odezva činí nějakých 30ms, ale při 30 FPS už je odezva mnohonásobně vyšší, asi tak 4x a více, prostě nad 100ms. To už je docela dost poznat, třeba s volantem a při pohledu z kokpitu se to projevuje tak, že když otáčíte volantem, je viditelné, že ten ve hře má opožděné reakce. Více technicky to rozebírat nebudu, toto snad každému bude stačit jako vysvětlení, proč je 60 FPS důležitých.
  • walltar
    jo já poukazuju na zhýčkané obyvatelstvo ... potřebuju se dostat z prahy do brna? Dřív bych si pohodně vystačil s nohama, dneska chci jet autem. No hrozná zhýčkanost.

    Prostě tím, že budeš říkat, že před 15rokama nám stačilo 15FPS poukážeš max na to jaký si blb.
  • Ronox
    Toho Dooma jsem tak hrál, protože posunul šíleně hranice v náročnosti stejně jako Far Cry 1 a lidi co měli v tu dobu celkem dobrou GeForce 4 MX a sekalo se jim to ikdyž doporučovali min. GeForce 3, tak jsme hned na internetu neprskali a pod recenzema jsme se bavili o tom jak je ta hra hustá.
  • Erien
    StarGate přece!
  • Ronox
    Já chtěl jen poukázat na zhýčkanou komunitu. Nic víc, nic míň.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit