Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    ti co tvrdia ze ja som odpad a nie hra su len bieberovske deti bud ofinate alebo zenstile, alebo len moc mlade co ich bavi rychlo jazdit a vsetko cestou burat, tak prosim vas pochopte ze my starsi skusenejsi hraci "sra*ky" nehravame a ked ano su to len vynimky co beru hru aka je aj napriek chybam
    tieto hry su proste o nicom zavodis jak pako iba ,po 20 rokoch takychto hier je to nuda

    fps fix na 60 ,spustite hru z parametrom
    “-GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60″
    ak nepomoze tak neviem, mne to tiez nejak nejde stale len 25 a menej
    keby ste zistili ako na to lepsie tak napiste
    chcem tej hre dat aspon sancu a zahrat si ju viac zistit v com je dobra
  • letos *5*
  • Jack1947
    On trolluje *7* .
  • Jack1947
    Souhlas, jeden hloupy zacatek jeste neznamena ze tak ma byt cela hra. Ta hra je hlavne jedina sveho zanru takze hate neni opravneny vuci ni.
  • Upřímně zcela přesně nechápu hate kolem téhle hry...Ale k věci...NFS: Rivals (myslím pořadové číslo 14 *8* ) jsem pořizoval jakožto jednohubku pro dlouhé večery, nic moc jsem od toho nečekal a vlastně jsem ani nečetl žádné informace co a jak by to mělo být...Co je opravdu neskutečně otravné, je zkrátka a dobře celý začátek hry, ten kdyby někdo vzal a vůbec ho tam nedal, asi by to nikomu vůbec nevadilo...Intro, které vás u závodní hry zajímá asi jako barva vaší ranní stolice, které se navíc nedá přeskočit, doslova debilní tutoriály, které taky nejdou přeskočit a taková malá třešnička je potom to, že musíte absolvovat oba tréningy (policejní a ten závodní...), až si tohle všechno vytrpíte a zjistíte, že jste přišli o dost velkou část stvého života, pořád není vyhráno - protože, pokud jste tak talentovaní, jako já, a neuděláte aspoň jeden z prvních úkolů a hru vypnete...Všechno to musíte absolvovat znova... *16* Nicméně když tohle všechno dokážete a nějak přežijete, myslím, že se k vám dostane pořád hodně slušná arkáda v otevřeném světě s krásným vozovým parkem a "chlupatýma"...Ano, je tady pořád spousta věcí, které vám hru zlehčují (už zezačátku máte například nitro, závodníci na vás doslova čekají, i když jedete jak s popelářským autem...), nicméně i přes to bych se nebál hru hodnotit dost vysoko, a to proto, že dokáže prostě a jednoduše bavit...Jízdní model je o zvyku, grafika mi přijde dost povedená (i když je pravda, že to vyhlazování tam opravdu mohlo být - na druhou stranu dneska každý výrobce GK tohle umí vynutit v ovladačích...), 30 FPS mi nepřijde jako nějak velký průšvih, je to o zvyku - navíc i tohle už se dá vyřešit...Pro mě osobně to byla jedna z mála her, která mě poslední dobou vyloženě chytla a opravdu bavila dokud jsem jí nedohrál, člověk by k tomu asi měl přistupovat jako k arkádě, která nějak moc neřeší fyzikální zákony a podobné věci, snaží se být především zábavná, i když každý tu zábavu bereme trochu jinak... *3* Já dorazím večer domů, udělám si kafe, jídlo, odjedu pár závodů, projedu se v autě, který nikdy mít nebudu a jdu spokojeně spát, takové to oddychové závodění tahle hra umí celkem dobře... *3* Moje "rada" pro všechny, kdo to nezkoušeli zní asi takhle - zkuste přežít ten opravdu nepovedenej začátek a dovolím si tvrdit, že dostanete pořád hodně slušnou závodní arkádu, která se nemusí po delší době stydět nosit jméno Need for Speed... *3*
  • konzoli momentálně nevlastním a ani nad koupí nepřemýšlím, zas tolik času a popravdě řečeno ani peněz nemám, abych zvládal táhnout PC i konzoli najednou.. nehledě na to, že nevím, proč bych měl být hloupý, že si chci zahrát na svém PC hru ze série, kterou na něm hraju od prvopočátku, co jsem se k ní dostal.. jsem zvyklý, že na PC občas něco nejede jak má a pokud si chci hru mermomocí zahrát, nevadí mi věnovat trochu času na zprovoznění, ale holt, co je moc, to je příliš.
  • Seprah - nemáš být hloupý a hrát to na PC, zahraj si to na konzoli a nebudeš litovat...
  • Worhammer - tak to ani náhodou, to co si dal na youtube je rozmazaná mazanina... *10*
  • Je to jeden z nejlepších dílů...
  • kid - hraješ leda prd a ne na XONE a kdyby náhodou tak tě lituju, nemáš doma ještě set top box že sis ten sh*t koupil? *1*
  • Jj ti policajti a 4x rovnaka hra je naozaj svetaborne a nadpriemer...jaj pockat to je hra od EA....uz chapem to cislicko
  • Nevím , no . Hraju to druhý den na XONE a připadá mi to jako stále stejné NfS , nic převratného graficky ani jinak na tom neshledávám ..
  • Chyba 3820
  • jj, mea culpa, vzhledem k tomu caps locku jsem to špatně přečetl... to se občas stává *4*
  • Typek co udelal to video ma dobry cpu... i7 8320 *15* Musi bezpochyby vyhrat vsechny internetovy hadky mezi Intel/Amd boys.
  • Náhodou MW s ENB ( http://www.youtube.com/watch?v=6eq3bWJHk38 ) Vypadá mnohem lépe než tohle. Respektive je to krásně čisté (jen nový HUD by to chtělo) a s krásnými fps i na slabších strojích. Zůstávám věrný starým NFS. Až vydají pořádné NFS, hukněte na mě.
  • Důležité je totiž to "OD" oproti běžnému DO.
  • Ktery by sel hrat i na tabletu. Vsak naprogramovany to uz mame...
  • Kampaň za policistu by šlo oživit strategickým módem. Sedíte v centrále u kafe, na mapě vám helikoptéry a terénní pracovníci dávají informace o polohách pirátů a kdo kde projel červenou nebo překročil padesátku. Vy berete do ruky vysílačku a voláte posily. Vysíláte je z různých stran podle toho jak vám to hra dovolí, připravujete kde umístit spike stripy, kde použít helikoptéru, kdy zavolat další posilu samozřejmě patřičně omezeno nějakým množstvím kreditů , časem (aby nešlo naházet 10 spiků za sebou) apod.
  • zrudnost ? zrudnost byla 3 jinak byl assasins creed 4 jedna z mála mainstreinových serii co nebyly uplně sra***

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší