Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si se zájmem přečetl diskuzi a nedá mi to nezareagovat. Hra mě nezajímá, ale ty dementni výkřiky dětí, kterejm asi dělali lobotomii, to se nedá vydržet :D .....děcka filmy se točí na 24fps a to vám stačí. Všechny adrenalinovy videa motocrossu, downhillu, freeskyingu, formulí, ze kterejch tak chcijete se světě div se, točí na 30-48fps....víc než 26fps lidské oko nepostrehne. Tohle vám řekne každej, kdo se tim živí. 60, 120, 240 fps MÁ VYUŽITÍ JEN A POUZE NA SLOWMOTION ZÁBĚRY. Navíc GoPro 3 Black Edition v 1080p nezvládne víc než 60fps- i to stačí na naprosto plynulé přehrání v rychlosti 0.50x. To samé s Contourem, Ghostem. A pak přijde pár volů s duševní poruchou a mektaj něco o tom, že potrebujou 60fps. Nic není tak vtipný jako když osoba, která nezná základní fakta brečí, že jí chybí něco, co nepozná
  • Souhlas! RBR je top,hlavne na g27! Starsi hra u ktere clovek prosedi hodiny a hodiny
  • ne a ani nehodlám a ani nevím jak je na tom s výkonem, taky proto sem se zeptal *7* (osobně nechápu jak mi lidi můžou dávat mínus když ani nepochopili smysl otázky...), jinak doufám že nenarážíš na FPS lock
  • Lítost si zasloužíš spíš ty , chudáčku .. Nejspíš už drahně let svíráš ovladač péesdvojky a nepohnul ses dál ..
  • Je to arkáda, ty retarde. Ty skoky a absence výraznějšího poškožení tam jsou úmyslně - takže nevidím důvod kvůli tomu snižovat skóre. Je sice krásné, že tebe to nebaví. Jiného to ale bavit může. Tak dřž pysk.
  • Pilgrim66
    Pomilionte, TB nedela recenze
  • Jenže podle mě právě ten začátek je u každé hry hodně důležitý. Mě pokud hra nechytne něčím hned na začátku, tak už prostě nemám tu trpělivost, abych s ní vydržel déle a odhalil tak třeba její krásy. Takhle u mě nejdříve pohořel např. Max Payne 3. Když jsem ho začal hrát a zjistil jsem, že z prvních 20 minut hraní jsou 19 minut videosekvence, které snad ani nešly přeskakovat, tak jsem tu hru prostě hodil zpět do police a ještě dva dny jsem na to nadával. Po pár měsících v době herního sucha jsem si to rozherál znova a dojel to dokonce a hru jsem si pochvaloval, ale prostě podobné otravné začátky u jakéhokoli titulu by si vývojáři mohli odpustit.
  • ne uplne spatna arkada byl Dirt 3 .. akorat tak na par hodin, pak nuda .. a vlastne ani Shift 2 s modem na jizni model nebyla tak spatna arkada, dokud clovek jezdil a nebyl v menu nebo v cutscenach .. jinak asi jen GTR a RBR ..
  • Jack1947
    Mozna to bude pro tebe lepsi jinak nikoho nechci odrazovat (nedej boze) jen rad uvadim veci na pravou miru a Policie at se to nekomu libi nebo ne je opet velmi doterna (nerikam ze se ji neda zbavit.Da mnoha zpusoby alespon kdyz ji neni tolik) a ten kdo ji prekousne dostane nakonec prekvapive dobry herni zazitek.
  • Kinet1c
    Super, dik za info, toto teda vynecham, miluje rychle auta a vlastne auta vseobecne, ale ked si zmienil policajtov vsade a odzaciatku, tak dik neprosim si tuto hm "hru", dalej asi pojdem do next car game, ten vyzera aspon na to na co ma byt, ale a to zdoraznim a podciarknem mnohokrat, bez policajtov, to bude super
  • FPS lock na PC je sama o sobě nelogická blbost nějakého marketéra, kterému se nechtěklo upustit trochu peněz za pořádný PC port, proč bychom tomu teda neměli snižovat hodnocení ? FPS lock je chyba hry a tak se s tím taky musí zacházet ;)
  • jak si obešel 30FPS lock ? auto bylo neovladatelné i po zadání obou potřebných parametrů ?
  • Hanzales
    Hm, tak mi to nedalo. Poslední nfs vlastním nové HP (koupeno v akci na stemu), z těch novějších mně bavil docela ještě Most Wanted, z těch starších všechny s Porsche v čele. Tuž zkusil jsem, kam to teda pokročilo, přetrpěl tutoriály, driftnul pár zatáček, vydržel jsem celých 25 minut a pak to smazal, ani jsem tomu nezamával a to jsem byl hodně trpělivý. I jako arkádě tomu něco chybí. V MP je to asi sranda na odreagování, ale fakt už by to měli přejmenovat :)
  • "jedina sveho zanru" LOL tos zabil :DDDDDDDDD
  • firebug
    Nejlepší závodní arkáda na PC je stejně pořád Flatout 2. Neřešte tady ptákoviny kolem téhle dávno mrtvé série a radši si předplaťte Next Car Game od Bugbear (http://nextcargame.com/). Protože pokud si myslíte, že pod značkou NFS vznikne na PC něco jiného, než odfláknutej port nezničitelných vznášedel, tak jste snílci (slušně řečeno).
  • 8/10 ? Stop fet , co to recenzovala stara kurwa Merkelova ?
  • Jack1947
    Aha, no tak tady te bude policie stvat uz odzacatku, pocitej s tim ze nez budes lepsi tak se ji tak snadno nezbavis. *3*
  • Až to bude tradičně za půl roku za 250CZK tak to zkusím... Jen aby to nebylo zklamání jako MW 2012, kde mě neskutečně prudila nesetřesitelná policie a až příliš okaté zaměření na DLC (chceš si zajezdit s tímle autem ? Kup si DLC pack (za cenu celé hry...) Hot Pursuit 2010 mne tedy bavil víc.
  • MP muže byt skvely ale pokud je tam porad žadne poškození vozu (mužete skakat ze strechy domu nebo čelne bourat a jede se dal) a catch up nahrazujici fungujici AI, tak bych tomu takhle vysokou znamku nedaval.

    P.S.
    recenze totalbisquita je hodne neprofesionalni, hodnotit hru podle tutorialu a že je to blby port. No holt vitejte v realite odkdy se delaji kvalitni porty.
  • Nezáviď . Samo že ho MÁM , není problém si ho sehnat , v mém případě německý Amazon ho doručil přes DHL v pá odpoledne .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší