Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na posledni dil zatim cekam, ale posledni me docela bavil. Nejhorsi je pro me u novych her tan cas straveny u nudnych ingame videiich a ruznych trapnych tutorialu. Drive se hra pustila a do minuty jsem hral. Dneska je to pri prvnim spusteni hry klidne 10-15 minut, nez dostanu pistol do ruky a muzu si vystrelit. grrrrr... stejne tak u NFS apod. zlaty MP, najdu server a hraju.
  • přesně, 30 minut utrpení a šlo to z disku hned
  • neni to o tom, ze 30fps je trhave, je to dostacujici. Ale 60fps vypada jednoduse jinak a proste me to prasti do oci okamzite a neni to nic o tom, ze to vim predem. Naopak jsem si rikal, hele ono to vypada jinak nez jindy a az zpetne, kdyz jsem se podival na detaily videa jsem zjistil, ze je to 60fps oproti klasickym 30 a proto je to najednou takove "plynulejsi"
  • co sem porad tahas videa z youtube? Uz jsem ti psal, ze si stahuju ruzne sportovni prenosy. Prumerny zapas NFL trva bez reklam pres 2 hodiny, takze to nejsou zadne kratke ukazky. A rikam ti, ze kdyz si pustim zapas v 60fps tak na prvni pohled poznam, ze je to 60fps a nikoli 30fps. Obojiho mam nakoukane desitky, mozna stovky. Takze opravdu vim o cem mluvim. Uplne staci, kdyz si budes hrat s nastavenim obrazu a zkouset ruzne obnovovaci frekvence a uvidis rozdily. Az budes delat priste video, natoc to v 60hz a udelej z toho dve videa 30 a 60fps a uvidis ten rozdil.
  • do 60 fps poznam vse, dal to moc neznam, ale 60 a 125 taky jasnej rozdíl v hratelnosti at... 24fps..tak tomu sem veril davno, hodne, asi pred 15 lety
  • ale to máš fuk ne, tak jak tak.... moc SI to bereš
  • nerozumim ti. vetsinu her, ktere jsi vyjmenoval jsou jiny styl nez CoD, BF ci MoH. CoD srovnavat se SWAT ci dokonce s RB6 ???? To je krapet mimo. Stejne tak FarCry3 je uplne neco jineho.

    FSP s misema jako Mafie1? Vzdyt ty mise trvaly desitky vterin, maximalne minuty a bylo jich pomerne par. Cisteho hrani tak hodina. Ja si jednoduse myslim, ze lidi maji ty svoje predstavy pokroucene a pletou jabka s hruskama. Jako ty, kdyz mi jako priklady uvadis SWAT apod. ikdyz se bavime o CoD.

    Ja bych nechtel, aby se CoD zmenilo ve FarCry3 co se otevreneho prostredi tyce. Libi se ti otevrene prostredi? Tak si hrej FC3, GTA apod., ale netahej do toho CoD. Jako pracujici me bavi v posledni dobe hry, ktere zapnu a hraju a nemusim jet 10 minut nudnou cestou k nejake misi apod. A taky hraju z 90% MP a netouzim po hre kde budu hledat 10 minut na mape soupere po kterem muzu strilet. Chci zapnout hru a byt v akci. Takze ja jsem za hry jako CoD, BF apod. vdecny.

    Ano, v singlu by mohla byt AI lepsi.
  • Moc to bereš. Dřív byly hry pro pár nadšenců, pak někdo objevil, že je to busyness jako filmy. Tak nezbývá, než sledovat nezávislou scénu a doufat, že z té komerční jednou za uherský rok vypadne taky něco kvalitního.

    Edit: s motorkama je to třeba to samé, dnešní mašiny postrádají charakter, který měly stroje z 80. a 90. let.
  • Měl by jsis zahrát takovýho Maxe Payna, KingPina, Swat, RainBow six, F.E.A.R .... jediná vyjímka, která mě z dnešních tupých, nudných a šedivých FPS napadá je Far Cry a snad Deus Ex, pokud jej budeme považovat za FPS

    Co ve FPS zlepšovat? Fyzika, otevřené prostředí, AI ... zrovna nedavno jsem si říkal, jaká by byla pecka FPS s misema jako Mafie 1 ...
  • Jack1947
    Jenze srovnani s NFS neni vubec na miste NFS toho stale nabizi mnohem vice. *4*
  • a s těma zářivkama a televizí - plnej souhlas. Mám to podobně, taky první co nastavuji je 100hz+, blikání je u některejch obrazovek špatný
  • Duncane bohužel se neshodneme. Pokud si pustíš na monitoru z jednoho zařízení dvě videa - jedno ve 30fps a druhý v 60fps a nebudeš předem vědět, které je které, tak rozdíl nepoznáš. Tvůj mozek, kterej už odpověď zná, tak ti navodí pocit, že ta 60 prostě šlape rychleji. Nemůžeš brát jako vodítka videa na youtube, kde neznáš výstupní informace videa a spoleháš se na popisky. Jen vkladatel ví v čem video upravoval a v jakym formátu šlo ven. Internetové přehravače obecně trpí při konverzích zhoršovánim kvality, tak to prosím neber jako nástroj pro porovnání. Teoretik jsi ty ( jak si sám napsal ), ne já :)
  • a muzes dat par prikladu, co by mely dnesni FPS obsahovat, co tady jeste nebylo a pritom to budou herni pecky, ktere pritahnou desitky milionu platicich hracu? Ono je jednoduche psat kraviny, ze vsechno stoji za starou belu, ze pred 10 lety to bylo uplne neco jineho, ikdyz takovy CoD je porad stejny, jen se zlepsuje grafika a meni se prostredi. A stejne jako kazda serie v jakekoli medialni branzi se objevuji horsi a lepsi dily. Ale ze by napriklad posledni CoD byl v porovnani s prvnim CoD nejak horsi apod. to je kravina zalozena na ciste subjektivnich pocitech, ktere nemaji zadny objektivni zaklad. vsadim boty, ze pokud by si nekdo zahral jako svoje prvni CoD v zivote to nejnovejsi a potom by hral prvni CoD ve stejnem grafickem kabatu, tak v prumeru by az na ty medkity nebyl v podstate zadny vyznamny rozdil v dojmech, mozna by byl pozitivnejsi ohlas na nejnovejsi dil.
  • nebo-li, dneska je dulezitejsi umet dobre prodat nez umet dobre vyrobit *5*
  • presne, zarivky a crt pod 100hz, z toho me boli nejdriv oci a pak cela hlava *5*
  • Nejsou náhodou i LCD s vyšším refreshem?
  • protoze to holt nekteri lide nevidi. A kdyz to nevidi oni, tak maji bohuzel problem uverit, ze to vidi nekdo jiny. Je to neco podobneho jako "blikani" obrazu u plasmovych TV. Vnima to cca 10% lidi a spousta z tech 90% se bude do krve hadat, ze kdyz to nevidi oni, tak plasmy neblikaji a tecka.
  • ta 30 fps koule vypada jak z mlhy, ta 60 fps krasny jasny kontury
  • me tvrdili lidi, ze nemuzu poznat ani rozdil mezi 60hz a 100hz obnovovaci frekvenci na monitoru a svete div se, poznal jsem to (taky mi to argumentovali vyznavaci 24 snimkovyho dogmatu, ze oko vic nepobere)
  • 24 snimku jako standard vznik v dobe, kdy se natacely filmy na kotouce, to tim kolega chtel rict (4x vetsi naklady)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší