Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tam fyzika ale je, akorát ne taková jak by sis příl, o tom to NFS je a bude, je to casual mainstream arkádovka, GTA5 nikoliv, máš li rád NFS (dobré díly) tak budeš mít rát i tohle, jestli ne tak si hater, máš tolik možností v závodních hrách že nemáš ani důvod tady bulet, podívej se třeba na space sim žánr jak dopadl, vyšlo X Rebirth a je to krom EVE Online momentálně jediná nová hra tohohle typu (a EVE má akorát datadisk, jinak už je taky pěkně stará)
  • To je jak parky s 0% masa. Kdyz je "vsichni" stejne koupi, nema smysl delat lepsi. *3*
  • Ty vole proč,proč ???? nechapu co v těch hlavach maji dpč ,tak pěkna grafika a oni stoho udělaji takovou blbost,však ten jizdni model toje strašne vole to je jak by na tim někdo přemyšlel 10 sekund a hned to hodil do hry,k*rva co bych dal za underground 2/3 v tehle grafice,vysvětli mi někdo proč dělaji takove hry??neřikejte mi že to někoho baví a už vubec nechapu jak to muže bavit ty lidi co dělají tu hru,buď to lidi co na tom dělaji nemaji víc než 15 nebo nwm :D každopadně je to fakt divné , *1* ,
  • Odulin
    *1* *1* *1* Jistěě.
  • Jo, tak recenze plna emocnich vylevu a poetickych popisu, dozvidame se jak to recenzent prozival, jak na to reagoval organizmus... Hotovy orgazmus arkadnika.
    O samotne hre jsem se ale vice dozvedel v diskuzi. Neni to divny?
    Tedy ne ze bych to chtel hrat. *1*
  • 8 ... 8 ?!! .. ty vole markedingove oddeleni ea se zase vyznamenalo...
    Ale dobre vedet ze vsechny recenze od vas mam ignorovat...

    Fakt se uz zamyslete nad sebou
  • gurus
    hrál si to ?
  • 30 fps je neco jako vykrik "epileptickej zachvate, pod si pro me" *5*
  • Keyz
    Jo, vys*li se na to *11*
  • MickeyMutant
    Kdyby byla závodní hra černobílá, nadával bych, ale hrál bych ji, pokud by za to stála. Kdyby k tomu byla v polovičním rozlišení, nadával bych mnohem víc, ale hrál bych.

    Jestliže běží na monitoru půl metrů od očí ve 30 fps, nehrál bych, ani kdyby to bylo to nejbarevnější, nejdetailnější a nejzábavnější letošní závodění. Tolik k preferencím. Je mi líto, že Ondřej Švára je má nastavené jinak.
  • Mě dostávají ty rozdíly vždycky mezi low a high, při pohybu to snad člověk ani nemá šanci zaznamenat. Celkově ta grafika je dost zastaralá, programátoři jsou tak neschopní nebo nevím, to přece i na těch blbých konzolích z toho musí vymáčknout mnohem víc. A na PC to je výsměch + ten 30fps lock nesmysl z konzolí, vážně, ukažte mi hňupa, co za tohle vysolí litr :D
  • Normalne NFS, da sa zabavit ale za tie prachy to rozhodne nestoji.
    Back to GTA .:)
  • Hru mám už asi týden, ale čekám na no origin crack, každou chvíli bude, jsem na to docela zvědavý, ale co jsem zatím četl, tak prý nic moc, zdejších 8 mě nepřekvapuje, stejně tak "Jeďte chvíli Head to Head, ale jakmile uslyšíte sirény, dostává se ke slovu i Pursuit a obě výzvy najednou běží simultánně." ehm? Navíc hrát to jako konzolista s 30fps, snad s tím EA něco udělá, nejenže vydávají čím dál blbější hry, ale teď už i (BF4), čím dál sprasenější... přeju jim, aby to nikdo nekupoval.
  • Nahanacky policajtov s cestnymi piratmi su total okopirovane z Hot Pursuit, vratane trati. Singleplayer postrada inovaciu. Kedy konecne spravia Undeground 3?????????
  • Grand theft auto 5 je taky arkáda jak řemen a je tam funkční fyzika. To neznamená, že když je hra arkádového ražení, tak by měla naprosto ignorovat fyziku.
  • workaround mluví sám za sebe, ale nikde jsem se nedočet jak je ta hra náročná.
  • V poslední době jsi ty jediný, kdo tu u VŠECH článků mudruje. A narážka na komunisticou generaci, no soudě podle tvého vyjadřování bych řekl, že podruhé opakuješ devátou třídu, a proto by ses neměl vyjadřovat k věcem, o kterých nic nevíš a které jsi nezažil.
  • taky proto se tomu říká workaround a ty nikdy nefungují přesně :D o tom že musíš mít přesně 60 vím, ale jak je ta hra náročná ? já ji nemám, takže netuším
  • chceš fyziku ? jdi si zahrát simulátor, jelikož si nepochopil že tohle je !!čistá!! arkáda ;), ohánět se tady videem co ukazuje prvních 10 minut hry je irelevantní, TB je fakt nekompromisní (a s těma 30fps má pravdu), ale to z něj nedělá boha
  • pekne, ale na 144hz monitoru si porizovat ocni ku*vitko nehodlam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit