Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • resshi
    Tohle platí jen pro mašiny, které nepadnou pod těch 60fps, jinak se to zase dojebe.
  • Jack1947
    To je smesne, deti by uz si meli uvedomit ze nejde jen o jejich nazor a jsou i jiny lide nez oni.
  • NFS pomôže už iba RUN 2 alebo štíl GTA *1*
  • Run neuražaj to bolo jediné NFS od prveho most wanted čo adrenalin dvíhal v jazde a zažitku z jazdy
  • Keyz
    Pak, že je potřeba PC super mega dělo za 100.000 Kč aby šlo hrát hry ve Full HD v kvalitě lepší jak na konzoli.
    http://www.pcgameshardware.de/Need-for-Speed-Rivals-PC-257305/Specials/Need-for-Speed-Rivals-Test-Benchmarks-1097929/

    *1*
    Skoro každý stroj to rozjede na 30 FPS.

    + porovnání 30/60 fps ve této hře.
    http://www.pcgameshardware.de/Need-for-Speed-Rivals-PC-257305/Videos/Need-for-Speed-Rivals-PC-Version-30-Fps-vs-60-Fps-im-Video-1098347/
  • Keyz
    Next gen pařba na PC. Vrchol technologie.
  • Keyz
    To je tak subjektivní recenze. Autorovi to prostě nevadí= podle něho to není špatně, tak to nepromítne nějak výrazně do recenze.

    Přitom objektivně 30/60 fps je znát a hlavně u závodů a dalších rychlých her. Ovládání taky asi super pro uživatele PC s klávesnicí a myší, a idiotská videa kde ujedeš metr a hra radí jak máš jet jsou asi taky vlastně OK. Proč ne?
  • trolo
    urobit nepreskocitelne cutsceny a tutose je hovadina az to boli
  • trolo
    LOL ze 8.

    "Rivals přinášejí do série Need for Speed překvapivě mnoho inovací a zábavy."

    jj inovacia ala 60FPS zdvojnasobi rychlost hry. nejde preskocit intro, stupidne tutorialy, nulova fyzika aut, jazdny model lodi atd atd.. staci si pozriet video od TB.

    neskutocna zabava ano. no to je mi teda recenzia asi ste hrali nejaku inu verziu z paralelneho vesmiru
  • recenze ma zacit: Hra je locknuta na 30 fps a tim nesplnuje zakladni pozadavek zavodni hry. Dekujeme, nehodnotime.
  • Ok, technicke problemy stranou, jaka je hra samotna? Hral to uz nekdo?
    Zatim jsem videl jen videa ale moc mne to nebralo. Jizdni model mi pripadal jako z PS2 a celkova hratelnost a zabava - ukoly atd dost nezajimave. Chtel bych slyset nazor ostatnych.
  • Keyz
    Moje řeč, pak není tlak na tvůrce v ničem. Na PC to sice někdy zachraňuje komunita ale to není vždy možné. Opravu lepší to pečlivě pozorovat když nejsou dema a pak se na to třeba vykašlat a koupit třeba tu indie hru apod.

    Tedy 2 nexgen věci co jsou taky na PC jsou technicky na ho*no na PC. To je zajímavý *1*
    Jedná se seká skoro všude i když na to nevypadá a další jede všude pomalu, protože to je tak nastaveno.
  • Need for speed už jebu. Asi i dost z principu.
  • C-BEAM
    30fps v závodnej hre je výsmech.
  • walltar
    Ona je podle mě škoda, že i dost lidí je ochotno to přejít ... prostě je potřeba říct "tohle ne!" a nekoupit takovou hru. Indie hře, která stojí 10$ technickou stránku klidně prominu (i když lock na 30FPS bych asi nerozchodil ani tam) ... ale musí v ostatních stránkách být o to lepší. Ale AAA titul nemá omluvu ...
  • Keyz
    Co je smutné, že udělat základní port aby byl slušní není nijak složité (vyz jak rychle jsou patche venku co to upraví od lidí anebo tvůrců).

    Nastavení čudlíků debilní, to samý krkolomný pohyb a komedie okolo FPS tomu dává korunu. 30 anebo 60 nic mezitím ani nad tím mít nesmíš jinak se to podělá...

    Škoda, že recenzent byl tak mírný a je to vlastně OK....
  • walltar
    Žeby nové opatření proti pirátství? Protože pokud pojede Watch Dogs na 30FPS, tak se nebudu ani obtěžovat ho stahovat. Myslím, že to je jeden z hlavních důvodů proč hru odepsat jako odpad. Pokud nemají zájem udělat port pořádně, tak ať ho nedělají vůbec. Já si rád semtam nějakou hru z konzole rád na PC zahraju, ale ne budu lim platit za nehotový šunt.

    A jinak se CBmu nediví, že natočil co natočil ... pokud hra za takovou cenu předvede to co předvádí NFS, tak nemá cenu jej rozebírat. Jediné co má cenu je hodit ji do koše. Vždyť ten člověk nadává, když mu hra nejede 120FPS ... Stačí upozornit lidi aby se od takového šuntu drželi dál, netřeba to rozebírat do podrobna.
  • JohnyTheZik
    Sorry, videa od CynicalBritta mam celkem rad, ale zrovna tohle na NFS je smesny, ve spatnym slova smyslu.
    Vlastne tam vubec nic neukazal, mohl na zacatku rict, ze bude jen nadavat na lock na 30 fps a na nepreskocitelny videa, nemusel bych na to vubec koukat. Jestli to je duvod, proc hru takhle hanit.. Guess what -> Watch Dogs bude pravdepodobne taky bezet jen na 30fps...
  • Keyz
    To neřeší. Pak musíš mít zase přesně 60 FPS.
  • + zprasená grafika .. stejně jak Battlefield 4 to nevypadá. Je to pěkně prasáckej port z konzolí. Žádný vyhlazování fps lock a LOD na dálku hrůza a co mě nejvíc se*e je ten jakože 3D efekt u stromů nebo u hran hor atd . děs

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit