Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne tak isto. 30 fps sa mi zdá byť úplne plynulé, ako v tom problém naozaj nevidím. Problém je v tom, že niektorí pisálkovia to ani nevyskúšali, ale znechutení predchodzími dielami to hneď zavrhujú. Ale dobre im tak, aspoň si to nezahrajú, ja som fakt rád že to vyšlo, nikdy by som to nebol čakal že NFS ešte niekedy vstane takýmto NEXT GEN spôsobom z mŕtvych *4* Teraz si s nimi už robím čo chcem, za jeden závod viem nazvierať bezproblémov aj 300 tis bodov a to ma môžu naháňať vkuse, takmer vždy sa ich strasiem. Ja som už level myslím 17 *4*
  • Naprogramovat rychlost hry na základe FPS je hovadina až to bolí
  • když už zbraně, měly být jak z rollcage :-P
  • Odulin
    Kdo ma chut, muzem se tam potkat.

    --> Origin nick: CZOdulin
  • Jack1947
    Expert na recenze, jenze nenapsal nikdy sam zadnou recenzi a zato vi jak recenzent hodnoti a nesouhlasi s nim v zadnem pripade tomu se rika svoboda slova, jenze to tahle tva komunisticka generace nezna, nelibi nekupuj. Smir se s tim i kdyz je to pro tebe horka porazka. *3*
  • Čo to jako je?! Pustím hru a musím pozerať 2 dlhé, nudné a afektované cutscény (to by som im ešte odpustil keby sa dajú preskočiť). Výber polície alebo závodníka... kde som to len videl? Prolog/tréning jak pre dementov ktorý sa dal vysvetliť aj počas "jazdy" a nie o tom robiť samotnú cutscénu. Prepracovaného tuningu sme sa zase nedočkali namiesto toho pridali nejaké pikačoviny typu EMP. To je totiž to čo závodná hra potrebuje! "Next gen" hra ktorá je locknutá na 30FPS (a po unlocku je zrýchlená)... k tomu nemám čo dodať. Optimalizáciu vývojári nepoznajú už dlhšiu dobu asi to "oddelenie" zrušili (hra sa trhá rovnako na Ultra ako na Low). Keď si chcem pauznúť hru kôli záchodu alebo prenastavení hry stlačím ESC, zobrazí sa menu.... ale počkať prečo hra beží dalej? Hru som hral 2x asi po 15 minut a som sklamaný a znechutený... Posledné NFS ktoré stálo za to bolo Carbon. Moje hodnotenie je 4/10. Jediné čo môžem pochváliť je soundtrack ktorý mi sadol dokonale.

    Anglicky znalý ľudia si môžu prečítať skutočný review hry tu:http://www.metacritic.com/game/pc/need-for-speed-rivals/user-reviews
  • Mne tak isto. 30 fps sa mi zdá byť úplne plynulé, ako v tom problém naozaj nevidím. Problém je v tom, že niektorí pisálkovia to ani nevyskúšali, ale znechutení predchodzími dielami to hneď zavrhujú. Ale dobre im tak, aspoň si to nezahrajú, ja som fakt rád že to vyšlo, nikdy by som to nebol čakal že NFS ešte niekedy vstane takýmto NEXT GEN spôsobom z mŕtvych *4*
  • Jack1947
    Nojo., to je mozne a treba pockat na Update co to opravi, nevim jak se chova PC verze ale jelikoz jsem hral The run na pc tak si dovedu predstavit, tam mi to lezlo na nervy to trhani co uz bylo v HP jenze to nema s ovladanim nic spolecneho.
  • Odulin
    jezdim na gamepadu
  • Jack1947
    Ano jsem velmi slaby jezdec, no nerikej ja fakt o opravnach nevim *4* diky za radu jezdil jsem dost dlouho s jednim autem ze zacatku kdyz uz jsem mel otevrenych aut vice, protoze jsem nenedel ze se da "banknout" i tak mi ta policie obcas leze na nervy a to uz jsem na 12levelu.
  • Tiež som sa čudoval keď dostalo LoU 10/10. Prešiel som to a tak tupú AI som ešte nezažil. Plus super úzky tunel a 10/10 ???? *16* To bolo teprve penez ! *11* LoU by som dal objektívne 5/10 a RIVALS jednoznačne 8-9/10. Taká je pravda, ktorá asi bude bolieť. Koho tá pravda zabolela ? Podte mínuskovať ovečky ! *4*
  • Recenzent před dvěma měsíci udělil perfektnímu Europa Universalis IV 9/10. Jen tak pro informaci. Je to zřejmě pan Nekonzistentní.
  • Odulin
    Tak chápu, že každýmu se to líbit nemusí, ale já si fakt nestěžuju. Myslím, že se tenhle, v podstatě jednoduchej koncept povedl....a zamek na 30 mi tu radost fakt nekazi. :D
  • edit... k ježdění ti stačí klávesnice, nebo máš gamepad / volant?
  • Tak taky stahuju abych si vyzkoušel optimalizaci (na svém 7 let starém PC.... :-/ ) ale od NFS 5 je tohle jediný díl, který mne zaujal a jestli to rozjedu, tak kvůli MP kupuju... A EA nemám rád pořád.
  • Imbecil. Nepreskočivé videá boli na začiatku prvých 5 minút. Hodnotenie je adekvátne, dokonca by som povedal že v dobe kedy vychádzajú samé akože "next gen" grcky je 8 ešte aj málo. Je to pecka ! *4* Už roky ma nechytila žiadna hra tak ako táto.
  • Moja reč, presne to isté som spravil aj ja. Sám tomu nechápem, ale takúto pecku som nečakal. Neviem sa od toho odtrhnúť. Ale vysvetli to tupcom čo na to kydajú na základe videí a ich vlastnej zakomplexovanosti. Nevedia o čo prichádzajú, ale dobre im tak *3*
  • smejki
    ano, hádají, protože autora nenapadlo se v tom vrtat, aby si odemkl fps. Proto je podplacený a břídil.
  • Pilgrim66
    Jak může dát Games hře takhle vysoké hodnocení (ať nejsem obviněn z toho, že se hádám o čísla), co je loknutá na PC na 30 FPS a nutí člověka dokolat koukat na nepřeskočitelná 5 minutová videa.

    Nepochopím
  • Ty si odpad ! Na základe toho videa z prvých 5tich minút hodnotiť hru ? Áno, aj mne to liezlo na nervy, že mi to za každým zastavý a vysvetluje, ale potom to celé začalo ! Je to perfektná hra a osobne som takúto pecku nečakal. Všetci čo na to kydajú a ani to nevyskúšali sú zakomplexovaní idioti, hento video je aj nejaké zrýchlené, možno to má chlapík fixnuté na 60 fps čo je nejde v poriadku, v 30 fps je to úplná paráda, nič netrhá, nič nelaguje, je to rýchle a plynulé. Samozrejme že by som prijal viac fps, mám nadupaný PC čo by zvládlo aj 80 fps, ale ako hovorím, ide to parádne aj na tých 30 fps. Nie ako GTA V na ps3 čo seká jak krava, miznú tam autá....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit