Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přibalují k tomu kondomy? Protože zákazníci by se měli chránit, když je někdo takhle oj****... Naprsto bezpředmětný zámek na 30 FPS.

    Kdo si to koupí by měl dostat přes hubu, protože je totální ovce a díky takovým spěje trh s hrami tam, kam spěje.
  • Odulin
    Stručně. Stáhnul jsem, zkusil a kvůli all-drive další den koupil. Vůbec nelituji, je to povedený koncept a tenhle díl za poslední roky řadím k těm lepším.
  • ucho
    zase se tady děti hádají o čísla? :)
    no každopádně jsem rád, že je tady opět zajímavé NFS. rozhodně časem pořídím. díky za recenzi.
  • Uzamknout FPS na PC je takova hovadina až to bolí......
  • Rivals si zaslúži aj viac ako 8. GTA V sa môže hanbiť, ten istý zastaralý engin čo v štvorke a čo je hlavné, miznú tam autá. Skús sa len tak prejsť so svojím vytuneným autom, odparkuj ho vedľa iného, presadni, zajazdi s tým druhým a po chvíľke sa vráť k svojmu vytunenému. Je fuč. Takže moc by som z áut v GTA nevysadal *3* Plus to ide na ps3 tak v 25 fps a viditeľne to seká. Ale áno, máš pravdu, ak by to nesekalo a ak by autá nemizli, GTA V čo sa týka áut a jazdenia je super, ale čakal som od toho viac, minimálne že bude posun aj v grafike a že to teda bude minimálne aspoň na nové konzole.
  • Tak potom si asi veľmi slabučký jazdec, alebo si si nevšimol opravovne ? Mám odohratých cez 10 hodín a stalo sa mi možno raz, aby ma policajti chytili. Hlavne keď do save hausu vieš ísť a uložiť si body aj keď ťa naháňajú. To že je polícia agresívna je len dobre, je to výzva a ja si s nimi robím aj tak čo chcem. Mám na komplet vytunenú GT3jku, nemajú šancu *3*
  • michaliuz18
    sledujte to video co sem dal mahcake
    a nielen to video tato hra je proste odpad a zas vidno jak pripeceno sa hry hodnotia
    teraz je ale v mode taketo hry kde staci drzat W a prejst celu trat bez problemu len oskreta kapota
    tak jak COD aj NFS je hnus a zrac penazi pre deticky
    pomaly ale isto aj BF
  • Práveže pri tomto NFS je to hodnotenie namieste. Predošlími dielmi ma NFS séria odradzovala natoľko, že som takmer urobil chybu a nevyskúšal RIVALS. Je to geniálna hra, povedal by som že z pomedzi tých prezentovaných "next gen" sračiek je práve RIVALS najväčším next genom. Perfektná grafika, perfektné prostredie, perfektné ovládanie, a neskutočne perfektný MP a SP v jednom. Po stiahnutí, vyskúšaní a následnému odpadnutiu z tejto genialitky som si nemohol dovoliť nekúpiť to. Minimálne takto by mali vyzerať NEXT GEN hry, samozrejme že to má aj chyby, ako slabý vizuálny tuning, pohľad c cockpitu a z kapoty chýba, čomu priznám sa nerozumiem, že prečo to tam už nemohli dať, ale aj napriek tomu je toto NFS naprostá pecka, na predošlé diely som nadával, priznám sa že som ich stiahol a po pár minútach vymazal, ale toto ??? Po pár minútach hrania som vypol ale len kvôli tomu aby som to rýchlo objednal ! *14*
  • Opět naprosto nesmyslná recenze plná blábolů. Tentokrát ale hodnocení nespraví ani vaše obvyklá dvoubodová přirážka pro populární herní značky, a to ani zdaleka. Tohle že je na 6/10? Jízdní model je možná lepší, než loni, ale stejně stojí za velké hnědé guwno, a s autem nemá pranic společného. Technické provedení hry je katastrofální a bude ještě terčem mnoha vtipů. Politika považovat hráče za retardovaného idiota se rok od roku vyhrocuje, přestože už dávno překročila únosnou mez. Hybridní singleplay/multiplay celkem zajímavý. Výsledné hodnocení 2/10. Jeden bod přidám, pokud bude napraveno ono naprosté selhání v technické oblasti.
  • No to je teda mazec.
  • strabo
    Asi jsem to měl dopsat, na Gamepadu jsem hrál i Grid, Dirt 2-3, WRC 4, v časech před volantem i NFS:Shift 1-2, vždycky jsem byl schopen si nějak poradit (třeba nastavením citivosti atd což tu např naprosto chybí) a nakonec se danou hru naučit hrát. Ale tady ať mám jakýkoliv auto tak má řízení prodlevu cca 1s než zareaguje na pohyb páčkou, buď jde o fičuru jak pseudo-nahradit pocit reality (což teda u NFS nechápu) nebo je chyba techického rázu a proto se ptám.
  • Vydělte hodnocení dvěma a dostanete skutečné, nezkreslené hodnocení této nepovedené hry.
  • Jack1947
    Jen si myslim ze ac policie se chova realne je zbytecne agresivni az prehnane obcas a nejvice nastve ty jeji nenadale likvidacni narazy ze zadu v tu dobu clovek dostane zlost. Kdyz ujezdi treba pres 100k sp a jeden naraz do zadku znamena ztratu vseho je to velmi neprijemne aspon ze policie se snazi honit i ostatni ucastniky i kdyz je hrac vetsinou znevyhodnovan jak tomu byva zvykem ze vsech nejvice. Zbrane jsou na tolik dulezite ze se bez nich neda takrka obejit, pouziva ji
    je protivnici i policie byl by clovek sam proti sobe kdyby je nevyuzil take.
  • Jack1947
    Vzdyt to zalezi na autu, kdyz je rychle auto citlivost v zatackach je ponekud vetsi zato u silne obdoby muscle je rizeni tuhsi. Jde taky o zvyk, kazde auto se nejen chova trochu jinak a prilnavost k silnici ma jinak resenou ale taky vlastnosti a zvlaste treba na mokre vozovce jde do smyku oproti jinym co jeste muzou pritom "poslat" protivnika k sipku. Chce si to vybrat (ale ne zvykat na jedno auto) . Jenze pokud moc na gamepadu Xboxovem nehrajes tezko ti rict co a jak.
  • strabo
    Hrál jsem cca 4h a zaboha si nemůžu zvyknout na prodlevu řízení. Hraju na Xbox ovladači a je to hrozná pruda. Má někdo podobný problém nebo jsem sám?
  • Tak od noveho nfs som nic necakal toto prekvapilo oproti tej blbosti ako mw2 je to krok k lepsiemu konecne schopny jazdny model kde maju auta aj vahu a neni su z papiera. Dalsia vec co nechapem preco od cca nfs hp3 vyhodili moznost zvolit medzi auto/manual prevodovkou. Grafika je nadherna oproti run sa naucili pouzit frostbite no a tie zbrane si mohli odpustit:D Len problem vidim v GTAV ktore ponuka vsetko co nove nfs + tuning ala nfs u a da sa vystupit z vozidla tak neviem ci si to zasluzi 8...
  • hehe tahle hra neslyšela o optimalizaci
  • Mahcake
    *3*
  • nekromant33
    Takhle z popisu se to zdá (až na ty zbraně samozřejmě) docela fajn. Přeci jen ale před nákupem alespoň vyzkouším demo abych... WAIT A MINUTE!
  • walltar
    Zaslechl jsem, že se hra vyloženě podařila.
    http://youtu.be/eDA37BmvNwM

    EDIT: Tak Mahcake byl rychlejší. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit