Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    Tak zase dobry :)..
  • michaliuz18
    fps mi je jedno aj AC 4 mam na 25 fps a hram sa
    dobre uvidim aky je nfs skusim to osobne a ptm napisem no o nic lepsie to nebude
    z dojmov som uplne skepticky
  • nekromant33
    doufám že angryjoe udělá recenzi
  • Jack1947
    Stejnej rocnik ale tak sprostej a vztahovacnej, zaroven agresivitou kypici to se jen tak nevidi.
    Jedna vytka proti jeho osobe, hned je chaos ve meste. Pani. Nestacim se divil BTW ja te mel za nakyho zapsklyho komouse a ty jsi stejne stary. To je gol. Muzeme se bavit normalne ale zrejmne saham pod tvoji uroven jak jsme se jiz presvedcily. ( budiz ti utechou ze si naklikas plusko minuska a pomuze to tvemu jiz tak zranenemu egu).
  • -GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60.0
    a EA už na tom prej pracuje
  • Docela mě to zaujalo, ale s 30 FPS si to můžou strčit do zádele.
  • 6/10 když nešňupáte koks...
  • nejhorši hra jakou sem za 10 let hrál.jediná dobrá zpráva je že horší už to být nemůže :D 0/10
  • Tak pověz tvoje letošní oblíbené hry ať se zasměji. Last of Us není na 10/10, ale z letošní bídy je to silný nadprůměr!!!
  • to jako proč?:)
  • Miserius
    No super... Já se tu (asi jako jedinej *1* ) zastavam Most Wanted 2012 uz od vydani a to hlavne diky propojeni singlu a multaku... Jestli tohle je jeste lepsi tak musim pořídit... Doufám, že to bude mít na ps3 více lidí z games, můžete si mě přidat (hilts663 - pořád tam mam muj ksicht na billboardech a jako avatara, ani nevim jak se to tam dalo a jsem linej to měnit, to jen aby se někdo nedivil - v Most Wanted se tam na pár z vás ksichtim už dlouho *1* )
  • -GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60.0
    workaround než si EA uvědomí, že PC není konzole...
  • walltar
    No tak já bych třeba hru co jede na 30FPS ani nestahoval ... to je bezcený nehratelný odpad co nemá na PC co dělat.
  • 1. Narodil jsem se v roce 1991 ty nevzdělaný lemple.
    2. Recenze je jednoduchý žánr. Být tak strašidelně nekonzistentní během 2 měsíců je KOMICKÉ.
    3. Nelíbilo, nekupuju.
    4. Pro mě je jediná hořká porážka, že ti nemůžu přidat 25 bodů IQ, abych se s tebou mohl rozumně bavit.
  • GlaDOS
    To je jedno, jestli jde o simulátor nebo arkádu. Na jakoukoliv hru s rychlým pohybem je 30 fps málo. A svázat vykreslovací kód s herním je extra prasárna.
  • B.o.b
    Ondřeji asi jsi mě přemluvil. *4*
  • No ja teda neviem, nie som ziadny hardcore závodník, ale mne vpodstate každé nfs okrem Run prišlo ako fajin pohodové občasné zazávodenie si. A toto Rivals mi príde úplne vpohode. Nechápem rovnako prečo niekomu tak strašne vadí lock na 30 fps, veď to neni žiadny simulátor ktorý vyžaduje extrémnu presnosť, optimalizácia super, na 4 roky starom PC mi všetko beží na tých 30 fps na full, žiadne frame dropy, keby locknú toho neoptimalizovaného nového Assasína, tak by som bol len rád...Tým nechcem povedať, že som za lockovanie fps, len radšej budem hrať všetko v konštantnom framerate ako keby to má skákať hore-dolu. Jo a grafika nemá chybu, okrem katastrofálne soundtracku, ktorý som vypol a už nikdy nezapnem, super diel.
  • Jack1947
    Muze, proc by nemohl znas vubec toho experta Trisektora uhlu jen aby jsme byli v obraze. Kdybys znal vedel by si ze mudruje dost casto.
  • Tak už v Counter-Striku je totálně marný, pokud má jeden hráč ping 50 a druhý 5, s takovou odezvou ten první nemá v přímém souboji šanci. Takže ten zámek pro konfrontaci hráčů chápu. Pokud jde hra plynule, tak žíly nevytrhne.
  • davidBray
    to, že někdo není kuchař, neznamená, že nemůže o naservírovaném lejnu říct, že je to prostě jen naservírované lejno. Podle tebe - nejsi kuchař tak mlč a žer... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit