Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikoli soudruhu, spravny reseni je jim to chodit nahlavu, a pozadovat vraceni penez, coz je presne to, co bys udelal s tim autem. A taky presne to, na co mas minimalne v Eu zakonej narok.
  • BohumilCisar
    Takže chceš říct, že správné řešení je prostě s tím křápem jezdit a ještě víc se vztekat?
  • BohumilCisar
    Ano, je to ostuda a autoři o tom ví, ale ječení v diskusích ničemu nepomůže.
  • ucho
    že je rozbité sejvování ještě půl měsíce od vydání je celkem průšvih. můj názor.
  • Takových mopslíčků, co mi oňafávali kotníky, jsem za ta léta, co tu jsem, zažil řadu. Všichni si časem uvědomili, že se chovají jako troubové. Taky tě to čeká. *4*
  • Jo, nadzvedne. QED. *4*
  • JJ, řidiči by mohli mít trochu více trpělivosti a když vidí, že nově koupené auto je rozbité, tak prostě nejezdit a počkat, až to automobilka spraví. *1*
  • BohumilCisar
    Tak oni prezentovali nějakou svou vizi, kterou jen vyrenderovali v Cryenginu, nebyla to funkční hra. To, že tam ta velká bitva nakonec není, má nějaký důvod a určitě ne takový že by si řekli "kašlem na to". Podle mě to buď prostě nebylo technicky možné a nebo to bude v nějakém DLC. Každopádně jestli jsem to správně pochopil, tak nakonec nám naservírovali 3x větší hru, než bylo původně v plánu a to je podle mě důležitější než to, že tam není velká bitva, která by nejspíš se současnou inteligencí NPC vypadala zvláštně *1*
  • S tím darem je to nesmysl. Revokovat dar lze pouze pro nevděk, pokud obdarovaný nesplnil podmínku, vymáhá se právě to plnění stanovené podmínkou.
  • To vím. Mě vadí že se odlocknu a pak mě to samo lockuje a tedy se furt musím odlockovavat. To mě dělá furt v boji s více lidma
  • BohumilCisar
    Já jsem v kontaktu s Warhorse a komunikace je úlpně v pohodě, už jsem jim pár bugů nahlásil. Jsem taky mezi poškozenými, protože mně taky přestaly fungovat všechny autosavy (savy ze sejvovice fungují). Hráči by mohli mít trochu více trpělivosti a když vidí, že je hra rozbitá, tak prostě počkat na další patch, na kterém se usilovně pracuje.
  • Hanzales
    "Řešení" Nedokončit ten quest, uložit a počkat na ten 1.3 patch.
    A patch 1.3 je na PC blízko (snad do konce týdne?) a pro konzole tou dobou půjde teprve k certifikaci (+1 týden i víc?)
  • Hanzales
    Chuck Norris profičel celou hru i s vedlejšími aktivitami za minutu třicetčtyři, couvajíc na koni jen ve spodkách a s bylinkami v rukou ;o) Žádného protivníka samozřejmě nezapomenutého pověšeného nahého na nejbližší větvi za levou nohu.
  • ucho
    p4tch3
    Same problem, i was send mail to game support. 38 hours of gameplay…

    Drcarter
    Same sh*t here on ps4 pro. After Robbery quest, none of my savefiles work. 44 hours for nothing. Supportmail is out. I am angry and sad because i loved this game… Cry

    slife
    Same problem here. The game doesn’t load any save file. 35 hours wasted.
    Palen
    I’m having the same problem. Any save just loads to about 25% and freezes.
  • ucho
    Gamingman (PS4)
    And another couple days have passed and still no word from Warhorse on this issue regarding the texture popups. Come on Warhorse answer your customers dont be another ubisoft
  • Tahle část se mi na KC:D fakt líbí. Všechny ostatní hry nám podsouvají, že i obyčejný vidlák, kterému se do ruky dostane meč, se po pár seknutích stane mistrem mečem. V reálu ale z vidláka šermíře neuděláte bez nějakého (dobrého) učitele.
  • jamar28
    Takže vlastně hře vyčítáš vlastní netrpělivost se to naučit?
  • Jakmile tomu hráč trochu dá a zaskočí si za Bernardem pro nějakou tu lekci navíc, tak je z něj hotovej řezník a krájí to hlava nehlava :-D Není větší orgáč než zasadit pár pěkných ripost a posledního zoufalce si pěkně povodit a zakončit ho profackovacím kombem :-)
    Navíc targetování mezi nepřáteli lze více než jedním způsobem - která hra to má? Klasickej tab - zde je dokonce možnost uzamčení pouze na jednoho nepřítele, to aby vám autotarget nedělal neplechu. Další možnost je ryhlé odemikýnní pomocí shift nebo středového tlačítka na myši :-)
    Rychlé, efektivní a smrtící...
  • tak to fakt nemohu souhlasit, jakmile tomu hráč trochu dá a zaskočí si za bernardem pro nějakou tu lekci navíc, tak hotovej řezník a krájí to hlava nehlava :-D Není větší orgáč než zasadit pár pěkných ripost a posledního zoufalce si pěkně povodit a zakončit ho profackovacím kombem :-)

    Navíc targetování mezi nepřáteli lze více než jedním způsobem - která hra to má? Klasickej tab - zde je dokonce možnost uzamčení pouze na jednoho nepřítele, to aby vám autotarget nedělal neplechu. Další možnost je ryhlé odemikýnní pomocí shift nebo středového tlačítka na myši :-)
  • jamar28
    Ten argument je pochopitelně naprosto správný. V souvislosti se šmejdy jsi ho nejspíš ve skutečnosti nikdy neslyšel, protože tam jedna ze stran zpravidla spokojená nebyla, když tam docházelo i k vyhrožování, zabavování dokladů a podobně. Můžeš na podobné chování poukázat u Warhorse? Ne, nemůžeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit