Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    To, že hru někdo upiratí, bych ještě dokázal pochopit. Ale že si pirát jde stěžovat na oficiální fórum, to je prostě nebetyčná idiocie :-D
    • Jestli ono to nebude spis tak, ze to ti chudaci maji koupene. Protoze ja nikoho kdo by si chodl na forka stezovat, ze mu to ci ono nejde, kdyz si to sam uwarezil, neznam. Proste to smazne jako nepouzitelne krap altenativne sosne opravenej crk. V 99% plati, ze kdyz nefunguje warez, nebude fungovat ani orig.
      • presne tak
    • spook.y
      Přesně tak! Teď jsem to chtěl napsat. Blbci *2*
      • V dnešní době zabugovaných her samozřejmě pirát nemůže tušit, že je to schválně. Takže označneí "idiocie" a "blbci" se mi zdá příliš velkohubé.
        • pirát má hlavně držet hubu a bejt rád, že může hrát zadarmo... :D ne ještě kňourat, že mu nefunguje něco, za co nezaplatil :D
        • x_ander
          Proč velkohubé? Když něco upiratíš a nefunguje ti to, tak je to tvůj problém a proč by ti měl nekdo na ofiko fóru pomáhat? Je vedlejší, jestli je to bug hry samotné, warezové verze nebo cokoliv. Ale člověk, co s tím jde na fórum a nechá se takhle nachytat, je prostě idiot, to se na mě nezlob.
          • To je pravda, zvláště když má veřejný profil a každý se může přesvědčit, že tam tu hru nemá... Otázka je spíše, že člověk chce mít možná jistotu, že ona "chyba" nebude i v draze zaplacené hře. Protože i legální verze mohou mít chyby bránící ve 100% hraní (nedávno např. poslední Batman, kde nešlo vyšplhat do trubky a dohrát misi, opravil to až patch po pár týdnech, jednalo se totiž "jen" o vedlejší misi)
      • wenceslaus
        Včera kdosi ("Jedine Patys") na facebooku sdílel, že ho hledá policie ČR. Někteří jsou proste tupci od přírody :-D
  • Corvus
    Výborně! *1*
  • bylo to obejity hned v prvnim vydani scene grupy...to nesmite stahovat ten cinskej bordel
  • Ještě, že se tu hru hrát nechystám, jinak bych v tom výtahu zůstal trčet taky. *5*
  • Ajo.... to jsou celkem pěkné "ochrany" *1* Asi musi byt vtipne, kdyz si pujdou stezovat na ofi forum.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit