Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, zase sladká generalizace aneb různí lidi mají rádi různé věci... no nekecej, fakt? Pak výstřel mimo a já jsem zlej negativista.

    Mimochodem na čí názory plivu? Plivu pouze na Absolution a dokládám to externím vysvětlením na videu. Jo a až teď na tebe, protože se pořád snažíš strhnout debatu jinam. No jo, už vám, ty budeš kovanej Redditor. To se pozná.
  • Kdybych tak tušil co meleš za bláboly ? "Btw rec byla o Absolution" já použít přirovnání nesmím ale ty můžeš ?;)
    "Asi proto ze jsem to jeste nehral, koumaku." "Me vadilo ze Stealth..." dafuq ? máš to v hlavě v pořádku ?:D
  • MrLuke189
    Poslední Hitman špatnej nebyl, ale doufám, že bude brzy vekolepé pokračování:-). Zatím se to vyvíjí správným směrem:-).
  • No to je konec tohleto. *15* Jo jo, taky se měj. *15* *15*
  • MrLuke189
    Příspěvek pro pana "(skrytá identita)". chtěl jsem původně odpovědět, tak jsem to napsal sem. Adios;-), nepotřebuju se tu hádat s děckem:-)
  • MrLuke189
    To je strašná chyba, když napíšu zkráceně jen "info" :-DDDD, zatím co ty si napsala jen "Mi" s měkkém i. nauč se pravopis, má tam bejt tvrdé a končím. Tohle je debata o ničem, ale plavím se nad tebou:-D, končím, měj se:-)
  • Co jsem napsal, je pravda. Bavil jsem se u toho a to se nepovažuji zrovna za konzumního hráče. Stealth je skvělá věc, které je zoufale málo. Mechanismy Hitmana fungovaly a hra byla podle mého názoru vytvořena s pečlivostí a invencí v mainstreamu dnes téměř nevídanou.
  • Hustokrutas Přísný k nám zavítal, za svůj sloh by jsis políček lísknout mohl.
  • přečti si to po sobě a zamysli se nad tím, prosím
  • Hral som vsetkych hitmanov a stealth zboznujem. Naj diel je u mna 2 a potom 4. Priznavam 5 bola trochu ina ale peniaze nelutujem, kralovsky som sa bavil a podla mna to bol stale HITMAN. PLUS pre mna uplne skvely contract mod.
  • ucho
    pouze nechápeš, co jsem psal. to, že se třeba ta hra tobě nelíbí, ještě neznamená, že se nikomu nesmí líbit... jsou lidé, kteří ty změny vítali. to máš stejné, jako s novým tomb raiderem. ta hra už taky neobsahuje prvky, které činily tomb raider tomb raiderem a někdo kvůli tomu nebude mít tu hru rád, to ale ještě neznamená, že je to špatná hra a že to nějakou skupinu lidí nebaví. problém tvého negativního hodnocení je ten, že pliveš na všechny s opačným názorem. já ti neberu, že se ti ta hra nelíbí. nic tě však neopravňuje k tomu, abys znevažoval názory ostatních, třebaže opačné. pak to z tebe dělá pouze negativistického hulváta...
  • O původní Hitmany jsem se jen tak otřel, ale Absolution byla podle mého skvělá pařba. Na nejvyšší obtížnost a s pouze stealth přístupem dávala hra dost zabrat, design lokací byl perfektní, grafika super, AI velice dobrá, každopádně si to dám někdy znova a víc takových her, prosím. Třeba mise s kukuřičným polem byla jedna z nejlepších věcí, co jsem ve hrách za poslední dva roky viděl. Zajímalo by mě, kolik plaček, co tu fňukají nad tím, jak to nebyl Hitman, napálilo plnej počet takovým papundeklovým recyklátům, jako byly poslední Battlefieldy, nebo CoDy.
  • MrLuke189
    Nauč se psát chudáku :-D
  • No ty vole, jestli to myslíš vážně, tak končím. *15*
  • MrLuke189
    Vy taky neumět koukám, když vy psát "Mi", píše se snad "my" ne? Máte tam chyby.
  • MrLuke189
    Neumět česky, já mluvit vietnamsky.
  • Mi neumnět čezky?
  • Pod tenhle nazor bych se mohl podepsat.

    Hru jsem si koupil ted ve slevach za 5€, po prvnim dohrani kampane sla hned z disku. Za tu cenu toho urcite nelituju, ale na Blood Money to v zadnym pripade nema.
  • Jo, já vím, v dnešní době se nesmí cokoliv negativně hodnotit. (Kromě několika speciálně vybraných vyvrhel-her.)

    A když už někdo udělá recenzi ve které jasně popíše a přímo demonstruje, proč jsou některé hry sračky, tak se upejpavci začnou snažit to uhrát do autu kecama jako "měl jiné očekávání".

    Takový kecy si strč někam.
  • Není to Hitman, ale špatná hra to teda rozhodně není, hlavně v plejádě neoriginální AAA titulů. Jakýkoliv odklon od konvence se cení. Jen to jméno mohli alespon změnit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit