Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já naopak jako fanoušek hlavně prvního a druhého dílu zklamán nejsem. To co předvedli v Absolution se mi vůbec nelíbilo a byla to po dlouhé době hra, u které jsem opravdu litoval koupě, i když to bylo jen sedm stovek. Takhle raději už ne.
  • Ale houno, prostě udělali z geniální hry další akční výblitek
  • MrLuke189
    Mohl by bejt další díl, podle dosud posledních info, to by z tohlo bejt výborné pokračování.
  • lol, sak absolution bol paskvil jak prase. velka cierna skvrna na celej hitman serii
  • Jako fanoušek celé série jsem zklamán. Na druhou stranu raději zrušit, než mít paskvil, který by se honosil názvem Hitman.

    Pokud byl Absolution posledním dílem - s touto pentalogií byla setsakra dobrá jízda! Díky za desítky hodin zábavy.
  • Já si přes injector upravil AI aby byla podobná jak v HBM a na zábavnosti to přidalo dokonce si i konečně můžu vklidu vyslechnout z blízka plno rozhovorů co bych normálně neměl šanci vklidu vidět/slyšet .. a dokonce namě reagujou pozitivně že mě to sluší atd a né hned hey pal come back! *2*
  • ucho
    to, že se někomu nějaká hra nelíbí, ještě neznamená, že je to s*ačka. prostě měl někdo jiná očekávání.
  • A her to tak, že chápu změnu některých mechanik kvůli pokroku a většímu zájmu hráčů. Neber to doslovně, ale přihlížej na "obvious" změny.
  • Přesně jak říkáš..mě Absolution bavil moc a po časem sem si to chtěl dát na velké TV tak sem si pořidíl originálku na Xbox a nelituju :)
  • Ronox
    24 eso Rimmere. Bavím se o hratelnosti. NPC byla stejně slepá a hluchá jako v ostatních dílech. Namátkou jsem si dával maraton Hitmanů než vyšel Absolution a krom focusu, při vypnutí ukazatelů jsem cítil stejnou hratelnost jako u původních. Rozhodně tam nebyly tak obrovské rozdíly jako u jiných značek. A ano RAGE se povedla a je to hrozně přehlížená hra. Přestřelky tam mají šťávu a NPC se libově pohybujou. Jinak nevím jestli ta vyšší obtížnost přidávala nebo ubírala npc v místnosti. Od začátku jsem to pustil na profesionála nebo jak se jmenovala ta obtížnost.
  • to jo, jen ta znovuhratelnost je v bloodmoney nižší, nejvíc srandy jsem si zatím užil v codename 47
  • Pro všechny, kdo hráli Hitmana na lehčí obtížnost. Zkuste si to dát na purist, pokud to budete chtít dohrát s pěkným score, tak zjistíte že je to úplně jiná hra. Neříkám lepší, ale úplně jiná než na lehčí obtížnosti.
  • Tady je perfektně zpracovaná recenze, která vám vysvětlí, proč byl Absolution sračka.
    https://www.youtube.com/watch?v=UXmTyN-wtZg

    Mimochodem, Thief reboot je další na řadě. Na řadě pro špatně reboot, kterej sérii zase uzemní. Ale osmičky v obyčejných recenzích dostane, to už je jasný.
  • Whoossain
    Myslim, že to je obecnej problém kapitalizmu, tržní a globální ekonimiky. V očekávání neustálýho růstu je jakákoliv stagnace nebo nedejbože pokles označovanej za katastrofu, reorganizuje se, propouští se, snižují se ratingy zemí. Jenom aby probůh akcionáři, představenstvo a správní rada nedostali stejný nebo dokonce nižší odměny, než před rokem. Tenhle systém na to jednou dojede, protože, jak jsi napsal, země není nafukovací a růst nejde donekonečna...
  • yenda1
    Contracts mělo výborný mise a bavilo mne dost. A i když mi to trvalo dlouho než jsem si to přiznal, tak Blood Money byla hodně kvalitní záležitost.
  • Erien
    Nepřeháněj, ty levely dřív nebyly o nic otevřenější jako v Absolotion. Třeba level na poli byl dost otevřený.
  • Jack1947
    Asi proto ze jsem to jeste nehral, koumaku. *3* Btw rec byla o Absolution taky bez vystrelu ? ( do trenek se nepocita).
  • XXDarthVaderXX
    Od začátku musel člověk i v Blood Money a problém to nebyl...většinou se dají mise u hitmana dohrát od cca 3 - 20 minut, tak že v tom bych problém neviděl.
  • yenda1
    K těm očekáváním...to se musí pořád růst, růst a růst. Pořád víc. Pánové nechápou, že tahle země není nafukovací. Místo toho aby se spokojili s nižšími, za to stabilními příjmy, tak pořád skáčou zběsile a bez rozmyslu dopředu. To ať se pak nedivý, že sem tam skočí do pořádnýho h...vna.
  • Ano, grafika byla lehce stylizovaná,ale při vypnutí některých efektů se zase až tak neblýskala. No a AI na netěžší obtížnost podle mého vypadala celkem dobře. Nepřátelé měli prakticky periferní vidění, což je v pořádku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit